Geriausių belaidžių žirklių Pasirinkimas

Jei vejapjovė ar žoliapjovė yra „grubaus apdorojimo“ įrankis, tai sodo žirklės gali būti priskirtos „apdailos“ įrankiams: jos pjauna šiek tiek, bet tiksliai ir gražiai. Taigi, jei tikrai pataikote į perfekcionizmą, toks dalykas tikrai pravers: ir patogiausias būdas, žinoma, bus naudoti bateriją maitinamą elektros pavarą, o ne tempti tinklo kabelį ar urzgti su benzininis variklis. Šią mintį patvirtina ir parduotuvių lentynos: būtent didžioji dauguma šiuo metu parduodamų sodo žirklių modelių yra įkraunamos, kurių įvairių gamintojų kataloguose yra neblogai. Todėl mūsų šiandieninio įvertinimo tema yra geriausios akumuliatorinės sodo žirklės.

Be žolės žirklių, parduodama daugybė modelių du viename – juose numatyta pakeisti žirklinį bloką kompaktišku krūmapjovės peiliuku. Tokios krūmapjovės neabejotinai yra universalesnės – ir tuo pačiu, kiekvienam darbui jose naudojama specializuota įranga, tai yra, jos nepatiria tipiškų „gryniesiems generalistams“ būdingų trūkumų, kai atrodo, kad įrankis gali atlikti du dalykų, bet kiekvienas iš jų yra blogesnis, nei „paaštrintas“ konkrečiam. Bet ne visada, deja: krūmapjovei reikia daugiau galios nei to, kurios pakanka žolei nupjauti, todėl antrasis antgalis tikrai ne visur pravers.

O kuris iš šio rinkinio tikrai bus geras pinigų švaistymas? Pereikime prie šiuolaikinės Rusijos rinkos grūdų ir pelų analizės.

Geriausių belaidžių žirklių Pasirinkimas

Kaip išsirinkti gerą akumuliatorinę gyvatvorių žirklę?

Pagal konstrukciją akumuliatoriaus kirpimo mašinėlės iš tikrųjų yra ta pati plaukų kirpimo mašinėlė: ir čia, ir ten variklio sukimasis virsta skersiniu ašmenų judėjimu antrojo, nejudančio, atžvilgiu. Kuo platesnis peilis, tuo didesnį juostos plotį galima pjauti vienu metu, tačiau tuo didesni mechaniniai nuostoliai: atitinkamai reikalingas galingesnis variklis ir talpi baterija.

Tačiau akumuliatoriaus įrankio variklių galia nėra įprasta nurodyti. Nuo ko tada atstumti? Lengviausia yra iš akumuliatoriaus darbinė įtampa: faktas yra tas, kad bet kuris ličio jonų akumuliatorius turi maksimalią nuolatinę apkrovos srovę, o iš čia jau tiesiogiai ateina didžiausia apkrovos galia: surinkę du „bandžius“ nuosekliai, jūs galite maitinti variklį iš jų dvigubai daugiau nei iš jų. viena ta pati skardinė. Todėl, jei kalbame apie ilgalaikį sunkų darbą (ypač naudojant krūmapjovės priedą, jei jis yra komplekte arba perkamas atskirai), tada prasminga žiūrėti į modelius su 10,8 V akumuliatoriais (3 ličio jonų). bankai“ nuosekliai) arba net 18 V (5 „skardinės“). 3,6 volto modelius reikėtų imti tik žolei pjauti ir retkarčiais dirbti su krūmapjovės priedu (ir net jei jis iš karto įtrauktas į komplektą, mažai prasmės jį pirkti mažos galios žirklėms).

Baterija pati geriausia nuimamas – avarijos atveju jį galima lengvai pakeisti atsargine. Įmontuotą tikrai reikės atidėti įrankį įkrovimui, be to, be lituoklio jį galima pakeisti tik „originaliu“, iš tikrųjų permokėjus už porą laidų su blokeliu. Bet lituoklio pagalba bus daug pigiau lituoti standartinius „stiklainius”.

Ilgalaikiam naudojimui rinkitės žirklės su ratų platforma ir teleskopine rankena – esant žemai darbo zonai, nepatogi laikysena ilgai neveiks „ranka“, ant ratų bus galima ridenti žirkles priešais save kaip mini vejapjovę. Tačiau suvaldyti žirkles sunkiau – tad atliekant subtiliausius darbus rankeną teks atkabinti.

Laimingo apsipirkimo!