Geriausių 2023-2023 metų dujinių viryklių Pasirinkimas

Šiuolaikinėse virtuvėse įprastos stacionarios dujinės viryklės jau seniai išnyko į antrą planą, o jų vietą vis dažniau užima nepriklausomi įmontuoti prietaisai. Ir jei elektriniai modeliai labiau paplitę tarp orkaičių, tai dujiniai vis dar yra paklausiausi tarp kaitlenčių. Rinkoje jų yra daug, o pasirinkimas ne visada lengvas. Geriausios dujinės kaitlentės 2023 m. – 2023 m. pradžia – mūsų reitinge.

Pagrindiniai geros dujinės viryklės pasirinkimo kriterijai

Paviršiaus medžiaga

  • emaliuotas plienas. Nebrangus, bet labai praktiškas ir universalus spalvų derinimo parinktimi. Lengva plauti. Tačiau jį vis tiek reikia atidžiai tvarkyti, nes bet koks skaldymas praranda išvaizdą ir gali atsirasti korozija. Retro dizaino emaliuotos plokštės yra labai paplitusios;
  • Nerūdijantis plienas. Patvaresnė nei emalio medžiaga, atrodo natūraliai ir estetiškai. Skiedrų ir korozijos negali būti, bet subraižyti visai įmanoma. Pagrindinė „nerūdijančio plieno“ problema – labai lengvai susitepęs paviršius, dėl kurio reikia naudoti specializuotas valymo priemones;
  • Įtemptas stiklas. Skiriasi ilgaamžiškumu ir atsparumu aukštai temperatūrai. Tai suteikia paviršiui stilingą išvaizdą, yra įvairių spalvų. Yra ir trūkumų. Ant tamsių paviršių greitai atsiranda užteršimas, reikalinga nuolatinė ir kruopšti priežiūra. Stiklas „nemėgsta“ taškinio mechaninio poveikio (nukritęs peilis, dangtelis ir kt.);
  • stiklo keramika. Tokios plokštės yra estetiškiausios, medžiaga yra patvari ir pasižymi dideliu atsparumu karščiui, todėl galima naudoti didelio našumo degiklius. Paviršius yra visiškai lygus ir daug plonesnis nei grūdintas stiklas. Tačiau visiškai įmanoma sulaužyti stiklo keramiką, be to, ji bijo cukraus.

Degiklių tipas ir skaičius

  • Standartiniai degikliai su viena liepsnos grandine. Yra įvairių skersmenų ir galios (dažniausiai nuo 1 iki 3 kW);
  • Dviejų ir trijų grandinių. Super greitas ir galingiausias. Galima naudoti gaminant wok keptuvėje arba prie patiekalų plačiu dugnu. Degikliai gali būti su grandinės valdymu arba be jo;
  • ovalus. Retesnis variantas, naudojamas gaminant pailgus indus.
  • Degiklių skaičius paprastai yra susiję su skydelio dydžiu ir konfigūracija ir svyruoja nuo 1 iki 7.

Grotelių medžiaga

  • Ketaus – geriausias pasirinkimas. Jie yra patvarūs, nedeformuojami nuo aukštos temperatūros, suteikia stabilumo, kai kuriuos netgi galima plauti indaplovėje;
  • plieno emaliuotas – biudžeto pasirinkimas. Lengvas, lengvai valomas. Trūkumai – slidūs, dega, gali lenktis.

Gamintojai

Geriausi elitiniai dujinių viryklių gamintojai yra Asko, Gaggenau, Smeg, Teka. Vidurinėje klasėje lyderiai yra Gorenje, Siemens, Bosch. Džiaugiamės Baltarusijos GEFEST ir vietinio prekės ženklo Darina sėkme.

Geriausių dujinių viryklių Pasirinkimas

Kokią dujinę kaitlentę pasirinkti?

Dauguma mažos dujinės kaitlentės „Domino” – tinkamas pasirinkimas duoti arba su jų pagalba galite imituoti surenkamą kaitlentę.

Klasikinis „virimas” 60 cm pločio tinka beveik visiems. Virtuvėje vietos mažai – ji gana kompaktiška, daug – papildysite Domino skydeliu.

5 degiklio paviršiai gana dideli, todėl jie gali papuošti didelę elitinę virtuvę arba tapti gera pagalba didelei šeimai (yra gana biudžetinių variantų).

45 cm dujinė kaitlentė yra labai giriami tinkle, tačiau jūs turite suprasti, kad prekės ženklai, panašūs į italų ir vokiečių kalbas, yra atvirai „kiniški“, o pardavėjų garantijos dėl jų europietiškos kilmės yra gryna, bet nelabai gryna rinkodara. O siauros panelės patogumas kelia abejonių. Čia kiekvienas pats nusprendžia, ar jam to reikia, ar ne.

Medžiaga ir spalva parenkami pagal bendrą virtuvės stilių, derinį su orkaite ir gartraukiu, pagal kainą, galų gale.

Apibendrinant

Paprastas patarimas – kad nepasikartotų kai kurių vartotojų, nepatenkintų tuo, kad ant paviršiaus netelpa 3 ar 4 dideli vazonai iš karto (o dauguma plokščių tam nėra skirtos), skundai nesikartotų. tingi nueiti į buitinės technikos parduotuvę, pasiimti įprasto formato indus ir pasimatuoti patinkantį egzempliorių.

Tikimės, kad mūsų Pasirinkimas padės jums pasirinkti geriausią ir be klaidų.