Geriausių 2023-2023 m. automobilių radijo imtuvų Pasirinkimas

Vairuotojo vienatvę praskaidrinti padės automobilio radijas. Automobilių radijo imtuvai tampa vis pažangesni ir universalesni – jo pagalba galite ne tik klausytis mėgstamos muzikos, bet ir per radiją gauti naujausias žinias, orų prognozes bei sporto rezultatus. Mes apsvarstėme įvairias galimybes ir sudarėme geriausių automobilių radijo imtuvų reitingą 2023 m. – 2023 m. pradžioje, į kurį įeina ir brangūs modeliai, galintys patenkinti brangaus automobilio savininko poreikius, ir pigesni radijo imtuvai, nei vidutinis mūsų gyventojo biudžetas. šalis gali sau leisti.

Norint „sukurti foną“, iš esmės pakanka galvos bloko. Bet jei jo visai nėra, ar jis nepatenkintas savo funkcionalumu ar pačiu garsu? Tada daugeliu atvejų problemų nekyla: montavimo skyriai buvo standartizuoti DIN (Deutsches Institut für Normung) dar 1979 metais (DIN 75490, nuo 1984 m. šis standartas buvo priimtas kaip tarptautinis ISO 7736), todėl dabar beveik bet kokia radijo juosta Diktofonas tilps arba į „single-din“ (180×50 mm) arba į „dviejų dinų“ (180×100) skyrių. Kitas dalykas, kai automobilio gamintojas ne tik įterpia standartinį galvos bloką į interjero dizainą, bet ir daro tai „dideliu mastu“: bent jau reikia adapterio rėmo konkrečiam automobiliui, leidžiančio pakeisti „gimtąjį“ radijas, net ir prijungus naują, gali būti niuansų (pavyzdžiui, „prijungus“ prie standartinio daugiafunkcio vairo). Maksimaliai turėsite ieškoti radijo magnetofono „po automobiliu“, tačiau tai jau nepatenka į mūsų reitingo sritį.

Yra ką pasirinkti „iš standarto“: iš automobilių „aukštos klasės“, kur geriausi modeliai valdo kamuolį Pioneer, Alpineper „vidurinę klasę“, kur jie prisijungia Kenwood, Sony ir JVC„žaisti“ klasės padaliniams, kur, kad ir kaip šokiruotų, dabar „slystantys“ ir labai garsūs prekių ženklai siauruose ratuose, pvz. Telefunken ir Nakamichikuriems, deja, liko tik vardas, o visa kita yra tipinio biudžeto „pagaminta Kinijoje” lygis, dažnai net blogesnis nei tipiški „sąžiningi kinai” kaip Paslaptis ir proologija. Taigi pats laikas, įvertinus biudžetą, pradėti vartyti katalogus – ir būtent toks mūsų darbas.

Geriausių 2023-2023 m. automobilių radijo imtuvų Pasirinkimas

Kokį radiją geriausia pirkti?

Pirmiausia, žinoma, radijas tiesiog turi atsikelti jam skirtame skyriuje automobilyje. Nors „nutūpimo lango“ aukštis ir plotis jau seniai buvo standartizuoti, net DIN skyriaus gylis gali skirtis, tai ypač svarbu kompaktiškiems automobiliams, kur jie stengiasi „torpedą“ padaryti kompaktiškesnį, atlaisvindami vietos. kabinoje, todėl per ilgas radijo magnetofonas gali tiesiog neužsifiksuoti, atsiremdamas į krosnelės korpusą ar jos ortakius. Tai, žinoma, dar ne bendra sistema, o atskiri konkrečių automobilių niuansai, tačiau jau verta žiūrėti į radijo magnetofonus su nedideliu montavimo gyliu – juolab kad arba kompaktinių diskų įrenginys gali jį padidinti (o kodėl mums reikia diskų, kurie yra nepatogūs automobilyje, kai galite nubraižyti takelius į „flash drive“ ar tiesiog prijungti išmanųjį telefoną?), arba „sulankstomo“ vieno din galvos blokų ekrano, daugeliu atvejų jie abu nėra būtini.

Reikia turėti omenyje ir įmontuoto stiprintuvo galią… bet ne plikų skaičių pavidalu: gamintojai gali matuoti kaip nori, bet reikia žiūrėti į skaičių vardinis (o ne didžiausią) galią, jei tuo pačiu metu gamintojas šio matavimo metu nurodo netiesinio iškraipymo koeficientą (THD, THD). Kaip tai būtų galima paaiškinti paprasčiau? Pavyzdžiui, šalia prekystalio yra du radijo magnetofonai, vienas iš jų turi galią ir kainų etiketėje nurodytas charakteristikas, o trumpoje eilutėje virš ekrano yra pažymėtas kaip 45Wx4, kitas – 55Wx4. Ką sako šie skaičiai maksimalus galia? Tiesą sakant, nieko, nes gali pasirodyti, kad tik paso gilumoje pirmasis radijas paslėps vardinę 22 W galią esant 1% THD, o antrasis – tuos pačius 22 W, bet su iškraipymais jau esant 5 %. Jie skambės visiškai kitaip, o tai ypač atsiskleis žemo jautrumo akustikoje, kuriai signalo lygį teks dar labiau pakelti – štai kur šie „papildomi“ harmoniniai iškraipymai tryps.

Kitas aukštos kokybės automobilio garso niuansas yra būtinybė formuoti laiko vėlavimus kryptimis. Namuose akustika kuriama simetriškos padėties klausytojo atžvilgiu principu, o ten taip nesijaučia – automobilyje priekinė kairioji pusė (jeigu neturite vairo dešinėje, žinoma ) yra fiziškai arčiausiai vairuotojo, o galinė dešinė…