Geriausių 2023–2023 m. iPhone telefonų Pasirinkimas

Galite mylėti „Apple“ prekės ženklo produktus ar ne, bet ko tikrai negalima atimti iš „iPhone“, yra didžiulis jų populiarumas. Todėl klausimas „Kurį iPhone pirkti 2023 m.? vis dar aktualus. Nenuostabu, atsižvelgiant į vykstančius oficialius „iPhone“ pristatymus, kurie pirmą kartą buvo pristatyti 2018 m., Taip pat šiais metais pasirodė du papildomi pretendentai į vartotojų simpatijas.

Bendrieji iPhone pranašumai ir trūkumai

Į dorybės Tai apima įspūdingą našumą ir puikias nuotraukų / vaizdo įrašų galimybes, kalbant apie pačius telefonus, taip pat gerai nusistovėjusią ekosistemą ir garantuotą ilgalaikį palaikymą iOS apskritai.

Aukšta kaina, dviejų fizinių SIM kortelių paketų trūkumas Rusijos rinkoje, negalėjimas išplėsti atmintį – tai maža dalis trūkumus. Teisybės dėlei pažymime, kad minėtos savybės 2023-2023 metais nebėra tokios aktualios. Pastarųjų metų modelių linijos palaiko elektronines SIM korteles ir tik tinginiai negali naudotis saugykla debesyje.

Daugelis vartotojų nebus patenkinti programinės įrangos draudimu įrašyti pokalbius telefonu, failų perkėlimo problemomis ar iTunes veikimo specifika. Pavyzdžiui, norėdami kopijuoti muziką FLAC formatu, turite naudoti trečiosios šalies programą. Beje, „App Store“ programinės įrangos įvairovė ir kokybė jokiu būdu nėra įspūdinga. Skirtingai nuo jo kainos. Be to, pabandykite atsisiųsti sąžiningai parduotuvėje įsigytą programą, jei jos dydis yra didesnis nei šimtas megabaitų ir yra tik interneto ryšys.

Kad ir kaip būtų, „Apple“ yra lygiavertė, sėkmingi įmonės sprendimai begėdiškai kopijuojami (to įrodo pavyzdys su „unibrow“), o mes siūlome jums geriausių „iPhone“ modelių, populiarių 2023 m. pabaigoje – 2023 m. pradžioje, apžvalgą.

Geriausi „iPhone“ modeliai, populiarūs 2023 m

Taigi, kurį „iPhone“ geriau pasirinkti 2023 m.?

Pirmenybę teikite gautų nuotraukų kokybei – pirmenybę teikite bet kuriai „iPhone 13“ „Pro“ versijai arba bent jau dvyliktajai „firmware“.

Jums reikia maksimalios autonomijos – Max iPhone reiškia ne tik rekordinį įstrižainės ekraną. Be to, atsiradus ProMotion technologijai, šis mazgas pradėjo vartoti daug mažiau energijos.

Reikalingas geriausias „iPhone“ vaizdo įrašams filmuoti – „firmware“ iš tryliktos eilutės bus tinkamas pasirinkimas.

Norite būti stilingas ir įkrauti įrenginį belaidžiu būdu? Absoliučiai bet kuris oficialiai palaikomas iPhone gali tai padaryti dabar.

Mėgstate kompaktiškus įrenginius? Jums reikia mini, ar bent jau antros kartos iPhone SE.

Ieškote geriausio ir pažangiausio? Norite trylikto modelio, pažymėto Pro Max.

Ieškote geriausio palyginti nebrangaus žaidimų įrenginio? Taigi tai yra „iPhone 11“!

Laimingo apsipirkimo!