Geriausių 2023 m. rogučių vežimėlių Pasirinkimas

Žiemiškų orų nenuspėjamumas verčia tėvus ieškoti geriausio transporto pasivaikščiojimui su kūdikiu, o vaikų transporto gamintojus kas sezoną tobulinti savo gaminius. Štai kodėl rogučių vežimai, kurie labai išpopuliarėjo prieš keletą metų, vis dar mėgstami ir paklausūs. Mūsų reitinge pateikiami geriausi rogučių vežimėliai.

Kaip išsirinkti gerą rogučių vežimą?

Vežimėlis rogutėmis – kombinuotas žiemos vežimas vaikams nuo 1 iki 3-4 metų. Juose esantis vežimėlio rėmas yra uždėtas ant slidžių, todėl lengva slysti apsnigtais ir apledėjusiais keliais, visiškai patogiai kūdikiui ir tėvams. Regionuose, kuriuose žiema yra ilga snieguota, jie naudojami daug dažniau nei įprasti vežimėliai.

Renkantis geriausią rogučių vežimėlį savo kūdikiui, turėtumėte sutelkti dėmesį į kelis parametrus.

ratai. Visos šiuolaikinės šio tipo rogės skiriasi ratų buvimu ir dizainu:

  • be ratų (tokių modelių beveik neįmanoma rasti);
  • su 2 mažais ratukais slidžių gale, padedančiais perkelti besniegę zoną;
  • su ištraukiamu 4 ratų bloku, kuris leidžia pilnai vežti vaiką beveik kaip vežimėlyje.

Pasivaikščiojimams užmiestyje rekomenduojamas antrasis variantas, o miesto valomiems keliams – trečias.

slysti. Dauguma neįgaliųjų vežimėlių rogių dabar turi ovalius vamzdžius, kurie puikiai tinka tiek ant sniego, tiek ant ledo. Nepamirškite, kad kuo platesni ir ilgesni slidės, tuo manevringesnis ir stabilesnis transportas.

Sėdynės. Plačioje ir erdvioje kėdutėje kūdikiui bus patogu net ir su dideliais žieminiais drabužiais. Be to, platus pagrindas padidina rogučių stabilumą.

Gaubtas. Geriausias pasirinkimas – trijų sekcijų gilus „vežimo“ gaubtas su peržiūros langeliu ir nuimamu plastikiniu ekranu.

Apmušalai ir užvalkalas. Audinio, izoliacijos ir aksesuarų kokybė lemia, kaip jūsų transportavimas apsaugo kūdikį nuo vėjo ir sniego. Ypatingą dėmesį atkreipkite į užvalkalą kojoms: jis turi būti patogiai užsisegamas, šiltas, erdvus ir patogus vaikui. Puiku, jei skalbimui galima nuimti visą rogučių apmušalą.

atverčiama rankena. Aktualu mažiesiems: patogu ir mažyliui, ir mamai matyti vienas kitą einant. Tačiau atminkite, kad apverčiama rankena gali sukurti laisvumą ir padaryti konstrukciją mažiau tvirtą.

Atlošo ir kojų atramų reguliavimas. Dažniausiai jie reguliuojami dviem ar trimis pozicijomis, tačiau visiškai horizontalios lovos nėra nė viename mums žinomame modelyje. Jei planuojate miegoti rogutėse-neįgalio vežimėlyje, tiesiog rinkitės tokias, kuriose nugara būtų kuo labiau ištiesta. Svarbus ir sulankstymo mechanizmas: dažniausiai metalinė svirtis yra patogiau nei reguliuoti diržais.

Saugos diržai. Tik reguliuojami penkių taškų saugos diržai su kokybišku užraktu garantuoja apsaugą nuo vaiko kritimo.

Geriausi vežimėlių gamintojai

Rogučių vežimai (rogės) galbūt yra grynai rusiškas išradimas. Bent jau visi populiariausi modeliai yra vietinės gamybos. Tai Nika, Pikate, Galaxy, Pull-Push, Vyatka rogės ir tt Geros, nes atsižvelgiama į Rusijos klimatą ir visas miesto žiemos pasivaikščiojimo su kūdikiu ypatybes. Be to, jie stiprūs ir gražūs. Ir jei pirmiesiems sanimobilių modeliams buvo priekaištaujama dėl daugybės trūkumų, šiandien gamintojai rimtai patobulino savo gaminius, todėl jie yra funkcionalūs, kokybiški, patogūs ir patvarūs.

Žemiau apžvelgsime puikius rogučių vežimėlių modelius, svarbiausias jų savybes ir tėvų atsiliepimus, kad galėtumėte išsirinkti geriausią žiemos transportą savo kūdikiui.

Geriausių rogučių Pasirinkimas