8 geriausi automobilių antikoroziniai produktai – 2023 m. Pasirinkimas (8 geriausi)

Žinoma, Kentervilio korozijos vaiduoklis jau taip negąsdina net ir nebrangių automobilių savininkų – vien marinavimas fosfatuojančiu gruntu dažant gamykloje duoda labai daug. Nebent, žinoma, kalbame apie „UAZ Patriot“ – jis garsėja savo polinkiu pūti jau automobilių prekybos aikštelėje, ir dėl rimtos priežasties – pavyzdžiui, autorius yra gerai pažįstamas su žmogumi, kuriam pavyko. kad spėtų du kartus pakeisti visą automobilį pagal garantiją dėl išlipimo po pusmečio per (!) koroziją. Tačiau mūsų keliuose nėra daug naujų automobilių, o šiuolaikinės antikorozinės medžiagos skiriasi ne tik apsauginėmis savybėmis – daugelis junginių turi ir neblogų garso izoliavimo savybių, jei jie naudojami teisingai. Taigi antikorozinių priemonių populiarumas vis dar nėra itin sumažintas.

Tačiau bėda ta, kad automobilių salonuose yra daug įvairių kompozicijų ir formų, ir ne visos jos iš esmės yra veiksmingos arba netinkamos savarankiškam naudojimui. Tada ką tiksliai pasirinkti? Pabandykime tai išsiaiškinti.

Geriausių antikorozinių priemonių automobiliui Pasirinkimas

Kokią antikorozinę medžiagą pasirinkti?

Atitinkamai yra du pagrindiniai antikorozinių medžiagų panaudojimo būdai, o abiejų grupių reikalavimai labai skiriasi.

Antikorozinės medžiagos dugnui ir ratų arkoms veikiamas nuolatinio abrazyvinio smėlio ir smūgio. Todėl jie turi išlaikyti aukštą stiprumą. Idealiu atveju dugno antikorozinė medžiaga turėtų turėti ryškias tiksotorines savybes – tai yra kieta plėvelė, kuri patikimai atspari trinčiai, nusilupdama kietomis šakomis ir kitais dalykais, kurie gali patekti po dugnu, smūgio vietoje atrodo, kad „skystėja“ , gesina smūgio energiją, o ne įtrūkimus ar įtrūkimus. Tokia antikorozinė medžiaga patikimai apsaugos dugną ilgą laiką.

Atsparumas druskai yra labai svarbus – žiemą dugnas ir arkos bus apaugusios kelio purvo sluoksniu, tai yra, dangą labai ilgai veiks antilediniai reagentai. Tokiomis sąlygomis sugenda antikorozinė priemonė neapsaugos automobilio ilgai.

Tokios antikorozinės medžiagos daugiausia skirtos naudoti su specialiais didelio klampumo preparatų pistoletais. Tai leidžia greitai užtepti norimo storio sluoksnį, išputoti garso izoliacijai pagerinti. Tačiau stora mastika labai blogai prasiskverbia į mikroporas ir rūdija – tai yra, reikia panašią kompoziciją tepti ant švaraus, dar nepažeisto naujo automobilio dugno, arba pirmiausia pašalinti ar chemiškai apdoroti esamus korozijos pėdsakus.

Bet antikorozinės medžiagos paslėptoms ertmėms, priešingai, jie yra labai skysti – jų užduotis yra prasiskverbti į labiausiai nepasiekiamas vietas, nes čia yra problematiška kontroliuoti antikorozinės medžiagos naudojimą, priešingai nei apdorojant dugną. Skystumas leidžia paslėptų ertmių antikorozinėms priemonėms puikiai prasiskverbti į plyšius, dažyti mikroporas, impregnuoti rūdis – todėl į jų sudėtį galima įterpti labai veiksmingų korozijos inhibitorių. Tačiau antikorozinė medžiaga taip pat turi greitai išdžiūti, palikdama stiprią plėvelę – kitaip, tekėdamas žemyn, kaip „Movil“ ar tas pats „Rust-Stop“, galiausiai vis labiau „atidengs“ apsaugą.

Paslėptas ertmes gerai paruošti apdirbimui nėra lengva – tai ne dugnas, kurį galima net nuvalyti smėliasrove iki pliko metalo. Todėl antikorozinei medžiagai taip pat keliami aukšti vandens, druskų tirpalų išstūmimo reikalavimai – prasiskverbdamas į mikroplyšius ir surūdijusį sluoksnį, antikorozinė medžiaga turi išstumti korozijos priežastį, o ne „užsandarinti“ su savimi, kitaip metalas ir toliau liks. pūti.

Bet kokiu atveju nepamirškite perskaityti instrukcijų ir paruošimo kokybės: niekas taip nesugadina antikorozinio apdorojimo rezultato, kaip gamintojo antikorozinio naudojimo reikalavimų nesilaikymas ar grubios klaidos ruošiant automobilį.