Geriausių 2023 m. nepertraukiamo maitinimo šaltinių Pasirinkimas

UPS yra skirtas užkirsti kelią kritinės įrangos užtemimui, sudėtingų įrenginių avariniam išjungimui ir jų elektronikos gedimui iškilus problemų pagrindiniam maitinimo šaltiniui. Šioje apžvalgoje kalbėsime apie geriausius nepertraukiamo maitinimo šaltinius ir kaip išsirinkti tinkamą UPS savo namams.

Kaip pasirinkti nepertraukiamo maitinimo šaltinį?

Renkantis UPS, turėtumėte atsižvelgti į įrangos ypatybėskurį planuojama prie jo pritvirtinti ir elektros problemos pobūdis.

Jei problemos nesusijusios su žema ar aukšta įtampa, o reikia apsaugoti įvairią tinklo įrangą (modemą, maršrutizatorių, prieigos tašką) arba mažos galios kompiuterį su periferiniais įrenginiais, užteks. paprasčiausias atsarginis UPS (kitaip budėjimo režimu arba neprisijungus). Šios parinkties trūkumai yra susiję su per ilgu perjungimo laiku į akumuliatorių ir atgal. Visų pirma, įrenginiai su žemos kokybės maitinimo šaltiniais gali perkrauti arba užšalti.

Normalizuokite „plaukiojančią” tinklo įtampos vertę modeliai su automatiniu reguliavimu (AVR). Jie jau priklauso interaktyvus UPS (dažniausiai Smart UPS tipo), o kadangi stabilizavimas ten vykdomas etapais, renkantis UPS, reikėtų pradėti nuo savo įrangos jautrumo iki maitinimo įtampos kritimo. Pavyzdžiui, jei paties kompiuterio PSU „neatlaiko“ 180 V įtampos, turite pasirinkti UPS, kurio žemesnė slenkstis (fiksuota arba reguliuojama) viršija šią vertę. Paprasčiausi nepertraukiamo maitinimo šaltiniai turi vieną pakopą, vėsesni modeliai – du arba tris. Kitaip tariant, pastarieji tiksliau atlieka normalizavimą.

Vidutinės ir didelės galios žaidimų kompiuteriai turi savo ypatybes. Beveik be išimties jie visi aprūpinti aktyviosios galios koeficiento korekcijos (APFC) maitinimo šaltiniais. Nesileidžiant į smulkmenas, pastebime, kad tokie PSU nėra „draugiški“ su atsarginiais ir nebrangiais interaktyviais UPS (kuriuose išvesties signalas turi laipsnišką aproksimaciją). Arba reikėtų sutelkti dėmesį į nepertraukiamo maitinimo šaltiniai su dvigubu galios rezervu. Arba ant nepertraukiamo maitinimo šaltinių su „gryna“ sinusine banga, įskaitant internetinį.

Trumpai apie pastarąjį. Dvigubos konversijos UPS (Dvigubos konversijos UPS) užtikrina geriausią apsaugą nuo visų rūšių maitinimo problemų, o kai kuriais atvejais jie tiesiog neturi alternatyvos. Už viską reikia mokėti. Ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Internetinių modelių kaina yra didelė, tuo tarpu jie turi mažiausią efektyvumą ir nuolat veikiančią aušinimo sistemą. Tačiau jie neturi perjungimo laiko, nes išėjimo įtampa visada susidaro iš akumuliatoriaus, o įvestis, jei tokia yra, naudojama nuolatiniam akumuliatorių įkrovimui (išskyrus apėjimo režimą).

Nusprendę dėl būsimo UPS tipo, turite apskaičiuoti, kuris bendra galia sunaudoja įrangą, kurią reikia apsaugoti. Perteklinės atsargos čia perteklinės, tačiau verta „įkeisti“ force majeure tikimybę. Nepertraukiamo maitinimo šaltinių išėjimo galia paprastai nurodoma voltais amperais. Norėdami pereiti prie įprastų vatų, atitinkamas indikatorius padalytas iš 1,4.

Geriausi nepertraukiamo maitinimo šaltiniai pateikiami mūsų reitinge, remiantis ekspertų ir paprastų klientų atsiliepimais.

Geriausių nepertraukiamo maitinimo šaltinių Pasirinkimas