Geriausių 2023 m. kompiuterių kėdžių reitingas

„Brrr!” – nevalingai bandė pasakyti vidinė Rupūžė, tuo pačiu pradėdama savo įprastą dūsavimą pamačius korėjietiškos kėdės kainą, su kuria nevalingai kyla kažkokios medikų asociacijos (husarai, tylėkite!). Tačiau amžinas jos antagonistas žiurkėnas tiesiog skleidžia džiaugsmingą girgždėjimą, jausdamasis patogiai: Duorest kėdės yra ortopedinės, kad jas būtų galima kuo tiksliau sureguliuoti ir nesikankinti ilgai sėdint prie kompiuterio. Beje, tarp įmonės klientų – ir Pietų Korėjos vyriausybės, tačiau! Taip, ir autoriui, kuris net spėjo priprasti prie plekšnėjančios nugaros, kažkada buvo patarta kažkas panašaus – bet, deja, tuo metu Rupūžė žiurkėną nugalėjo visiškai, o „nominalus“ autoriaus svoris Korėjos standartai jau buvo „maksimaliai“.

Apskritai šios įmonės kėdės jau įdomios grynai techniniu požiūriu, pradedant nuo smulkių detalių. Čia net ir dujinis keltuvas nėra visai įprastas: Dualinder sistemoje, su kuria Duorest laimėjo Korėjos pirmosios klasės prekės ženklo apdovanojimų Grand Prix, atskira svirtis leidžia apriboti koto sukimąsi aplink savo ašį. O ritininiai stabdžiai yra savaime užsifiksuojantys, o tai puiku: ar teko keiktis bandant pajudinti kėdę ir tik tuo metu prisiminus, kad visi penki jos ritinėliai yra ant stabdžių, o norint juos nuimti reikia lipti nuo stabdziu po viena? „Duorest“ su įjungtu stabdžiu kiekvienas volelis lieka laisvas, kol kėdės apkrova pasiekia 20 kg – tai yra, tuščią kėdę galima saugiai ridenti, o po to ji „prisiriš“ joje sėdint.

Tačiau svarbiausia čia, žinoma, dviguba nugara, kurią dar 9-ajame dešimtmetyje užpatentavo Matthias Brünig. Stumdomos reguliuojamos pusės gali būti pritaikytos, o stuburas patenka tarp jų: ​​tokiu būdu galima maksimaliai paskirstyti apkrovą nugarai, nuimant ją nuo slankstelių. Pagalvės ir atlošo užpildas yra didelio tankio natūralus lateksas, jie tarpusavyje sujungti sinchroniniu mechanizmu. Taigi kaina čia paimta ne iš lubų: korėjiečiai sunkiai dirbo, o medžiagoms netaupė.