9 geriausi vaistai nuo galvos skausmo

Pasaulyje nėra žmogaus, kuriam niekada gyvenime neskaudėtų galvos. Daug priežasčių: nuo sunkių ligų, kurioms reikia skubios hospitalizacijos ir net operacijos, iki funkcinių sutrikimų, kuriuos lengva koreguoti vaistais.

Į rimtos ligos apima encefalitą, meningitą, smegenų kraujavimą, navikus, kaukolės lūžius.

Į funkciniai sutrikimai apima galvos skausmą, kurį sukelia pervargimas, miego trūkumas, oro sąlygų pasikeitimas (meteorologinė priklausomybė), piktnaudžiavimas kava. Žinoma, tokių būklių yra kur kas daugiau ir jos dažniau nei sunkios ligos. Būtent tokiam „buitiniam“ galvos skausmui gydyti yra daugybė tablečių, kurias galima įsigyti be gydytojo recepto. Kurios iš jų pasirodė esančios geriausios, patikimiausios ir patikimiausios priemonės nuo galvos skausmo, vertos būti kiekvienoje vaistinėlėje?

Išvardinti vaistai priklauso nereceptinių vaistų grupei ir bet kuri vaistinė jums parduos juos be recepto. Yra veiksmingesnių ir stipresnių vaistų, pavyzdžiui, Caffetin, Solpadein, tačiau juose yra kodeino ir jie yra receptiniai vaistai. Tačiau į sąrašą įtraukti vaistai daugeliu atvejų gali palengvinti galvos skausmą.

Tačiau verta įspėti nekontroliuojamą skausmą malšinančių vaistų vartojimą. Pasitaiko atvejų, kai ilgalaikis vaistų vartojimas nuo galvos skausmo pats sukeldavo šį skausmą, o tik panaikinus visus vaistus savijauta normalizavosi.

Skausmas yra signalas, kad organizme kažkas negerai. Jei galvos skausmas kartojasi reguliariai arba atsiranda po traumos ar kokio nors įvykio, arba stiprėja kiekvieną dieną, kartu su kitais nemaloniais simptomais (karščiavimu, pykinimu, kalbos sutrikimais), nedelsiant kreiptis į gydytoją!

Dėmesio!
Yra kontraindikacijų, todėl reikia pasikonsultuoti su specialistu