Geriausių 2023 m. kampinių pjūklų reitingas

Tinkamas 1850 W šepečio variklio galia leidžia DEWALT pjauti greitai ir švariai, nors jo galimybes riboja 250 mm ašmenys: pjovimo gylis stačiu kampu siekia iki 85 mm, pjovimo ilgis – iki 305 mm. Bet jei siūlomas darbas atitinka technines pjūklo galimybes, jis tikrai ne kartą džiugins patikimumu ir surinkimo kokybe. Be to, tempimo strypai yra numatyti (nors ir gerai „paslėpti“) tarpams reguliuoti, kad net ir atsiradus laisvumui laikui bėgant būtų galima apsieiti vienu atsuktuvu, o ne tempti remontuoti 17 kilogramų pjūklą. arba savarankiškai ieško jai atsarginių dalių. Nedideliame ceche toks pjūklas bus ypač patogus dėl savo kompaktiškumo – įsegimo mechanizmas nesuvalgo papildomų centimetrų dydžio. Pasukite į kairę ir į dešinę – iki 50 laipsnių, pakreipkite – iki 48 laipsnių.

Gali prireikti šiek tiek priprasti: pjūklui valdyti naudojama vertikali pistoleto tipo rankena, nors tokio tipo pjūklams logiškiau yra horizontalios. Kad būtų patogiau, šį pjūklą verta montuoti aukščiau, kad darbo metu ranka veltui nesusisuktų riešo sąnaryje.

Dulkių šalinimas čia veikia efektyviai, jei prijungtas dulkių siurblys turi pakankamai našumo. „Taikymas“ seka disko šešėlį, naudodamas įmontuotą apšvietimą: ne lazeris, bet patikimas ir ne mažiau tikslus.

Pirkdami patikrinkite įprasto disko nutekėjimą – deja, „DEWALT“ ne visada turi juos idealiai lygius (nors gali kilti klausimas dėl konkretaus pjūklo ne diske, o dėl poreikio šiek tiek šlifuoti poveržles). Tai, atvirai kalbant, atrodo keistai brangiam profesionaliam įrankiui – todėl įvertinimo taškus vis tiek apžvelgsime žirklėmis.