Geriausių 2023-2023 metų indukcinių viryklių Pasirinkimas

Indukcinės viryklės ir kaitlentės atsirado jau seniai, tačiau kol kas jos buvo nedažni svečiai buitinių vartotojų virtuvėse. Yra keletas priežasčių. Pirma, tokios įrangos atstovavimas rinkoje iš pradžių buvo ribotas, o kaina buvo pastebimai didesnė nei įprastų įrenginių su klasikiniu šildymu. Antra, daugeliui trukdė paprastas veikimo principo nesupratimas. Galiausiai, visur paplitęs „iš lūpų į lūpas“ atnešė gandų, kad naujoji technologija gali net pakenkti sveikatai.

Taip buvo ir anksčiau. Dabar viskas daug geriau. Nuo parduotuvių lentynose esančių viryklių ir kaitlenčių su indukciniu šildymu skaičiaus bėga akys. Kainos, jei ir šiek tiek didesnės, yra gana panašios į „klasiką“. O mitą apie neigiamą poveikį žmogaus organizmui jau seniai išsklaidė specialistai, kurie aiškino, kad 30 cm atstumu nuo darbinio paviršiaus elektromagnetinio lauko rodikliai yra beveik nuliniai. Hipotetinis pavojus kyla tik tiems žmonėms, kurių kūne yra sumontuoti širdies stimuliatoriai ir kiti jautrūs elektroniniai medicinos prietaisai. Indukcinės krosnys turi daug privalumų ir vis daugiau pirkėjų joms teikia pirmenybę. Mūsų reitinge pateikiamos geriausios indukcinės viryklės ir kaitlentės.

Kurio gamintojo indukcinės kaitlentės yra geriausios?

Indukcinių viryklių namams asortimentas, kurį nesunkiai rasite mūsų parduotuvėse, yra pastebimai mažesnis nei, pavyzdžiui, elektrinių ar dujinių viryklių. Gamintojus galima suskaičiuoti ant pirštų. Lyderiai – Electrolux, BSH Hausgeräte GmbH (Bosch ir Siemens), Zanussi. Šios įmonės daugiausia mums pristato kaitlentes (nešiojamas ir įmontuojamas). Nedaug iš puikių bus prastesnės kokybės ir savybių nei produktai Gorenjebet dažnai yra ekonomiškesnis.

Vidutiniame ir biudžetiniame segmente jie save deklaruoja labai užtikrintai Hotpoint-Ariston ir Baltarusijos įmonė Hefaistas (gal dėl to, kad jie neturi Rusnano?) Rusijos įmonė jau laimėjo pirkėjų meilę KITFORTAS (Sankt Peterburgas), kuri, kaip ir daugelis kitų įmonių, turi gamybos patalpas Kinijoje.

Geriausių 2023-2023 metų indukcinių viryklių ir kaitlenčių Pasirinkimas

Kurią indukcinę viryklę geriau pirkti?

Apibendrinkime:

Geriausių indukcinių kaitlenčių ir viryklių Pasirinkimas – 10 geriausių

  • Geriausia indukcinė kaitlentė su 4 degikliais – Gorenje IS 646 BG
  • Geriausia nebrangi 4 degiklių indukcinė kaitlentė – DARINA 5P9 EI304 B
  • Geriausia 2 degiklių indukcinė kaitlentė – Electrolux IPE 3241 KC
  • Geriausia 3 degiklių indukcinė kaitlentė – Electrolux EIS 62341
  • Geriausia įmontuojama kombinuota kaitlentė – smeg PM6621WLDX
  • Geriausia 5 degiklių indukcinė kaitlentė – Asko HI1995G
  • Geriausia nebrangi 5 degiklių indukcinė kaitlentė – GEFEST PVI 4322
  • Geriausia laisvai pastatoma indukcinė viryklė – Beko FSM 69300 GXT
  • Geriausia indukcinė viryklė su vienu degikliu – Kitfort KT-101
  • Geriausia stalinė indukcinė viryklė dviem degikliams – Kitfort KT-104

Parduotuvėse pamatysite tris pagrindinius indukcinių viryklių, skirtų namams, tipus – pilno dydžio virykles (atskirai stovinčias), kompaktiškas stalviršines virykles ir įmontuojamas indukcines kaitlentes. Todėl pirmiausia nuspręskite dėl viryklės tipo, reikalingų degiklių skaičiaus (nuo 1 iki 4, yra daugiau). Kiekviena grupė turi geriausius modelius – mūsų Pasirinkimas padės jums padaryti gerą pasirinkimą!