Geriausių 2023 m. lazerinių spausdintuvų Pasirinkimas

Nuo pirmosios spausdinimo mašinos išradimo praėjo daugiau nei penki šimtmečiai. Per šį laiką keitėsi spausdinimo technologijos, priemonės, būdai, liko nepakitęs tik žmogaus noras pamatyti tai, kas buvo atspausdinta. Žodis „spausdintuvas“ taip tvirtai įsitvirtino kasdieniame gyvenime, kad jį supranta net ikimokyklinukas. Ir jei vyresni žmonės dar prisimena kursinius darbus ir diplomus, spausdintus matriciniu spausdintuvu, tai dabartinė karta skirsto spausdintuvus į rašalinius ir lazerinius. Čia kalbėsime apie geriausius lazerinius spausdintuvus.

Kurio prekės ženklo lazeriniai spausdintuvai yra geriausi?

Yra daugiau nei dešimt populiarių lazerinių spausdintuvų gamintojų. Neabejotina šio segmento modelių lyderė yra įmonė Hewlett Packard. HP spausdintuvai yra patikimi, lengvai naudojami, o dėl plataus kainų ir funkcijų asortimento jie yra prieinami kiekvienai vartotojų grupei. Deja, originalios bendrovės kasetės taip pat pirmauja, tačiau tik pagal jų kainą ir gerą apsaugą nuo bet kokios alternatyvos.

Patikimumu ir HP gaminių populiarumu nenusileidžia įmonių spausdintuvai. Canon, Xerox, brolis. Tai laiko patikrinti prekės ženklai ir jie oriai saugo savo prekės ženklą.

Norintys daugiau pasirinkimo laisvės gali atkreipti dėmesį į Japonijos gamintojų lazerinius spausdintuvus. Kyocera, OKI, Konica Minolta, Ricoh – tarp jų yra labai įdomių egzempliorių, tačiau priežiūra kainuos daug daugiau.

Įmonė Samsung anksčiau taip pat dirbo spausdinimo įrangos gamintoju, tačiau nusprendė šį verslą parduoti ir orientuotis į kitas sritis.

Nepatariame susigundyti nežinomų prekių ženklų lazerinių spausdintuvų pigumu. Per daug sunkumų kyla pakartotinai pildant degalus ir priešlaikinio gedimo atveju.

LED spausdintuvai – vienu žingsniu priekyje

Ypač reikėtų pažymėti, kad pastaraisiais metais vis didesnę lazerinių spausdintuvų rinkos dalį užėmė įrenginiai, pagrįsti kitokia technologija. LED. Yra keletas esminių skirtumų tarp LED ir lazerinių spausdintuvų.

  1. Tokių įrenginių spausdinimo galvutės neturi judančių dalių, todėl yra patikimesnės ir mažiau triukšmingos.
  2. Šviesos pluoštai čia yra eilės tvarka trumpesni nei lazerio spinduliai ir neelektrifikuoja oro išskirdami ozoną.
  3. LED spausdintuvai yra daug kompaktiškesni, ypač spalvoti.

Galiausiai informacijos saugumo klausimai kartais gali būti lemiami. Turint tinkamą techniką, atkurti lazeriniu spausdintuvu atspausdinto dokumento „vaizdą“, naudojant būdingą radijo spinduliavimą, nieko nekainuoja. LED prietaisams šis metodas iš esmės neįmanomas.

Šiame straipsnyje apžvelgsime būtent spausdintuvus – jau rašėme apie geriausius lazerinius MFP – įrenginius, kurie gali ne tik spausdinti, bet ir kopijuoti bei siųsti faksogramas.

Yra daug variantų, belieka išsiaiškinti, kurie lazeriniai ir LED spausdintuvai Rusijos rinkoje laikomi geriausiais 2023 m. pabaigoje – 2023 m. pradžioje?

Geriausių 2023 m. lazerinių spausdintuvų Pasirinkimas

Kokį lazerinį spausdintuvą geriausia pirkti?

Tik atrodo, kad išsirinkti lazerinį spausdintuvą nėra lengva. Gamintojai iš visų jėgų stengiasi, kad pirkėjui būtų lengviau išsirinkti, veržiasi į vis siauresnes technines nišas. Taigi pirmiausia turėtumėte nuspręsti dėl įrenginio naudojimo tikslo. Ar namams, biurui, numatomų spaudinių skaičius per mėnesį, ar reikalingas spalvotas spausdinimas, koks spausdinimo greitis pageidaujamas, ar spausdintuvas bus prijungtas prie tinklo, ar reikalinga bevielė prieiga, ar spausdinsite nuotraukas. Įvertinkite eksploatacinių medžiagų kainą, įskaitant suderinamas, deklaruojamą kasetės išeigą. Tikimės, kad šis straipsnis padės atsakyti į šiuos klausimus ir išsirinkti lazerinį spausdintuvą.

Sėkmės ir gero apsipirkimo!