Geriausių suvirinimo šalmų Pasirinkimas

Taip, ši struktūra, kuri labiau tinkama mokslinės fantastikos veiksmo filmams ar kompiuteriniams žaidimams (čia net ir galvos juostos prekės pavadinimas – Halo – tik temoje), yra tikrai geriausia suvirinimo kaukė, ir labai aukštos klasės. (bet kaina, kaip matote, irgi ne iš mažų). Kaukė yra visiškai universali ir gali būti naudojama visų tipų suvirinimui, įskaitant suvirinimą dujomis (nfr, nes pritemdymas reguliuojamas nuo 5 DIN iki 13), o po lenktu apsauginiu stiklu paslėpto skydelio dydis yra 100×60 mm: tai daugiau nei pakankamai geram vaizdui.

Tačiau artimiau susipažinus su futurizmu kaukėje atsiranda vis daugiau. Sumontuojame dvi CR2450 baterijas ir kaukės viduje randame pilnavertį skaitmeninį ekraną ir net lietimui jautrų ekraną, kuriame ne tik patogiausia forma rodoma informacija apie kaukės nustatymus, bet ir leidžia išsaugoti iki 8 nustatymų rinkinių. ir iš karto perjungti tarp jų. Tai gali atrodyti kaip beprasmis perdėtas komplikavimas… bet, kad ir ką sakytume, tai tikrai patogu – ir taip pat problematiška, pavyzdžiui, netyčia pagriebti „zuikį“, pamiršus išjungti šlavimo režimą: užsidegs priminimas. čia. Beje, tą patį režimą lengva įjungti ir išjungti viena ranka – dešinėje virš apsauginio stiklo ant kaukės yra tam skirtas specialus mygtukas. Ilgai paspaudus, jis įjungs ekraną nenuėmus kaukės.

Be to, gamintojas nepamiršta ir papildomos įrangos – visų pirma, kaukę galite tvirtinti ne ant įprastos galvos juostos (atkreipiame dėmesį, kad tai labai patogu), o ant statybinio šalmo, kur to reikalauja saugos priemonės, sustiprintus apsauginius akinius ir dioptrijas. siūlomi lęšiai, apsauga nuo purslų pakaušiui ir kaklui. Išorinius lęšius galima montuoti ir skaidrius, ir gintarinius (kad būtų geresnis kontrastas).

Tačiau, žinoma, ergonomika turi savo specifiką – visi nustatymai atliekami ant nuimtos kaukės, nes išorėje nėra jokių „pamatų“, išskyrus nuėmimo režimo mygtuką. Taigi tai daugiau variantas „juvelyrui“ suvirintojui, dirbančiam gerai įrengtose dirbtuvėse, o tikrai ne eiliniam Michalyčiui, virinančiam kitą vamzdį duobėje.