7 geriausių vaistų nuo kepenų Pasirinkimas – TOP 7

7 geriausi vaistai nuo kepenų

Žmogaus kepenys yra didžiausia liauka organizme ir atlieka daug gyvybiškai svarbių funkcijų. Dalyvauja virškinimo procese, neutralizuoja kenksmingas medžiagas, kaupia gliukozę ir kraują, gamina cholesterolį ir bilirubiną, hormonus ir fermentus. Kepenų veiklos sutrikimas iš karto paveikia bendrą žmogaus savijautą, verčia jį ieškoti priemonių skausmui, pilvo pūtimui ir blogam virškinimui malšinti.

Sugadinta ekologija, greitas maistas ir sveikos gyvensenos trūkumas prisideda prie šio organizmo veiklos sutrikdymo. Jei esate tarp žmonių, kurie nerimauja dėl savo kepenų sveikatos, nori atlikti profilaktiką ar gydymą, siūlome susipažinti su mūsų geriausių vaistų nuo kepenų reitingu ir pasirinkti sau tinkamiausią vaistą.

Žinoma, be gydytojo recepto neturėtumėte savarankiškai gydytis. Bet jei norite sužinoti daugiau apie vaistų, skirtų kepenims, savybes, kainą, teigiamas ir neigiamas savybes, tuomet esate čia.

Galstena yra geriausias vaistas vaikams, sergantiems kepenų ligomis, gydyti


Nuotrauka: galstena.ua

Vaistų rinkoje Galstena kaina svyruoja nuo 300 iki 480 rublių.

Galstena yra kombinuotas vaistas. Jis turi apsauginį poveikį kepenų ląstelėms, skatina normalios konsistencijos tulžies susidarymą, o tai savo ruožtu neleidžia susidaryti akmenims. Be to, Galstena turi savybę palengvinti spazmus ir skausmą kepenų srityje.

Šis vaistas vartojamas hepatitui gydyti, taip pat siekiant išvengti kepenų ląstelių pažeidimo gydymo antibiotikais ar chemoterapiniais vaistais metu.

Galstena yra geriausių vaistų sąraše, nes nėra kontraindikacijų (išskyrus alergiją vaisto sudedamosioms dalims), šalutinio poveikio ir galimybės jį vartoti vaikams nepakenkiant nesubrendusiam organizmui.

Dešimties balų skalėje šis vaistas gauna 9,5 taškones vieninteliai jo trūkumai yra galimybė išsivystyti netolerancijai ir palyginti didelė kaina.

Essentiale yra patikimas vaistas, patikrintas laiko


Nuotrauka: medanalog.ru

Galite nusipirkti „Essentiale“ už nurodytą sumą 400 rublių.

Šio vaisto sudėtyje yra labai išgrynintų fosfolipidų, kurie puikiai sąveikauja su kepenų ląstelių membranomis. Kai uždegiminis procesas vyksta didžiausioje kūno liaukoje, pažeidžiamas jos vientisumas, o kartu ir ląstelių sienelių pralaidumas įvairioms toksinėms medžiagoms. Essentiale sudėtyje esantys fosfolipidai leidžia normalizuoti ląstelių ir jų membranų metabolinę funkciją, apsaugoti jas nuo išorinių poveikių, taip pat stimuliuoja regeneracinius procesus kepenyse.

Essentiale vartojamas esant tokioms ligoms kaip cirozė, riebalinė hepatozė, hepatitas ar kepenų koma. Vaistas rekomenduojamas pacientams pooperaciniu laikotarpiu po operacijos tulžies sistemos srityje, kad būtų galima greičiau normalizuoti funkcijas.

Kontraindikacijos Vartojimui yra netoleravimas vaisto sudedamosioms dalims, o vaikams taip pat draudžiama vartoti vaistus skysto alkoholio tirpalo pavidalu. Ilgai vartojant, gali išsivystyti viduriavimas.

Jau daugelį metų Essentiale buvo laikomas viena geriausių vaistų kepenų ligoms gydyti dėl gero toleravimo, galimybės vartoti vaikams ir nėščioms moterims bei beveik visiško šalutinio poveikio nebuvimo.

Šį vaistą galima įvertinti 9,3 taško dėl didelio efektyvumo ir nedidelio skaičiaus kontraindikacijų.

Antral (lyoliv) – geriausias vaistas kepenų profilaktikai ir gydymui


Nuotrauka: www.gippokrat.kz

Vidutinė šio vaisto kaina yra apie 200 rublių.

Antral priklauso grupei hepatoprotektoriai. Dažniausiai vartojamas sergant įvairiomis hepatito formomis, siekiant sumažinti bilirubino ir kepenų fermentų, patenkančių į kraują, kai pažeidžiamos organo ląstelės, kiekį. Taip pat profilaktiniais tikslais chemoterapijos ar organizmo imunodeficito būsenų metu. Jis turi ryškų priešuždegiminį poveikį, aktyvina ląstelių atsinaujinimo procesus.

Gerkite per burną, tris kartus per dieną.

Nepageidautina šio vaisto vartoti netoleruojant bet kurio jo komponento, taip pat esant ūminiam inkstų nepakankamumui.