Geriausių 2023 m. metalinių pjūklų Pasirinkimas

Rankinio pjūklo istorija turėtų būti matuojama ne metais, o šimtmečiais: įvairiomis formomis toks įrankis gyvuoja labai seniai. Ir nors diskiniai, elektriniai siaurapjūkliai ir dar krūva kitų įrankių buvo išrasti jau seniai, geri pjūklai medienai ir metalui vis dar nepraranda paklausos: kainuoja daug pigiau, nereikalauja elektros (taigi ne veltui). kad tie patys turistai ir sodininkai ilgą laiką mėgo sulankstomus modelius ), o tokiems darbams kaip „nupjovė kartą per metus“ jų pirkimas tikrai apsimoka. Ir galų gale daugelis žmonių mėgsta dirbti rankomis. Mūsų reitinge pateikiami geriausi medienos ir metalo pjūklai, populiarūs Rusijos rinkoje.

Atsižvelgiant į metalinių pjūklų „amžių“, įrankių parduotuvėse yra daugybė jų veislių. Ir kiekvienas turi savo tikslą ir savo ypatybes. Taigi šiandien turime į ką pasigilinti – tiesiog sulenkite pirštus.

Geriausių metalinių pjūklų Pasirinkimas

Koks yra geriausias metalo pjūklas?

Pradėkime nuo metalo pjūklas medienai ir kitos panašaus kietumo medžiagos. Pirmiausia apsispręskime dėl darbų „mastų“ – pagal juos ir renkamės tinklo ilgis. Jei kada nors pjovėte didelio skersmens rąstą trumpu pjūklu, tai jau žinote. Ir apskritai, ilgesnis diskas yra „greitesnis“ vien dėl to, kad vienu judesiu per pjūvį praeina daugiau dantų, o pjauti šluojančiais judesiais yra patogiau, nei kišti pirmyn ir atgal su „nugara atgal“ ilgio ašmenimis.

Dantų pikis lemia ir pjovimo greitį, ir jo švarumą: stambus pjovimas yra greitesnis, bet stambesnis nei smulkus. Įprastas žingsnio matas yra dantys colyje (TPI). Tai yra, kuo mažesnis žingsnio skaičius, tuo didesnis dantis. Taip pat galite pamatyti parduodamus metalinius pjūklus su kintamu žingsniu – tai rodo dvigubas skaičius, pavyzdžiui – 11-13 TPI. Dideliems ruošiniams, grubiam pjovimui ar malkų ruošimui pasirinkite grubų žingsnį iki 6 TPI, nuo 7 iki 9 TPI ​​vidutinio dydžio ruošiniams (pjūklas mažiau šokins), smulkiems darbams ir mažiems ruošiniams 10 TPI ir daugiau. Kartu įsidėkite įpjovą atmintyje: verta rinktis metalinį pjūklą, kuriame yra įvairių tipų keičiami peiliukai, tai pigiau nei pirkti kelis surinktus metalinius pjūklus.

drobė gali būti ir „žalias“, ir grūdintas. „Žalias“ nublanks greičiau, bet netgi galite pagaląsti dilde: retai dirbant su minkšta ir sausa mediena ši parinktis yra gana efektyvi, o metalinis pjūklas kainuos pigiau. Be to, ant nešildomos drobės visada galite pataisyti laidus, juos platinant arba siaurinant. Tačiau grūdinti peiliukai su dideliu sunkaus darbo kiekiu yra geresni – jums nereikia jų nuolat redaguoti … bet, kita vertus, nuobodus peilis turės būti pagaląstas specialia mašina. Ypač jei tai yra ašmenys su trikampiu galandimu (dažnai vadinamas „3D“) – jie pjauna labai gerai, tačiau juos sunkiau pagaląsti.

Metalo pjūklai didžiąja dalimi tai yra įprasto lankinio pjūklo idėjos plėtra – jie turi tą patį siaurą ašmenį, ištemptą rėme. Čia pirkdami atkreipkite dėmesį į rėmo patikimumą ir paties įtempimo mechanizmo patogumą.

Ir bet kuriuo atveju nepamirškite apie ergonomiką: metalo pjūklo rankena, žinoma, turėtų būti „po ranka“.

Laimingo apsipirkimo!