Geriausių 2023 m. išmaniųjų telefonų Pasirinkimas iki 10 000 rublių

Renkantis išmanųjį telefoną, daugelis iš mūsų pirmiausia vadovaujasi jo kaina. Ne visi turi galimybę įsigyti brangių firminių prietaisų, o permokėti už prekės pavadinimą ne visada prasminga. Taigi, sąlyga: yra 10 000 rublių nusipirkti naują išmanųjį telefoną. Štai ir viskas. Ką daryti? Skaitykite mūsų įvertinimą! Jame yra visi geriausi nebrangūs 2023 metų vasaros išmanieji telefonai, kurių vertė iki 10 000 rublių, bet kuris iš jų leis ne tik patenkinti reikiamą sumą, bet ir įsigyti jūsų poreikius atitinkantį modelį.

Kuri biudžetinė išmaniųjų telefonų įmonė yra geresnė?

Išmaniųjų telefonų gamintojų konkurencija kainų kategorijoje iki 10 000 rublių yra labai didelė. Jei laikytume tik patikimus prekės ženklus, dar visai neseniai išmanieji telefonai buvo pagrindiniai pretendentai pirkti. Xiaomi ir Huawei/Honor. Tiesą sakant, pirmieji domina ir dabar, tačiau ne visiems patiks į vartotojo telefono korpusą įmontuotos įterptos reklamos gausa. Kalbant apie pastarąjį, JAV sankcijos pasirodė pernelyg destruktyvios tarptautiniam bekompromisių kinų išmaniųjų telefonų verslui, todėl pigių naujų „Huawei“ gaminių kūrimas smarkiai sumažėjo, o bendrovė buvo priversta parduoti „Honor“ sub- prekės ženklas iš viso. Tuo pačiu metu jo naujasis savininkas siekia gauti maksimalų pelną, o nagrinėjamame kainų segmente (iki 10 000 rublių) tokio tipo produktų nėra.

Gera alternatyva jau išvardytų prekių ženklų išmaniesiems telefonams yra produktai iš Realme, Oppo ir Vivo. Jei kas nors to nežino, pirmasis prekės ženklas „atsiskyrė“ nuo antrojo ir jų abiejų šaknys yra susijusios su liūdnai pagarsėjusiu „OnePlus“. Kalbant apie „Vivo“, tai kartu su „Oppo“ ši pora pagal pardavimus užima penktą ar šeštą vietą pasaulyje, mūsų rinkoje jie tiesiog menkai atstovaujami. Jame įsitvirtinti bando ir perspektyvūs naujokai. Na, kaip naujokai. Transsion Holdings (prekės ženklas Tecno) jau beveik 15 metų sėkmingai parduoda savo pigius išmaniuosius telefonus Afrikoje ir Pietų Azijoje ir užima lyderio pozicijas šiose rinkose. Apskritai jos produktai pristatomi daugiau nei 50 šalių.

Prekinis ženklas greitai buvo „išpūstas“ Vsmart. Jo savininkai nusprendė sutelkti dėmesį į kitas sritis ir pavasarį paskelbė apie išmaniųjų telefonų verslo uždarymą. Tačiau keli modeliai vis dar parduodami ir, jei nesibaiminate, kad liksite be atnaujinimų, turėtumėte apsvarstyti galimybę juos įsigyti.

Deja, išmaniųjų telefonų asortimentas yra menkai atstovaujamas vidaus rinkoje. Motorola, yra keletas įdomių pozicijų. Kitas šlovingas vardas praeityje – Nokia. Deja, už itin vidutiniškus išmaniuosius telefonus dabartinis autorių teisių savininkas prašo per daug. Tris geriausius prekės ženklus-veteranai užsidaro Alcatel, teisės į šį prekės ženklą dabar priklauso TCL Corporation. Atsižvelgiant į tai, kad didžioji dalis „Alcatel“ išmaniųjų telefonų yra skirti itin biudžetiniam segmentui, nematome pagrindo teikti pirmenybę šio prekės ženklo „flagmanams“. Bent jau tikrai nėra jokių nuostabių atsiliepimų apie jų paskyrą tinkle.

Belieka paminėti įmonės komunikatorius ZTE (vienu metu ir pagal JAV sankcijas) ir Samsung. Pastarasis staiga nusprendė, kad laikas pradėti aktyviai kovoti dėl mažo biudžeto segmento, tačiau kol kas jis demonstruoja tikrai gerus rezultatus reikšmingesnėse kainų kategorijose.

Taigi, kuriuos išmaniuosius telefonus, kurių kaina nesiekia 10 tūkst., laikome geriausiais 2023 m. viduryje?

Geriausi išmanieji telefonai iki 10 000 – TOP 12

Kaip išsirinkti gerą išmanųjį telefoną už 10 000 rublių?

Išsiaiškinkime, kaip iš principo nebrangus išmanusis gali įtikti savo savininkui.

Akivaizdu, kad didelė skaičiavimo galia procesoriai (vieno lusto sistemos arba SoC), kurios dedamos į viršutinio biudžeto lygio įrenginius, iš esmės negali pasigirti. Paprastai jie yra sukurti taip, kad atitiktų sistemos poreikius ir tris ar keturias vartotojo paleidžiamas vidutinio „apetito“ programas. Kitaip tariant, tipiniams scenarijams (pasiuntiniai, YouTube, nereiklūs žaislai) jų įgūdžių pakanka ir nėra prasmės vargti dėl šio kriterijaus. Su daug išteklių reikalaujančiais žaidimais situacija yra kitokia, o norint gauti gana patogų vaizdo atnaujinimo dažnį (kadrų per sekundę arba FPS), kai įjungiate bent vidutinės kokybės grafiką, neatsižvelgiate į įdaras. Geriausiais variantais kainų grupėje iki 10 000 gali būti laikomi lustai Helio P60 / G70, Snapdragon 460, Exynos 850 (nurodyti ir senesni pagal skaičių).

Ne mažiau svarbu sklandžiam išmaniojo telefono veikimui RAM kiekis. Žinoma, daug ką lemia išmaniojo telefono naudojimo scenarijus, bet …