Geriausių 2023–2023 m. „Bluetooth“ ausinių Pasirinkimas

Mobilusis ryšys suteikė mums mobilumo, o belaidės ausinės visiškai išlaisvino mūsų rankas. Be to, jei palyginti neseniai „Bluetooth“ ausinės su įmontuotu mikrofonu negalėjo pasigirti garso perdavimo kokybe į abi puses, tai dabar situacija pasikeitė kardinaliai. Tokie modeliai funkcionalumu bent jau pranoksta „klasiką“, o geriausi jų atstovai muzikalumu vejasi laidinius konkurentus. Šiame reitinge pateikiamos geriausios 2023 m. – 2023 m. pradžios „Bluetooth“ ausinės, skirtos kalbėti telefonu ir klausytis muzikos, susilaukusios gerų atsiliepimų tiek iš ekspertų, tiek iš paprastų pirkėjų.

Kaip išsirinkti geras „Bluetooth“ ausines?

Nepaisant Bluetooth standarto amžiaus (o jau 2020 m. sausį gavo 5.2 specifikaciją, kuri, be kita ko, oficialiai standartizavo tikroms belaidėms ausinėms svarbią izochroninę jungtį), renkantis geriausias Bluetooth ausines vis tiek verta skaitant atsiliepimus suderinamumas su konkrečiu telefonu: Gali kilti problemų dėl ryšio stabilumo ir garsumo. Taigi, pavyzdžiui, w3bsit3-dns.com yra prasminga skaityti.

Kadangi „mėlynasis dantis“ iš pradžių buvo sukurtas be jokių audiofilinių ambicijų, susiklostė specifinė situacija: taip, „Bluetooth“ gali perduoti garsą „iš dėžutės“, tačiau labai smarkiai pablogindama kokybę. Todėl įvairūs išmaniųjų telefonų aparatinės įrangos gamintojai, patys išmanieji telefonai ir jiems skirti periferiniai įrenginiai turėjo kurti savo kodekus – „Bluetooth“ „priedus“, gerinančius garso kokybę – pavyzdžiui, „Qualcomm“ reklamuoja visų formų aptX, „Sony“ dirba su LDAC. , kinai yra visiškai kitokie (pavyzdžiui, „Huawei“ naudoja savo LDAC versiją – HWA). Todėl, kaip pavargęs pasakytų Boromiras, „negalite tiesiog imti ir nusipirkti „Bluetooth“ ausinių“, jei norite jose klausytis muzikos: jos turi palaikyti tuos pačius kodekus, kaip ir įrenginys, kuriam jos perkamos. Pavyzdžiui, pirkti modelį su „aptX HD“ palaikymu, tikintis aukštos garso kokybės, „iPhone“ beprasmiška: „Apple“ nepalaiko pagrindinio aptX, nepalaikomas ir, aišku, nebus palaikomas.

Taigi patikrinkite kodeko suderinamumasjei nusipirksite „Bluetooth“ ausines ir klausysitės muzikos. „Android“ įrenginiams aptX „šeimos“ kodekai dabar gali būti laikomi optimaliais – jie užtikrina stabilesnį ryšį nei reklamuojamas „Sony LDAC“, kuris dėl to turi problemų renkantis maksimalią kokybę. Išmaniųjų telefonų su nugraužtu obuoliu savininkams lengviau: skambučiams jie naudoja SBC kodeką, muzikai – AAC, ekosistemoje kaip klasėje nėra suderinamumo problemų (bet už tikrai aukštos kokybės muzikos perdavimą).

Kadangi šiandien apie belaides ausines kalbame lygiai kaip apie ausines, nepamiršime ir kalbos komunikacijos. Dėl geros Bluetooth ausinės yra svarbios ir mikrofono jautrumas (kadangi jis dažniausiai statomas toje vietoje, kuri nėra pati geriausia balsui priimti) ir triukšmo mažinimo kokybė: Lauke vėjas prisidės prie aplinkos triukšmo. Todėl, žinoma, modeliai su aktyviu triukšmo mažinimu yra įdomesni, tačiau nepamirškite, kad šiuo terminu galima apibūdinti ir girdimo triukšmo mažinimą (triukšmo mažinimą atkūrimo metu), ir triukšmo mažinimą kalbos apdorojimo metu. Stereo ausines būtų gerai, jei jos būtų abi, bet pirmiausia, žinoma, pokalbio metu reikia „paspausti“ mikrofono triukšmą.

Kalbant apie „Bluetooth“ ausinių formostada viskas priklauso nuo numatomo naudojimo atvejo.

Verslo reikmėms vis tiek verta sutelkti dėmesį monofoninės ausinės. Ypač jei darbo procesas susijęs su automobilio vairavimu. Šio tipo aukščiausios kokybės modeliai leis beveik visiškai apsieiti be „rankinio“ valdymo, o paprastesnės programėlės sumažins jį iki protingo minimumo. Arba prasminga įsigyti TWS ausines su galimybe naudoti tik vieną ausinę. Trumpai tariant, „True Wireless Stereo“ yra technologija, kai pora atskirų „ausų“ veikia kartu ir yra sinchronizuojama belaidžiu kanalu.

Lustas su viena ausine yra specifinis, kiek daug TWS ausinės (aukšta klasė) pašalinus bet kurią dalį, atkūrimas bus pristabdytas. Dėl akivaizdžių priežasčių jie labiau tinka klausytis muzikos. Obertonų ir garsų gerbėjai neturėtų net žiūrėti į šauniausias TWS ausines, nes. kad garsas būtų tikrai aukštos kokybės, reikia daug ausinių ir LDAC kodeko. Deja, pastarasis skatina padidėjusį …