2021 m. geriausių išmaniųjų telefonų

Atrodo, kad ne taip seniai atšventėme Naujuosius metus – bet jau gruodžio pabaiga, o mes pristatome geriausių 2021 metų išmaniųjų telefonų reitingą. Tačiau pirmiausia pakalbėkime apie kryptis, kuriomis juda išmaniųjų telefonų kūrimas.

Iš dabartinių pasaulinių tendencijų ypač verta paminėti masinį korinio ryšio technologijų palaikymo įvedimą 5G. Savaime tai mums neaktualu, atrodo svarbiau segmentuoti pasiūlymus pagal šį faktorių. Jei „Samsung“ gamina atskirus modelius dviem versijomis, o „mūsiškiai“ toli gražu ne visada įdomesni savo charakteristikomis, renkantis tenka žiūrėti į abu. Kad dar kartą negrįžtume prie Pietų Korėjos prekės ženklo, atkreipiame dėmesį į pagirtiną išmaniųjų telefonų „ritimą“ įmontuotų baterijų talpos didinimo link. Yra daug pavyzdžių, naujausių – įdomiausių Galaxy M62. Be to, 2021 metais ši įmonė pradžiugino mobiliosios fotografijos gerbėjus. Norėčiau tikėti, kad po Galaxy A22 seks kiti geri nebrangūs išmanieji su optinis stabilizavimaso vidutinių kainų segmente panašūs sprendimai taps norma.

„Megapikselių lenktynės“ pateko į kitą etapą, kurio ypatybė – gauto rezultato priklausomybė nuo papildomo apdorojimo algoritmų ir aparatinės platformos galimybių. Kol kas viskas gana linijiška, daugiau skaičiavimo „resursų“ – šaunesnis rezultatas (atsižvelgiant į patentuotų kūrimų tobulumą). Net „Google“ su savo prieštaringai vertinamu „Tensor“ procesoriumi nepadarė jokios revoliucijos, išskyrus HDR diegimą aparatūros lygiu.

Santykiuose fotoaparataikaip mums atrodo, daug svarbiau pirmenybę perkelti į video filmavimas. Šią nuomonę palaiko „Apple“ su kinematografiniu režimu, „Xiaomi“ su „kino magija“, „VIVO“ su ​​pažangia priekine kamera ir kiti pavyzdžiai. Netolimoje ateityje turėtume tikėtis tolesnio skaitmeninio stabilizavimo algoritmų tobulinimo, visų rūšių kombinuoto fotografavimo efektų atsiradimo ir pažangos gerinant kryptinį garso perdavimą.

Kita 2021 m. tendencija yra didelis ekrano atnaujinimo dažnis. Kaip ir tikėtasi, primityvus įsijungimas buvo pakeistas daugmaž įprastu adaptyviu režimu, kuris tikrai leidžia taupyti energiją ir pagerinti rodomo vaizdo sklandumą. Čia dar ne viskas „sklandu“, ypač derinant su kitomis ekrano technologijomis, pavyzdžiui, sumažinant PWM bangavimo lygį, bet ne taip slegiantį kaip prieš metus.

Kaip laikaisi baterija netaupo, tačiau dėl objektyvių priežasčių kylantis energijos suvartojimo augimas stiprėja. Ką daryti? Kol mokslas nepateiks naujų pigių energijos šaltinių tipų, išeitis – dar labiau paspartinti įkrovimo procesą. Deja, „susitarimo tarp bendražygių nėra“, todėl patentuoti skirtingų gamintojų metodai nesuderinami vienas su kitu, nors leidžia pasiekti įspūdingų rezultatų. „Samsung“ galima vadinti pačiu atsargiausiu (kas nenuostabu, turint omenyje „Note 7“ skandalą). Rekordininkai nėra įdomūs masiniam vartotojui, o tarp vidutinio biudžeto išmaniųjų telefonų geriausius rezultatus pasiekia BBK „šeima“.

Iš kitų tendencijų produktyviausiu laikome gamintojų dėmesį akustiniam komponentui (išmaniųjų telefonų įrangai). stereo garsiakalbiai) ir pirštų atspaudų skaitytuvų su maitinimo mygtukais mados plitimą tarp pigių įrenginių.

Taigi, kokį išmanųjį telefoną geriausia pirkti 2021 m. pabaigoje?

Geriausių 2021 m. išmaniųjų telefonų – 20 geriausių

Visi mūsų reitinge pateikti išmanieji telefonai yra įdomūs savaip. Kaip ir žadėjome, čia ir dabar pateikiame naujausią informaciją apie 2021 metais populiarius išmaniuosius telefonus, gautą išanalizavus tikrų jų savininkų atsiliepimus ir atsižvelgus į objektyviausių tinklaraštininkų nuomones. Tarp jų nėra atvirai praeivių, tačiau pasirinkimas, kaip visada, priklauso nuo jūsų.

Laimingo apsipirkimo!