Geriausių 2023 m. nešiojamųjų garsiakalbių Pasirinkimas

Šiandien kalbėsime apie geriausias nešiojamas kolonėles: kokias verta pirkti, kokių galima nepamiršti, o į kurias 2023-aisiais visai neverta dairytis. Jei nesiseka prie pirmų aukštų langų turėti parduotuvę (ar dar blogiau – parką), tai žodžiai „nešiojama kolonėlė“ jau gali sukelti nevaldomos neapykantos priepuolius: kas geriau, jei ne tokie įrenginiai. tinka demonstruoti muzikinio skonio trūkumą naktį? Na, išskyrus galbūt sulūžusią Bobrovo akustinę gitarą arba „devynetuką“ su kinišku žemų dažnių garsiakalbiu.

Tačiau visada galima rasti „taikaus“ ​​nešiojamųjų nešiojamųjų garsiakalbių naudojimo – galų gale galite gana gerai išeiti į gamtą. Panašią programėlę galite „išrašyti“ garaže ar dirbtuvėje – ji geriau veikia pagal jūsų mėgstamą muziką. Galiausiai, nešiojamasis garsiakalbis yra esminis gatvės muzikanto ar „traukinio darbuotojo“ atributas. O dėl transportavimo patogumo, žinoma, taip pat norisi gauti kuo kokybiškesnį garsą, nors tokiame formate tai fiziškai sunku.

Kurio prekės ženklo nešiojamieji garsiakalbiai yra geriausi?

Panašu, kad dabar tokių įrenginių negamina tik tinginys: nuo visokių kiniškų „be vardų“ iš „Aliexpress“ ir tų pačių „be vardų“ su vietiniais rusiškais prekių ženklais iki daugiau nei gerbiamo britų „Naim Audio“ (dabar sujungto su prancūzais). „Focal“, „Bowers & Wilkins“ ir „Marshall“, „Scandinavian Dynaudio“, „Bang & Olufsen“ ir „Audio Pro“, „American Bose“, „Master & Dynamic“, „McIntosh“, Vokietijos HECO ir „Telefunken“ (tačiau atvirai kalbant, šiuo prekės ženklu dabar parduodamos pigios šiukšlės), japonų „Denon“ , Yamaha ir Onkyo … Šioje klasėje jau sunku įsivaizduoti nešiojamą garsiakalbį kaip priemonę supažindinti praeivius su naujausiais rusiško repo „laimėjimais“, o geriausių modelių kainų etiketės jau gali lengvai ginčytis su aukštu. -klasės „stacionari“ akustika.

Geriausių 2023 m. nešiojamųjų garsiakalbių Pasirinkimas – 18 geriausių

Kaip išsirinkti gerą nešiojamą garsiakalbį?

Pradėkime nuo galbūt akustika. Kompaktiškas formatas neišvengiamai riboja ir garsiakalbių pasirinkimą, ir vidinį garsiakalbio garsumą – ir tai gali rimtai atsiliepti į garso „apačias“ ir net „vidurį“. Prie to, be to, pridedamas gamintojų noras bent nominaliai užtikrinti apsaugą nuo dulkių ir drėgmės – tai yra, šios klasės fazių keitikliai randami tik vidutinio nešiojamumo garsiakalbiuose. Išmintingi sonieriai jau seniai sugalvojo išeitį – pasyvų radiatorių (angl. passive radiator). Jis gali ir padėti nešiojamiesiems garsiakalbiams, ir galiausiai „nužudyti“ garsą – todėl prieš perkant tikrai verta pasiklausyti tokios akustikos.

Kitas žingsnis – nuspręsti, kuri garso šaltiniai tikimasi panaudoti. Jei jūsų telefonas per „Bluetooth“ gali skleisti kokybišką garsą, tuomet pagal savo galimybes pasirinkite atitinkamą garsiakalbį: tai užtikrins gerą garso kokybę, be jokių papildomų laidų ir patogų takelių naršymą išmaniajame telefone įdiegtame mėgstamame grotuve. AUX įvestis padės, jei „Bluetooth“ versija telefone yra sena arba po ranka yra grotuvas. Galimybė tiesiogiai nuskaityti takelius iš „flash drives“ ir atminties kortelių taip pat gali būti naudinga, tačiau naršymas (ypač per sudėtingus aplankus) nebus labai patogus, o daugeliui garsiakalbių didesnė nei 32 GB laikmena sukelia „virškinimo sutrikimus“.

Patikslinti ir jėgos šaltinis, jei nekalbame apie grynai tinklo garsiakalbį (taip, nešiojamieji modeliai gali būti tokie). Geriausias pasirinkimas, žinoma, yra standartinių dydžių ličio jonų akumuliatorių komplektas, remonto atveju juos nesunku pakeisti, kartais net ir be lituoklio. Patentuoti mazgai, „nestandartinio“ formato baterijos pareikalaus šiek tiek padirbėti, ypač kai kalbama apie kompaktiškiausius garsiakalbius, kurių viduje nėra vietos.