Geriausių 2023 m. džiovintuvų Pasirinkimas

Vargu ar galima pervertinti modernios skalbimo mašinos svarbą namuose. Ir nors daugelis mano, kad jis yra visiškai savarankiškas, nepamirškite, kad net „kiečiausias“ A klasės gręžimas (1600 aps./min.) skalbiniuose suteikia apie 45% likutinės drėgmės. Ir tai toli gražu nėra „po geležimi“. Ir pats šis faktas yra gana stiprus argumentas už tai, kad reikia įsigyti ne kokį virvių komplektą su skalbinių segtukais ar vielinę „lovelę“, o daug efektyvesnį, funkcionalesnį ir universalesnį įrenginį – automatinę džiovyklę. Savo įvertinimui atrinkome geriausias (pagal klientų ir ekspertų atsiliepimus) iš populiariausių džiovintuvų.

Džiovintuvų privalumai

Suvokimas, kad gera džiovykla – visai ne prabanga, o labai rimta pagalba kasdieniame gyvenime, kol kas dažniausiai aplanko tuos, kuriems pavyko praktiškai pamatyti ar pajusti jos darbo rezultatą. Ir kartą pabandę, nenorėsite pasiduoti. Tam yra daug priežasčių. Štai tik keletas iš jų:

  • Džiovintuvas užima daug mažiau vietosnei įprastiniai pakabinami dizainai. Laikantis racionalaus požiūrio, yra daugybė įrengimo galimybių net mažame kambaryje: pastatykite jį po stalviršiu virtuvėje, padėkite ant skalbimo mašinos, šalia ir apskritai bet kurioje patogioje vietoje, kur yra elektros instaliacija. išleidimo anga, nes kondensatą galima išleisti rankiniu būdu.

  • Mašinos džiovinimo kokybė yra daug geresnė. Išeiga pastebimai minkštesnė ir subtilesnė. Proceso automatizavimas ir drėgmės kontrolė leidžia neperdžiūti audinio, išvengti „kietų“ klosčių susidarymo. Tinkamai pasirinkus režimus, patalynė ir kai kurie drabužiai net negali būti lyginami.

  • Filtravimo sistema apsaugo nuo dulkių. Pastarasis susidaro iš smulkiausių audinio pluoštų dėl mechaninės sąveikos su būgnu arba ateina iš išorės su drabužiais, kuriuos norisi atnaujinti. Be to, skalbiniai iš mašinos išlieka švarūs, o, pavyzdžiui, po džiovinimo balkone jų nebegalima visiškai tokiais laikyti dėl neišvengiamo sąlyčio su išorine aplinka.

Tačiau yra ir tokių minusai. Pagrindinis yra papildomos energijos sąnaudos. Tačiau pirmaujantys gamintojai nuolat stengiasi sumažinti nuostolius.

Kas yra džiovintuvai

Jei remsimės dizaino ypatumais, tai yra 2 tipai: džiovinimo spintos ir būgnai. Pirmieji patogesni prie viršutinių drabužių, laisvalaikio drabužių, batų, tačiau turi reikšmingą trūkumą – yra labai stambūs. Dėl šios priežasties mūsų apžvalgoje jie nebus svarstomi.

Būgninės mašinos skirstomos tarpusavyje pagal džiovinimo tipą:

  • Vėdinimas (išmetimas). Principas paprastas – įeinantis oras pašildomas, prisotinamas iš skalbinių išgarintos drėgmės ir išleidžiamas į lauką. Tokioms veislėms reikia įrengti specialų išleidimo angą prie ventiliacijos šachtos arba tiesiai į gatvę, jos beveik niekada nerandamos kasdieniame gyvenime ir gaminamos tik profesionalioms skalbykloms, cheminėms valykloms ir kt.

  • Kondensatas. Buitiniams poreikiams optimizuotas variantas. Sausas pašildytas oras patenka į būgną, tampa drėgnas, tiekiamas į šilumokaitį, kur iš jo išsiskiria kondensatas, kuris savo ruožtu patenka į specialų konteinerį arba tiesiai į kanalizaciją.

  • Kondensacija su šilumos siurbliu. Efektyviausias, ekonomiškiausias, bet ir brangesnis džiovyklės tipas. Vietoj tradicinio šildymo elemento čia naudojama grandinė su cirkuliuojančiu aušinimo skysčiu, iš principo panaši į kompresorinį šaldytuvą ar oro kondicionierių. Šiltas oras pučiamas į būgną, pasiima drėgmę, praeina per garintuvą, kur atšaldomas, atsikratęs vandens, jau sausas grįžta į kondensatorių, kur vėl įkaista. Ir taip ratu iki programos pabaigos.

Geriausių 2023 m. džiovintuvų Pasirinkimas

Kuri džiovintuvas yra geriausias?

Jei kalbėsime apie geriausius džiovyklių gamintojus, tai šiandien populiariausi yra vokiškų prekių ženklų Bosch-Siemens gaminiai. Jų modeliai pasižymi puikia džiovinimo kokybe ir patikimumu. Tarp pačių prekių ženklų dauguma modelių turi funkcinius „dvigubus“, kurie skiriasi tik dizainu. Čia kažkas arčiau. Verti „viduriniai valstiečiai“ Gorenje ir Electrolux. Nebrangūs modeliai yra neblogi Candy ir Beko, nors galite apsvarstyti daugiau „Hotpoint-Ariston“ variantų. Aukštą klasę solidžiai ir užtikrintai atstovauja vokiečių „monstrai“ Kuppersbusch ir Miele.

Apskritai, dažniausiai gamintojo pasirinkimas …