Geriausių planšetinių kompiuterių su klaviatūromis reitingas 2023 m

Sakykite tai, kas jums patinka, bet patogus darbas su tekstu reiškia, kad yra įvesties ir redagavimo įrankių, kurių virtualioji klaviatūra dar negali visiškai pakeisti. Šiuo požiūriu planšetiniai kompiuteriai su klaviatūra yra geriausias pasirinkimas verslo žmogui, priverstam daug laiko praleisti ne biure, studentui ir bet kuriam vartotojui, kuris išpažįsta pagrįstą minimalizmą. Hibridiniai įrenginiai yra universalūs ir gali patenkinti jų savininko poreikius daugeliu atvejų. Ir visai nesvarbu, kokia sąsaja naudojama tokiame rinkinyje: jungtis ar Bluetooth jungtis.

Apžvalgoje skaitykite apie geriausius planšetinius kompiuterius su klaviatūra (pagal ekspertų ir paprastų pirkėjų atsiliepimus), kuriuos rinka mums siūlo 2023 m.

Apžvalgoje bandėme pateikti visas pagrindines planšetinių kompiuterių su klaviatūra kategorijas, tačiau svarstėme tik tuos modelius, kuriuose tokia galimybė suteikiama nuolat. Akivaizdu, kad dydis šiuo atveju yra svarbus ir pirmenybė buvo teikiama įrenginiams su didele įstriža. Beje, analitikų tyrimai rodo pirkėjų susidomėjimo poslinkį būtent ypač didelių planšetinių kompiuterių kryptimi, tad esame tendencijoje. Kokios kitos tendencijos šiame planšetinių kompiuterių segmente vyksta 2023 m.?

Žymiai išaugo konkurencija tarp Windows planšetiniai kompiuteriai. „Microsoft“ vis dar yra lyderis, tačiau „Dell“ ir „Lenovo“ sparčiau vejasi korporaciją. Ir neįmanoma nepastebėti antrojo bandymo įkvėpti idėją perkelti „Windows“ į ARM platformą. Ir jei pirmasis „Microsoft“ įrašas buvo gana konceptualus, tada po „Apple“ su M1 lustu ir „Macbook“ kompiuteriais ji tikrai sulauks platesnio trečiųjų šalių programinės įrangos kūrėjų palaikymo.

Kalbant apie planšetinius kompiuterius su klaviatūra platformoje Android, jų asortimentas dar labiau išaugo. Daugiausia dėl kitų kainų kategorijų, įskaitant ir mažo biudžeto. Deja, pritaikant vartotojo sąsają prie darbastalio veikimo režimo reikšmingos pažangos nebuvo, ir tai yra pagrindinė tokių įrenginių problema. Šia prasme daugiau vilčių yra „Google“ operatyvumas ir „Android“ operacinės sistemos planšetinio kompiuterio versija.

Įmonė Apple viskas puiku, kaip visada. Yra geriausia planšetiniams kompiuteriams skirta klaviatūra, yra pritaikyta operacinės sistemos versija, taip pat sukūrėme savo didelio našumo lustą. Neprivalote būti Vanga, kad galėtumėte numatyti galimų naujojo „iPad Pro“ programų srities išplėtimą. Kainų etiketės jokiu būdu nėra džiuginančios, taip. Bet pasirinkimas yra jūsų, tiesa?

Mėgaukitės apsipirkimu!