Geriausių moonshine nuotraukų Pasirinkimas

Žmonių susidomėjimas savarankiška alkoholinių gėrimų gamyba namuose nuolat auga. Gali būti keletas paskatų pradėti gaminti stipriuosius alkoholinius gėrimus namuose. Tarp jų – kūrybinis domėjimasis pačiu procesu, noras vartoti kokybišką alkoholį, finansiniai sumetimai ir kt. Pristatome geriausių 2023 m. moonshine nuotraukų reitingą – pagal moonshinerių ir distiliuotojų atsiliepimus.

Kurį moonshine geriau pirkti?

Net prieš keliaudami į mažmeninę parduotuvę ar užsisakydami moonshine vis dar internetu, turėtumėte aiškiai suprasti savo tikslus:

  • kokių rūšių alkoholio planuojate gauti galiausiai;
  • kokias žaliavas ketinate naudoti;
  • kiek gatavo produkto jums reikia;
  • kaip bus šildomas kubas.

Norėdami gauti „įprastą“ mėnesieną, jums pakaks jo įsigyti klasikinis distiliavimas su kubu ir serpantinu (distiliuotoju). Nedidelį papildomą gryninimo laipsnį suteiks džiovykla, stovinti tarp pirmos ir antrosios. Dviejų ar daugiau sausų garlaivių buvimas praktiškai nenaudingas. Tada geriau sutelkti dėmesį į jų sulankstomą veikimą. Įgijus patirties, net ir ant paprasčiausio moonshine, visiškai įmanoma gauti kokybišką produktą. Nebent jo didžiausias stiprumas bus 75-80 „laipsnių“.

Kilnūs gėrimai ir fuselio aliejaus skonis / kvapas yra nesuderinami, tačiau viskas priklauso nuo pageidavimų. Jei norite kuo labiau atsikratyti kenksmingų priemaišų, tačiau išsaugoti organoleptines žaliavos savybes (kaip viskis, konjakas, kalvadosas, kai kurie alkoholiniai gėrimai) – sutelkite dėmesį į alaus kolonos, t.y. aukšto gryninimo laipsnio distiliuotojai. Jei jums labiau patinka degtinės ar alkoholio tinktūros, turite pažvelgti į šalį distiliavimo kolonėlės. Tiesą sakant, tiek pirmuoju, tiek antruoju atveju to reikės moduliniai moonshine kadrai, o tokio sprendimo grožis slypi jų modernizavimo lankstumu ir paprastumu. Žinoma, projektams ant standartinių spaustukų jungčių.

Turėkite omenyje, kad pirkdami stulpelio tipo moonshine, tuo pat metu pasiruoškite „išmokti medžiagą ir teoriją“, nes be jų žinios jūsų pinigai bus iššvaistyti.

Moonshine varomas iš įvairiausių žaliavų, tačiau visą jo įvairovę galima sumažinti iki košės, pagamintos iš cukraus, grūdinių produktų ir vaisių, uogų ir šakniavaisių. Pagal konsistenciją antrasis ir trečiasis yra tirštos kompozicijos, o jų distiliavimui geriausia naudoti kaitinimą garų generatoriumi. Kiti variantai yra kupini degimo, kurio galima išvengti derinant „išorinis šildymas + maišas minkštoms žaliavoms“ ir „grūdų košė + netikras dugnas“. Vis dar reikia ieškoti masinės gamybos prietaisų garo generatoriui, todėl pradedantieji distiliuotojai, turintys ambicijų, turėtų sutelkti dėmesį į modelius su kaitinimu ant dujinės / indukcinės viryklės arba su karoliukais ir galimybe sumontuoti aukštos kokybės sietą.

Tyrinėdami jums patinkančio modelio technines charakteristikas, atminkite, kad 20 litrų kubas toli gražu nėra žadėta gatavo mėnesiena. Distiliavimo indo negalima pripildyti „iki akių obuolių“. Geriausiu atveju maksimali apkrova yra 80% turimo tūrio, o su kai kuriais pasigyrimais net mažiau. Tuo pačiu metu dažnai labiau apsimoka išvaryti „šnapsą“ dviem važiavimais, nei nusipirkti distiliatorių su didžiuliu baku. Remiantis apibendrinta nuomone, kukliems asmeniniams poreikiams geriausias pasirinkimas yra moonshine su 20-25 litrų alembicu. Tolesnis bako tūrio mažinimas yra pateisinamas tik tuo atveju, jei iš esmės nesvarstote galimybės perparduoti distiliuotoją ir, be to, jį modernizuoti. Kitas kraštutinumas – 50 litrų. Siekdami didelių kiekių, būkite pasiruošę beveik proporcingai pailgėti distiliavimo trukmei arba žiūrėkite į moonshine nuotraukas su padidintu produktyvumu (tai automatiškai reiškia tinkamas šilumos tiekimo ir panaudojimo galimybes).

Geriausių moonshine nuotraukų Pasirinkimas

Skelbdami šią geriausių mėnulio nuotraukų apžvalgą, vadovaujamės prielaida, kad jūsų šalyje tokia veikla nėra persekiojama, jūs neplanuojate prekiauti savos gamybos alkoholio produktais ir nesielgiame kaip klastingi gundytojai. .

Sėkmės renkantis!