Geriausių 2023-2023 m. automobilių akumuliatorių

Šios serijos baterijos kartais sugeba parodyti išgyvenamumo stebuklus – tiesą sakant, vieną jų turi net autorius, trejus metus pusiau išsikrovęs stovėjęs garažo kampe, po poros įkrovimo-iškrovimo ciklų. , jis pradėjo normaliai dirbti, nors, logiškai mąstant, po trijų tokių lėkštės žiemojimų ilgą laiką turėjo subyrėti. Na, o gal iš tikrųjų veikia liūdnai pagarsėjusios „PowerFrame“ grotelės, kurios, kaip teigiama bendrovės svetainėje, neleidžia plokštėms sugriūti?

Į geriausių automobilių akumuliatorių reitingą įtraukėme 60 ampervalandžių versiją, kuri tiekia 540 amperų pagal EN standartą. Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad kai kurie reitingo dalyviai turi mažesnę talpą, tai jau suteikia Vartai pranašumą, tačiau, deja, šioje serijoje artimiausia 55 A * h talpa yra 52 A * h, ir net ir ne pačiu populiariausiu dydžiu 175x207x190. Tačiau net ir jis lenkia daugelį konkurentų šalto slinkimo srove (470 A), tad ginčytis su Varta dėl srovės galios tikrai ne visi gali.

Tuo pačiu metu akumuliatorius turi puikią rezervinę talpą, ir tai yra ne mažiau svarbu nei pradinės srovės skaičiai. Įvairių modelių baterijų „elgesys“ labai skiriasi: pavyzdžiui, per standartinį bandymo ciklą galima išleisti titaninius amperus, o tiesiogine prasme „užgesti“ per kelias sekundes. Tačiau akumuliatorius, nors ir ne taip energingai sukantis starterį, bet leidžiantis kelis kartus pabandyti nerizikuojant pasiekti nulį, yra daug patrauklesnis.

Todėl „Varta Blue Dynamic“, nors dabar šiek tiek pabrango, galbūt nusipelno stiprios antrosios vietos. Iš tiesų, ar neturėtume kaltinti tokių smulkmenų, kaip hidrometro ąselės nebuvimas dangtelyje?