Geriausių 2023–2023 m. stalinių elektrinių viryklių Pasirinkimas

Nešiojama stalinė elektrinė viryklė yra geriausias pasirinkimas gaminant maistą kaimo namuose, biure, bendrabutyje, kempinge ir net įprastame bute remonto, perkėlimo ar force majeure metu. Kompaktišką ir lengvą įrenginį lengva gabenti automobilyje ar rankiniame bagaže. Maisto gaminimas ant jo nėra sudėtingesnis nei ant stacionarios viryklės ir sunaudojama daug mažiau energijos. Pateikiame geriausių stalinių elektrinių viryklių (indukcinio ir tradicinio šildymo) įvertinimą – pagal ekspertų ir klientų atsiliepimus.

Pagal kokius parametrus reikia rinktis elektrinę viryklę?

šildymo tipas

Kaip kaitinimo elementą turi įprastos elektrinės viryklės kaitinantis elementas arba ketaus degikliai. Pirmasis variantas pasižymi greitesniu šildymu, tačiau nėra labai patogus prižiūrėti, o antrasis, nors ir lėtai įgauna temperatūrą ir vėsta, yra daug praktiškesnis prižiūrėti.

indukcija stacionarios viryklės indus šildo tiesiogiai, o ne darbinį paviršių, daro tai kuo greičiau ir saugiau, neperkaista, turi patobulintą funkcionalumą, dažnai gali būti naudojamas kaip įmontuojamas įrenginys. Taip pat yra trūkumų: didelė kaina (nors atvirai kalbant, yra ir biudžetinių modelių), poreikis naudoti specialius indus, aušintuvų triukšmas veikimo metu.

Degiklių skaičius

Vienas ar du. Čia kiekvienas pats nusprendžia, kas svarbiau – kompaktiškumas ar vienu metu gaminimas skirtinguose patiekaluose.

kaitlentės medžiaga

Emalio. Nebrangus praktiškas pasirinkimas, būdingas modeliams su tradiciniu šildymu. Lengva valyti, yra spalvų pasirinkimas.

Įtemptas stiklas. Jis yra retas ir dažniausiai naudojamas su infraraudonųjų spindulių šildymo elementais.

stiklo keramika. Tipiškas indukcinėms darbastalio plytelėms. Patvari, lygi, estetiška išvaizda. Lengvai valomas, greitai atvėsta.

Valdymo tipas

Paprasčiausias variantas – sukamieji mechaniniai jungikliai, pažangesnis – elektroninis valdymas. Pastarasis gali būti įgyvendintas naudojant klasikinius mygtukus, sukamąją vairasvirtę arba jutiklinius jutiklius su ekranu, rodančiu atliekamus ar esamus nustatymus. Paprastai elektronika reiškia, kad yra laikmatis (nors ne visada), o kai kuriais atvejais ir iš anksto įdiegtos programos.

Geriausių stalinių elektrinių viryklių Pasirinkimas