Geriausių 2023 m. JBL ausinių Pasirinkimas

JBL rinkodaros specialistai prekės ženklo ausinių garsą be perdėto kuklumo apibūdina kaip legendinį. Yra pakankamai žmonių, kurie nesutinka su šia nuomone, tačiau neginčijami faktai yra didžiulis šio prekės ženklo produktų populiarumas ir lyderystė pagal pasiūlymų skaičių rinkoje. Tik „Jabra“ turi daugiau pozicijų ir net tada ausinių sąskaita. Pateikiame geriausių JBL ausinių įvertinimą – pagal ekspertų ir paprastų pirkėjų atsiliepimus.

JBL serijoje nesunku susipainioti, todėl trumpai apžvelgsime dabartinių šeimų ypatybes.

Ekskursija – nauja pavyzdinė serija, kurioje akcentuojamas aukštos kokybės kalbos perdavimas. Net ir pačiomis nepalankiausiomis aplinkybėmis. Pavyzdžiui, bendraujant atviroje erdvėje esant labai vėjuotam orui. Iš kitų aukščiausios klasės lustų yra valdomas adaptyvus triukšmo mažinimas, nustatymų pritaikymas personalizavimui ir, kaip JBL supranta, Hi-Res atkūrimas.

Klubas – dabar jau buvusios flagmano JBL ausinės, kurios, be kita ko, išsiskiria solidžiu „profesionalių“ išankstinių nustatymų skaičiumi. Tai yra nustatymai, kuriuos specialiai atrinko visame pasaulyje žinomi didžėjai. Jie taip pat pateikė vertingų rekomendacijų dėl naudojamų medžiagų. Apskritai, garsas yra kietas, ir yra parinkčių pasirinkimas.

gyventi – ausinės, kurių pagrindinė idėja slypi kokybės/saugos plotmėje. Gyvybiškai svarbi ypatybė, jei gyvenate dideliame mieste ar keliaujate, leidžianti palaikyti ryšį su realybe (ir nepakenkiant garsui). Įdiegta su adaptyviu triukšmo mažinimu.

Melodija – šios serijos JBL ausinių atstovai taip pat moka atsispirti triukšmui, tačiau neturi grįžtamojo ryšio lustų ir keblių „skaidrumo“ režimų. Netinka judrioms miesto gatvėms.

banga – Pagrindinis šių JBL ausinių šūkis yra „nieko daugiau“. Įskaitant triukšmo slopinimą mikrofono keliu. Laimei, garso kokybė beveik neturi įtakos.

Ištvermės viršūnė – sportinė serija su ausų kabliukais, skirta aktyvioms treniruotėms.

Atspindėti – ausinės su tarpikliais, taip pat skirtos sportui.

Apžvalgoje apie geriausias JBL ausines stengėmės aprėpti visus populiarius segmentus, atsižvelgdami į jų reprezentaciją ir įvairovę. Mes turime daugiau nei kiti TWS modeliai (True Wireless Stereo arba visiškai belaidžiai), o tai nenuostabu. Visgi norint įdiegti aktyvų triukšmo slopinimą (Active Noise Cancellation arba ANC), taip pat kitas pažangias funkcijas, laidinio ryšio schemos nepakanka. Be to, belaidės ausinės gali būti gaminamos įvairių stilių, todėl turėjome gerbti prisegamų ir „EarPods“ / „AirPods“ modelių paritetą.

Palyginti su konkurentais, JBL belaidės ausinės turi išskirtines funkcijas. Gamintojas nenaudoja didelės raiškos kodekų (aptX HD, aptX Adaptive, LDAC) ir Multipoint technologijos. Bent jau reitingo sudarymo metu JBL asortimente nėra ausinių, galinčių vienu metu dirbti su dviem signalo šaltiniais. Galima prisijungti, automatinio perjungimo nėra. Paprasčiau tariant, jei žiūrite televizorių su JBL belaidėmis ausinėmis, laikykite išmanųjį telefoną po ranka, kitaip galite praleisti skambutį. Kad nesikartotų tie patys dalykai, nusprendėme į šiuos trūkumus atkreipti jūsų dėmesį įžangoje.

Taigi, kokias JBL ausines turėtumėte įsigyti 2023 m.?

Geriausių JBL ausinių Pasirinkimas