Geriausių 2023 m. sieninių gaudyklių Pasirinkimas

Mūsų šiandienos apžvalga skirta geriausiems sieniniams gaudytojams. Iš principo nesunku sugalvoti, kaip be specialaus įrankio prasiskverbti pro strobus (tiesą sakant, beje, strobus, bet pripratus…) nesunku sugalvoti. su – specialiu apskritimu ant šlifuoklio perpjauti kontūrą, perforuoti jį perforatoriumi. Taigi, jei vieno namo remonto metu iškilo būtinybė perkelti kištukinius lizdus, ​​paslėpus laidus sienoje, galite išeiti neįsigiję papildomo siauros specializacijos įrankio. Tačiau iš karto teks susidurti su tuo, kad sunkiau kontroliuoti pjovimo gylį, o dėl kampinio šlifuoklio nepašalintų dulkių greitai nuslinks dulkės, kur tik įmanoma, o respiratorius ir akimirksniu juo užsikimš akiniai. Su tuo autoriui teko susidurti pažodžiui kitą dieną – ne, juk neabejotinas sieninio gaudyklės pranašumas yra bent jau įprastas dulkių nusiurbimas iš pjovimo zonos. Elektrikui, santechnikui, kondicionierių montuotojui toks įrankis taps geru pagalbininku – bet kuris „siauras specialistas“ gali šiek tiek nuveikti, bet kaip tik tai gali gerai. Sieninis gaubtas (vagotuvas) leis dirbti greičiau, patogiau ir saugiau – ir tai yra gera priežastis pagalvoti apie pirkimą. Mūsų apžvalgoje pateikiami geriausi sieniniai gaudyklės, kurios savo darbą atlieka kuo greičiau ir efektyviau.

Kadangi, kaip jau minėjome, nėra didelės priežasties pirkti „grynai mėgėjiškus“ žemesnio kainų diapazono modelius, šiandien visų pirma orientuosimės į gerus pusiau profesionalius ar profesionalius sieninius gaudytuvus. Jie, žinoma, brangesni, bet tikrai patikimesni – gedimas pačiu netinkamiausiu momentu nesustabdys darbo tiesiog kliento akivaizdoje.

Geriausių sieninių gaudyklių Pasirinkimas

Kaip išsirinkti gerą sieninį gaubtą?

Pirmiausia išsiaiškinkime, ką dydis teks iškirpti griovelius. Jei kalbame apie baudžiavos klojimą, tai masyvius galingus modelius atidėsime į šalį: su jais sunku ir nepatogu dirbti, paliksime juos tiems atvejams, kai tikrai būtinas didelis maksimalus gylis ir pjovimo plotis.

Galia Bet kokiu atveju sieninis skerdenas nebus nereikalingas: plytas, o juo labiau betoną, sunku pjaustyti, pavarų dėžės ir variklio apkrova bus didelė. Akivaizdu, kad reikia tam tikros galios ir mechaninio stiprumo. Ypač jei pasirinksite dviejų diskų modelį, kuris vienu praėjimu perkerta abi stroboskopo ribas: apkrova padvigubės. Ta pati apkrova neišvengiamai sukels greičių dėžės ir variklio šildymą, todėl verta rinktis iš modelių su geru aušinimu. Tai ypač svarbu dirbant su nebrangiais ne itin aukštos kokybės diskais, kurie sukuria daug didesnį atsparumą sukimuisi nei aukštos kokybės pirmaujančių akmens ir betono pjovimo medžiagų gamintojų gaminiai.

Atidžiai pažiūrėkite į vietą dulkių išleidimo anga ir jos dydis: ar tiks slanga be adapterio, ar trukdys darbui? Dirbant su plytomis ir betonu būtina pašalinti dulkes, tačiau nepatogiai išdėstytas antgalis gali gerokai padidinti nuovargį ir sulėtinti darbą.

Susijęs vaizdo įrašas: kaip naudoti sieninį gaudyklę?

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Laimingo apsipirkimo!