Geriausių 2023 m. elektrinių grilių Pasirinkimas

Kitas geriausių nebrangių elektrinių grilių reitingo atstovas. 2 kW galios prietaisas keps mėsą, paukštieną, daržoves ir grybus, ruoš kompleksinius karštus sumuštinius su sūriu. Įkaista ir pagrindas, ir dangtis, todėl prietaisą galima naudoti tiek uždarytoje padėtyje (grilis), tiek atviroje padėtyje (šašlykinė), pakreipiant viršutinę plokštę 180° ir padvigubinant kepimo plotą. Kartu, žinoma, pailgėja ir gaminimo laikas, tačiau procesą patogu valdyti: vizualiai arba, pavyzdžiui, specialiu virtuviniu termometru. Gaminant uždaroje padėtyje, kad tilptų stambus produktas, pavyzdžiui, pusė vištienos, dangtį galima užrakinti norimame aukštyje.

Atitirpinti tinka ir elektrinis grilis, tiesa, rekomenduojama atskirti atitirpinimo ir gaminimo procesus, kiekvienam parenkant reikiama temperatura (palaikoma termostatu).

Nelipnios plokštės tvirtinamos mygtuku: saugus tvirtinimas, greitas nuėmimas. Yra specialus padėklas riebalams ir sultims, jis ištraukiamas, išimamas ir išplaunamas. Elektrinės kepsninės išmatavimai 35x32x14 cm Kilmės šalis Kinija, garantija vieneri metai.