Geriausių 2023-2023 metų sulankstomų peilių Pasirinkimas

Kuri įmonė galėtų atidaryti šią reitingo skiltį – manome, ir spėlioti nevertėjo: natūralu, kad kalbant apie šveicariškus peilius, vis dar prisimename tik Victorinox pirmą, antrą ir net trečią. Funkcionalūs ir kokybiški peiliai „visoms progoms“ iki „monstrų“, kaip akordeoną primenantis SwissChamp XAVT su 81 funkcija – tai neginčijama prekės ženklo „vizitinė kortelė“.

Būtent „RangerGrip 79“ (ne, 79 čia ne funkcijų skaičius, neišsigąskite) paėmėme į geriausių sulankstomų peilių reitingą dėl kelių priežasčių. Pirma, šis peilis yra iš pilno dydžio „130 mm“ linijos, tai yra, tiek peilio, tiek jame esančio pjūklo matmenys yra pakankami naudoti. Antra, ant peilio ašmenų yra „viena ranka“ atidaroma kilpa, priešingai nei įprasta šveicariškiems peiliams paimti ašmenis nagais. Trečia, ašmenų atleidimas čia yra patogesnis nei įleidžiamas variklis, kuris naudojamas daugumoje Victorinox modelių: vietoj jo naudojamas mygtukas, pagamintas įmonės logotipo pavidalu, jį naudoti daug patogiau, ypač šlapiomis rankomis. Užraktas, kuris aiškiai matomas nuo mygtuko, yra įdėklo užraktas. Ketvirta, guminiai įdėklai leidžia peiliui patogiau sėdėti rankoje nei įprastos Victorinox plastikinės perdangos.

Funkcijų rinkinį galima pavadinti tipiniu kempingo peiliu (ir nebūtinai tik apie savaitgalio išvykas) – pjaustys, pjaustys, atidarys konservus… ir pravers alaus atidarytuvas su kamščiatraukiu, kuris jau yra. .