Geriausių akių šešėlių Pasirinkimas

Akių šešėliai nėra laikomi būtinu makiažo komponentu, tačiau jų naudojimas gali vizualiai pakeisti akis ir padaryti žvilgsnį gilesnį bei žavesnį. Į geriausių akių šešėlių pasirinkimą reikėtų žiūrėti apgalvotai, kad jie beviltiškai nepasimestų namų kosmetikos nuosėdose.

Akių šešėlių pasirinkimo kriterijai

Autorius tekstūra Akių šešėliai gali būti suskirstyti į tris grupes:

  • kompaktiška (suspausti milteliai). Galimi monofoninių šešėlių (vienos spalvos), dvigubų šešėlių arba trijų ar daugiau atspalvių palečių formatu. Jas rekomenduojama tepti ant pagrindo, tada sausi šešėliai ilgai dėvimi ir netrupa;
  • skystas ir pusiau skystas (grietinėlė, gelis) buteliuose ar stiklainiuose. Jie yra patvarūs, tepami sandariai ir tolygiai, praktiškai netrupa, bet gali riedėti vokų raukšlėse. Be to, ne visos skystos ir pusiau skystos tekstūros gerai susimaišo;
  • trupiniai (pigmentai akių vokams). Dažniausiai juose yra putojančių dalelių. Kasdieniniam naudojimui birios tekstūros nėra labai patogios, nes yra dulkėtos, trupa dengimo ir dėvėjimo metu, reikalauja rankų miklumo ir kokybiško „padėklo“.

Autorius atspalvis visus šešėlius galima skirstyti į šiltus ir šaltus. Gamintojai laikosi to paties principo rinkdamiesi atspalvius paletėje, tačiau aiškių taisyklių ir ribų šiuo klausimu nėra. Svarbu teisingai nustatyti savo spalvos tipą – tuomet nekils problemų dėl spalvų pasirinkimo.

Autorius efektai akių šešėliai gali būti matiniai, blizgūs, satininiai, blizgūs, žvilgantys, metaliniai, holografiniai – čia gamintojų fantazija kone beribė. Norėdami sukurti gražų ir šiuolaikišką akių makiažą, turėtumėte naudoti įvairius efektus. Taigi, matiniai šešėliai yra nepamainomi kaip pagrindas, satininiai ir atlasiniai atspalviai reikalingi akies kampučiui paryškinti ar sukurti blizgesį, o vakarinis makiažas neapsieina be prabangaus švytėjimo.

Atskirai verta pabrėžti mineraliniai šešėliai. Jie skiriasi nuo kitų savo natūralia sudėtimi ir pritraukia merginas, kurios sąmoningai renkasi saugią sveikatai kosmetiką. Deja, gamintojai dar nesugalvojo, kaip mineralinius šešėlius padaryti pakankamai atsparius ir pigmentuotus, todėl iki šiol jiems nepavyko rasti vietos geriausiųjų topuose.

Kokių akių šešėlių neturėtumėte pirkti?

Didžiulis įvairių spalvų ir tekstūrų akių šešėlių asortimentas gali suklaidinti net ir įmantrius makiažo mylėtojus. Dėl šios priežasties teisingiau būtų nurodyti tuos veiksnius, kurių reikėtų vengti perkant:

  • Jei nešiojate kontaktinius lęšius, geriau vengti palaidų šešėlių, kurie labiau linkę pleiskanoti.
  • Naudojant su amžiumi susijusį makiažą, būtina apeiti bet kokius šešėlius, turinčius blizgantį efektą, galintį pabrėžti net mažiausias raukšleles.
  • Jei makiaže reguliariai nenaudojate akių šešėlių, nepirkite šio produkto, kurio galiojimo laikas yra trumpas. Paprastai šešėliai naudojami saikingai, o po tam tikro laiko jie gali sukelti dirginimą ir alergines reakcijas.
  • Jei neturite šešėlių taikymo patirties, neturėtumėte iš karto įsigyti skystos versijos, nes. juos reikia labai greitai pavėsinti (kitaip išdžius), o be įgūdžių tai padaryti nėra lengva.

Mūsų geriausių akių šešėlių reitingas yra pagrįstas makiažo meistrų ir paprastų merginų atsiliepimais. Įvertinome naudojimo paprastumą, pigmentaciją, ilgaamžiškumą, atspalvių ir efektų įvairovę.

Geriausių akių šešėlių Pasirinkimas – 15 geriausių

Kokius akių šešėlius rinktis?

Renkantis geriausius akių šešėlius, visada turite atsižvelgti į savo spalvos tipą (šiltą ar šaltą) ir odos ypatybes. Riebi oda ir nukritę akių vokai reikalauja didelio produkto patvarumo, kurį galima pasiekti naudojant atspalvius, aliejaus ir kremo tekstūras. Sausus šešėlius tepti lengviau, tačiau jie taip pat neišsilaiko. Jei esate įpratę tik šiek tiek šešėliuoti makiažą ar šešėlius naudoti tik vakariniams renginiams, rekomenduojame įsigyti nedidelę paletę arba 2-3 vienspalves priemones. Jei akių makiažas jums yra svarbi kasdieninio makiažo dalis, geriausia išeitis būtų įsigyti didelę paletę su skirtingais atspalviais ir efektais. Tegul mūsų Pasirinkimas padės jums pasirinkti ir įsigyti geriausių šešėlių, kurie nuolat įkvėps kurti naujus ryškius įvaizdžius! Laimingo apsipirkimo!