5 geriausios priemonės nuo nagų grybelio – TOP 5

Geriausios priemonės nuo nagų grybelio

Tyrimų duomenimis, kas trečias žmogus susiduria su grybelinėmis nagų ligomis. Be to, grybelis ant nagų prieš kelis dešimtmečius buvo gana retas.

Tyrėjų teigimu, liga tokį išplitimą įgijo dėl civilizacijos teikiamos naudos: didelio baseinų, viešųjų pirčių, sporto salių prieinamumo – tai, kas buvo sukurta žmonių sveikatai gerinti. Tačiau augindamas raumenų masę ar mesdamas svorį žmogus retai atkreipia dėmesį į šalia jo slypinčią grėsmę: patogeninius grybus, kurie tik laukia, kada taps viena su naujuoju „šeimininku“.

Pasekmės (ir ne tik estetinio pobūdžio) laukia neilgai. Patamsėję, palaidi, besisluoksniuojantys nagai, nemalonus pėdų ir batų kvapas – toli gražu ne pačios baisiausios ligos apraiškos. Negydant grybelis gali išplisti į gretimas kūno vietas, sumažinti vietinį imunitetą ir skatinti antrinę infekciją – patogeninių bakterijų prasiskverbimą į audinius ir kraują, taip pat sukelti kitų užkrėtimą. Rizikos grupei priklauso ligonio šeimos nariai – žmonės, kurių oda liečiasi su paviršiais, ant kurių lieka mikroskopinių užkrėstos odos dalelių. Būtent dėl ​​šios priežasties efektyvi naminė priemonė nuo nagų grybelio yra puiki idėja, ypač jei lankotės sporto salėje, baseinuose ir kitose viešose vietose, kur yra didelė tikimybė užsikrėsti grybeliu.

Taigi, kokios yra geriausios priemonės nuo nagų grybelio, kurias mums siūlo šiuolaikinė farmacijos pramonė ir tradicinė medicina?

Geriausios priemonės nuo nagų grybelio

Exoderil


Nuotrauka: zdoru.ru

10 ml buteliuko kaina. apie 650 rublių, vamzdeliai, sveriantys 30 g – 400 rublių.

Veiklioji Exoderil medžiaga – naftifinas – turi didelį „akumuliacinį” poveikį. Tai reiškia, kad vartojant vaistą, naftifinas kaupiasi nago plokštelės audiniuose ir palaipsniui pasiekia maksimalią koncentraciją, o tai kenkia grybeliams. Pagalbinės medžiagos, sudarančios vaistą, palengvina naftifino prasiskverbimą į nagų kanalėlius, per kuriuos iš tikrųjų plinta grybelis.

Privalumai. Be priešgrybelinio poveikio, vaistas apsaugo nuo antrinės paveiktų audinių infekcijos, mažina niežulį ir per trumpą laiką pašalina uždegiminius procesus, kuriuos sukelia grybelinė infekcija.

Trūkumai. Klinikiniai vaisto tyrimai, kurie patvirtintų ar paneigtų jo nekenksmingumą, dar nebuvo atlikti. Todėl šiandien Exoderil draudžiama gydyti vaikus, nėščias ir žindančias moteris, taip pat žmones, netoleruojančius bet kurio šios priemonės komponento.

Įvertinimas. Sudėtingas Exoderil veikimas yra vienintelis, nors ir reikšmingas, pranašumas, dėl kurio vaistas gavo 9 balus iš dešimties geriausių vaistų nuo nagų grybelio reitinge.

Iš atsiliepimų: „Eksoderilą gydžiau grybeliu ant nagų ir odos tarp pirštų. Tiesą sakant, grybelis gali išgyventi, bet ne niežulys, kurį jis sukelia. Šis vaistas tiesiogine prasme nuėmė niežulį per dieną, nors tikrasis grybelis buvo gydomas pagal instrukcijas – kol nagas visiškai užaugo.

Nizoralas


Nuotrauka: novayaapteka.ru

20g sveriančio vamzdelio kaina. apie 400 rublių. Analogas – Mycozoral (15g / 180 rublių).

Veiklioji Nizoral medžiaga – ketokonazolas – pasižymi stipriu priešgrybeliniu poveikiu, veiksmingai kovoja su daugumos mielių, pelėsių ir kitų grybų. Įsiskverbęs į grybelio paveikto nago audinius, ketokonazolas sutrikdo medžiagų apykaitą šiuose organizmuose ir ardo jų ląstelių membraną, kuri tampa stabdymo veiksniu grybelių kolonijų susidarymui ir tolesniam jų dauginimuisi.

Privalumai. Didelis Nizoral efektyvumas patvirtintas klinikiniais tyrimais, tačiau tuo pat metu į nagų pažeidimų išgydymo procentą buvo atsižvelgta paskutinė: pagrindinis dėmesys buvo skiriamas grybelinėms odos ligoms. Dėl šios priežasties sunku pasakyti, ar kremas yra toks pat veiksmingas nuo onichomikozės, kaip ir nuo galvos odos seborėjos. Tačiau iš tikrųjų įrodyta, kad vietiškai vartojant Nizoral, jo veikliosios medžiagos nerandamos kraujyje net ir ilgai vartojant vaistą. Todėl žindyvėms, nėščioms moterims ir žmonėms, sergantiems…