Geriausių 2023–2023 m. GPS navigatorių Pasirinkimas

Vienas geriausių 2023–2023 m. GPS navigatorių yra „Garmin DriveSmart 55 RUS MT“. Tai nėra pats brangiausias Garmin linijos modelis (net ir ne pats brangiausias), bet nusprendėme ne „rinkti pagal rublį“, o pasižiūrėti, kiek už šiuos rublius siūloma realaus turinio. Ir čia pasirodo, kad Garminas už sąlyginį trisdešimt tūkstančių jokiu būdu nėra pusantro karto geresnis už tos pačios markės šturmaną už sąlyginius 20 tūkstančių (o be to, dalijasi su juo nelemtais rusifikacijos ir balso vaidyba).

2019 m. pradžioje pristatytas „penkiasdešimt penktas“ yra gana kompaktiškas, tačiau tuo pat metu jo naudojimas nevirsta atviru kankinimu: 5,5 colio ekrane, kurio skiriamoji geba yra 1200×700 pikselių, yra pakankamai informacijos neprarandant skaitomumo. . Įeinant į „DriveSmart“ eilutę, jis prisiima didesnį „lustų“ skaičių nei „pagrindiniame“ diske, tačiau tuo pačiu noriu tikėtis, kad jis nebus perkrautas ir neperkainuotas (taip sakant), skirtingai nei viršutinis „DriveAssist“ serija, kurioje yra įmontuotas DVR ir prijungta galinio vaizdo kamera… bet ekranas yra mažesnis ir įstrižai, ir raiška (sunku suprasti, kaip dirba Garmin rinkodaros specialistai, tiesą sakant). Be to, prie „DriveSmart 55“ taip pat prijungtos belaidės galinio vaizdo kameros.

Dėl siaurų rėmelių viršuje, apačioje ir dešinėje navigatorius nėra vizualiai stambus, neužima papildomo priekinio stiklo ploto, kur tvirtinamas klasikiniu siurbtuku. Navigatoriaus tvirtinimas prie kronšteino yra greitai nuimamas, o kadangi įmontuotas akumuliatorius gali veikti apie valandą, navigatorių patogu išimti ne tik aikštelėje, kad jis nebūtų pavogtas, bet ir naudoti kelyje.

Navigatorius maitinamas archajiška miniUSB jungtimi, tačiau jokiu būdu ne paprasta – adapterio laidoje yra ir antena, su kuria navigatorius „gaudo“ informaciją apie eismo spūstis per Garmin Traffic tinklą – be jos reikės prijungti a. išmanusis telefonas per „Bluetooth“ su jame įdiegta „Garmin“ programa, praleidžiant mobilųjį srautą, priešingai nei nemokamas „Garminovsky“.

Ekranas yra ryškus ir kontrastingas, todėl net ir ryškioje saulės šviesoje juo patogu naudotis. Skirtingai nuo daugelio išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Kas rimtai spaudė specializuotus automobilių navigatorius rinkoje. Valdymas – visiškai prisilietimas, su kelių prisilietimų palaikymu. Navigacijos apvalkalas yra ČIA, tradicinis Garminams, su balso valdymo ir adresų įvedimo palaikymu (vis dėlto Garminas rusų kalbą supranta ne mažiau tradiciškai… na, gali būti ir geriau, taip sakant). Nepažįstamame mieste keliaujant padės integracija su „Foursquare“ – ši paslauga jau seniai apima daug įdomių dalykų Rusijai. Na, o „Bluetooth“ palaikymas leido tuo pačiu į navigatorių visiškai integruoti „laisvų rankų įrangą“ (o jos garsiakalbis tikrai skamba) su patogia ekranine klaviatūra telefono numeriams rinkti.

Iš anksto įdiegti žemėlapiai RUS versijoje apima Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos teritoriją iki 3D pastatų, Baltijos šalių – tik pagrindiniuose keliuose. Galite atsisiųsti papildomų žemėlapių ir naujinimų (kurių nereikėtų pamiršti – „Garmin“ išgydo daugelį pradinių „klaidų“ jau „keliaujant“, išleisdamas naujas programinės įrangos versijas) naudodamiesi kompiuteriu, prijungę navigatorių per USB kabelį arba naudodami mobilųjį internetą. suporuotame su išmaniojo telefono navigatoriumi arba tiesiogiai per WiFi.