Geriausių įmontuojamų gartraukių Pasirinkimas 2023 m

Būti ar nebūti gartraukiu modernioje virtuvėje – toks klausimas daugumai patogaus gyvenimo šalininkų net nevertas. Žinoma, jos buvimo reikia skubiai. Juk ne paslaptis, kad gaminant esminį terminio produktų apdorojimo būdą lydi dūmų ir specifinių kvapų sklidimas aplink, taip pat ir už virtuvės ribų. Vėl karštu oru iš krosnelės atnešami riebalai nusėda ant lubų, sienų ir baldų. Bjaurus, nemalonus, galų gale net pavojingas priešgaisrinės saugos požiūriu.

Apskritai su tokiais reiškiniais geriau nesitaikstyti, o įsigyti itin efektyvų išmetimo įrenginį savo namams. Kuris? Pasauline prasme yra 2 pagrindiniai formatai. Viena iš jų, perfrazuojant lauko stambios buitinės technikos terminologiją, atskirai pakabinama. Antrasis yra įdėtas. Taigi būtent pastarieji šiandien yra vis paklausesni. Suprantama, į baldus integruoti gartraukiai kompaktiški, sumontavus beveik nesimato, leidžia išlaikyti estetinę monolitinę virtuvės komplekto išvaizdą.

Mūsų šiandienos Pasirinkimas bus skirtas geriausiems įmontuojamiems gartraukiams. Daugumos mūsų viršuje įmontuojamų gartraukių plotis yra 60 cm – tai yra labiausiai pageidaujamas dydis. Tačiau gamintojų linijose dažniausiai yra panašių modelių, siauresnių ir platesnių nei 60 cm.

Kas yra įmontuoti gaubtai

Įleidžiami gartraukiai, skirti montuoti pakabinamų virtuvės spintelių viduje, šiandien yra tikrai aktualūs. Jie skirstomi į 2 kategorijas:

Teleskopinis

Modeliai su ištraukiamu ekranu, kuris padidina karšto oro surinkimo zoną, taip pat veikia kaip turbinos jungiklis. Tokie gaubtai nėra pilnai įmontuoti, apatinė metalinė platforma arba „išlįs“ iš po spintelės, arba pastaroji, norint susilyginti su kaimyninėmis, gali būti sutrumpinta iki dekoratyvinės juostelės aukščio ar net daugiau. žymiai, kad būtų užtikrintas reikiamas atstumas iki kaitlentės.

Įkalimo blokai

Jie taip pat dažnai vadinami visiškai įmontuotais gaubtais. Šis terminas turi tam tikrą susitarimą, nes apatinė plokštuma su riebalų filtrais, valdymo skydeliu ir foniniais apšvietimais, žinoma, lieka atvira. Kitas dalykas, kad jis niekur neišsikiša, po spintele matosi tik pasilenkus (atsisėdus). Kai kurie šio formato modeliai netgi veikia su perimetro oro įsiurbimo technologija.

Atsižvelgiant į dabartinio Rusijos rinkos užpildymo ypatumus, nestabilumą ar visišką tiekimo iš ES nebuvimą, šioje apžvalgoje nebus nagrinėjami gartraukiai, skirti montuoti prie lubų, taip pat įpjauti į virtuvės stalviršį. Bendroje rinkoje jų praktiškai nėra. Kodėl dėl pasakiškos kainos šis formatas anksčiau nebuvo itin populiarus.

Kaip išsirinkti gerą įmontuotą gartraukį?

Spektaklis

Oro tūris, praleidžiamas pro išmetimo turbiną per laiko vienetą (m³/h). Paprastai nurodyta kiekvieno konkretaus modelio specifikacijoje. Tai tik tam, kad sutelktumėte dėmesį į tai, kokie rezultatai deklaruojami.

Turėtumėte vadovautis faktinių darbo režimų vertėmis: ventiliacija su įmontuotu metaliniu filtru ir pritvirtintu ortakiu, recirkuliacija (aliuminio + anglies filtrai). Jei „nupiešta“ maks. oro keitimas vienam ventiliatoriui į laisvą išleidimo angą, skaičius bus visiškai nerealus (nebent maždaug pusė jo pasirodys daugiau ar mažiau tinkama charakteristika).

Pasirinkti tinkamą jūsų virtuvės gartraukio našumą yra paprastas dalykas. Pagal galiojančius sanitarinius standartus oras viduje turi būti atnaujinamas 12 kartų per valandą. Ką mes darome? Kambario tūrį (PxPxH) padauginame iš šių 12. Gauname pagrindinį rezultatą.

Bet juk visą laiką nevairuosite variklio dangčio maksimalia galia. Atitinkamai reikia tam tikros atsargos, be to, svarbu atsižvelgti į naudojamos kaitlentės tipą: elektrinei pageidautina koeficientą padidinti iki 15, dujinės iki 20. Nereikėtų persistengti: daug kas gero – ir blogo. Kodėl mums reikia nereikalingo triukšmo, vibracijos ir nepagrįstų energijos sąnaudų?

Dydis

Svarbiausias parametras yra gaubto plotis. Pasirinkimų netikėtai daug: 45, 52, 60, 72, 75, 90, 120 cm. Gal yra ir daugiau modelių, bet buitiniam naudojimui tai bus per daug. Skirtingai nuo įprastų gaubtų, skaičiai susieti ne tik su dydžiu …