Geriausių kištukinių lizdų ir jungiklių gamintojų Pasirinkimas

Atrodytų, kad elektros lizdas yra paprastas ir „nesunaikinamas“ dalykas. Bent jau sovietmečiu taip buvo – tuometinius rozetes, kurių kaina siekė 41 kapeiką, galima rasti iki šiol. Bet, deja, jie netinka su šiuolaikiniais kištukais („Europlug” Schuko galima įkalti tik iš kojos į jaunojo Brežnevo laikų lizdą), jie niekada negirdėjo apie žemės kontaktą – jis buvo tik peilio lizduose. elektrinėms viryklėms, o jų dizainas, švelniai tariant, nėra, ne šiuolaikiniams butams. Taigi, nevalingai, teks apsiginkluoti atsuktuvu ir ištraukti senus lizdus, ​​net jei jie mus pergyventų: pabandykite šiandien rasti lizdą tik 6 amperams, bet su pilnaverčiais spyruokliniais kontaktais.

Ištraukti yra pusė darbo, bet ką vietoj jo įdėti? Lizdų ir jungiklių pasirinkimas didžiulis, bet kokiam biudžetui ir skoniui, nuo paprasčiausio iki „elitinio dizaino“. Tačiau čia yra problema – daugelis gamintojų (ir ne visada biudžeto lygio) negali patenkinti kokybe: nepatikimas tvirtinimas, silpni kontaktai ar net „nesurinkimas“ jau seniai pažįstami elektrikams. Dėl to lizdas gali kibirkščiuoti jau nuo pat montavimo momento, pradės perkaisti apdegę kontaktai (ypač jei konstrukcija tik žodžiais atitinka deklaruojamą apkrovą) – ir tai, švelniai tariant, nesaugu.

Žinoma, nesirinksime konkrečių geriausių kištukinių lizdų ir jungiklių modelių – jų per daug. Tačiau atkreipti dėmesį į tuos prekių ženklus, kurie yra tikrai patikimi ir pelnė gerų atsiliepimų iš elektros meistrų ir paprastų vartotojų, yra protingas dalykas.

Geriausių elektros lizdų ir jungiklių prekių ženklų Pasirinkimas

Kokius lizdus ir jungiklius geriau pirkti?

Jei su konstruktyvus tai suprantama (kištukinė dėžutė įdėta – dedame paslėptai, jos nėra sienoje – einame į išorę), tada mažiau pastebimos detalės reikalauja dėmesio. Visų pirma, mes žiūrime į kontaktai – dvi štampuotos žalvario plokštės, kaip daroma ant pigių lizdų, tinka tik silpnos srovės apkrovoms, net jei ant rozetės išdidžiai parašyta „16 A“. Faktas yra tas, kad tokie kontaktai kibirkščiuoja ir dega (įjunkite galingą perjungimo maitinimo šaltinį – pamatysite patys), dažnai perjungiant atsipalaiduoja, todėl pradeda kibirkščiuoti ir degti dar labiau. Visiškai spyruokliniai kontaktai yra vienintelis teisingas pasirinkimas dažnai naudojamiems, didelės galios vartotojams. Brangus? Bet juk prekybos tašką perkame metams, o ne savaitėms.

Jei turite arba planuojate turėti vaikų namuose, pasirinkite lizdai su apsauginėmis langinėmisdengiančios skyles. Be to, užuolaidos turi atsidaryti būtent tada, kai abi paspaudžiamos vienu metu, kai įkišamas kištukas, o ne po vieną. Ar vaikystėje kišdavote nagus į lizdus? Autorius turėjo. Tiesa, tai buvo ne vinis, o viela, bet iki šiol prisimenu, ir net, rodos, paskatino rinktis specialybę. Tos pačios užuolaidos pravers, pavyzdžiui, virtuvėje – kažkokia apsauga nuo purslų, bet tokiomis sąlygomis, žinoma, pilnavertis užvalkalas tikrai geriau.

Mechaninis stiprumas jis nebus perteklinis. Ne, žinoma, visi žinome, kad negalima tiesiog ištraukti laido iš lizdo, nelaikant jo ranka, ir taip toliau, ir t. ar ne? Todėl tiek pats tvirtinimas lizdo dėžutėje, tiek rėmo tvirtinimas turi būti tvirtas.

Susijęs vaizdo įrašas: Kaip suplanuoti lizdus prieš remontą?

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Laimingo apsipirkimo!