Geriausių 2023-2023 metų termo puodelių Pasirinkimas

Termo puodeliai populiarėja, tuo labiau greitėja gyvenimo ritmas. Vieni nori, kad kava būtų karšta, kad galėtų ją gerti automobilyje, o kitiems vasarą nėra didesnio malonumo, kaip karštyje mėgautis šalta arbata su citrina. Šiuo metu Rusijos rinkoje esantys termo puodeliai yra labai įvairūs tiek kokybe, tiek paskirtimi. Mūsų Pasirinkimas, kuriame tik geriausi termo puodeliai padės išsirinkti sau tinkamiausią.

Kas yra termopuodelis?

Tiesą sakant, tai lengvas kompaktiškas kelionės automobilis ir kelionės variantas tradicinio termoso tema, akcentuojantis individualizavimą. Žinoma, galite leisti gurkšnį iš jūsų indų gurkšnoti kokiam nors patikimam asmeniui, tačiau tai greičiau individualių higienos taisyklių išimtis. Be to, kaip rodo gyvenimas, virusai ir bakterijos nemiega, ypač mieliau puola turistus ir keliautojus.

Struktūriškai termopuodeliuose naudojama klasikinė dvigubų sienelių indo schema. Tačiau jis turi savo išskirtinį bruožą – sandarų, tačiau maksimaliai optimizuotą patogiam gėrimui, neišsiliejančius dangtelius su lengvai atidaromu/užsidaromu vožtuvu. Tiesa, už tokį patogumą tenka mokėti už kiek ribotą, palyginti su klasikiniais termosais, gėrimų temperatūros palaikymo laiką.

Kaip išsirinkti termo puodelį?

Atsitiktinai paimti puodelį vien dėl „termo“ pavadinime yra neapgalvotas žingsnis. Paprastai tai yra kai kurių vartotojų tradicija: pirkti be atrankos, geriausia už centą, o paskui barti, kokia lemputė šviečia ant gaminio, o tai tiesiog taip ir buvo numatyta. Bet tai ne mūsų būdas, ar ne?

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis termopuodelį:

Apimtis

Kažkas naudoja karštus gėrimus mažuose puodeliuose ar net „pirščius“ espreso kavai, o kažkas tokioms „ceremonijoms“ turi padoraus dydžio „kubilą“. Tai individualus reikalas. Nekeičiate savo įpročių už namų ribų? Dažniausi termopuodelių variantai pagal talpą: 350, 450, 470, 500, 590 ml. Tačiau yra ir XL versijų nuo 0,7 iki 1 litro. Pastarieji ypač aktualūs vasarą prie atšaldytų gėrimų. Yra net alaus bokalai su vakuumine izoliacija.

Gamybos medžiaga

Plastmasinis. Produktai iš jo yra labai sąlyginai susiję su termo puodeliais. Dvigubos sienos su oro tarpu, žinoma, šiek tiek sulėtina arbatos ar kavos aušinimo procesą, bet tik šiek tiek. Izoliacinės savybės paprastai yra susijusios su rankų apsauga nuo nudegimų. Tačiau beveik visada yra dangtelis, kad jis neišsilietų.

Nerūdijantis plienas. Patikimiausias, praktiškiausias pasirinkimas. Iš šios medžiagos pagaminti termo puodeliai yra būtent tokie kompaktiški termosai su vakuumine izoliacija. Kolba ir antroji sienelė visada plieninės. Net jei pastarasis iš išorės padengtas plastiku ar dar kuo nors.

Keramika. Variacija plieninio bokalo tema, kurio kolbos vidinis paviršius padengtas specialia danga, kuri neutralizuoja metalo ir anksčiau lietų gėrimų skonį, kvapą. Keramikos problema yra mažas patikimumas. Menkiausias įtrūkimas ar įtrūkimas – viskas dingo!

Taikymo sritis

Automobiliui. Privalomos sąlygos: dangtelis su gėrimo vožtuvu, kuris neleidžia apsitaškyti, atidaromas viena ranka, termopuodelio skersmuo atitinka įprastus puodelių laikiklius.

Pasivaikščiojimams po miestą. Optimalios savybės: sandarumas, kompaktiškumas, lengvas svoris, pageidautina, kad būtų dirželis arba bent jau neslidžia danga.

Pėsčiųjų žygiams. Reikalavimai: didelis tvirtumas (pastorintos sienos, nors ir šiek tiek padidėjus svoriui), absoliutus sandarumas (kad kuprinėje nebūtų drėgmės), patobulinta šilumos izoliacija.

Geriausi termo puodelių gamintojai

Elitinės klasės nariai Zojirushiklasika Termosas ir STENLIS. Teks išsikapstyti, bet darbo kokybė, medžiagos garantuotos aukščiausio lygio, charakteristikos atitinka deklaruotas. Firminiai produktai dažniausiai perkami labai ilgam, jei ne visam laikui.

Vidurinė klasė geriausiai tinka prekinių ženklų termo puodeliams EMSA, Arktis, Kontigas. Geriausia tokių termopuodelių savybė – optimalus kokybės ir kainos santykis.

Biudžeto segmente yra daug prekių ženklų. Viskas apie tą patį lygį. Yra tam tikras loterijos elementas. Jei kitaip nėra, patartina rinktis nebrangius, gerų atsiliepimų sulaukusius termopuodelius su „nerūdijančia“ kolba. Tačiau naiviai nepasitikėkite gražiais skaičiais apie ilgalaikį šilumos / šalčio išsaugojimą.

Geriausių termo puodelių Pasirinkimas

Kokia termopora…