Geriausių 2023 m. telefono ausinių Pasirinkimas

Audeze iSINE10 laimi geriausių telefonams skirtų laidinių ausinių kategorijoje. Šios ausinės yra dviejų versijų – su įprastu analoginiu lizdu arba, iPhone savininkų džiaugsmui, su įmontuotu DAC ir atitinkamai Lightning jungtimi, o šis DAC palaiko 24 bitų garsą. Natūralu, kad į geriausių išmaniųjų telefonų ausinių reitingą paėmėme universalesnį modelį (ir įperkamesnį) – na, o jei jūsų telefono gamintojas jau nusprendė, kad jums nereikia 3,5 mm lizdo, tai ką daryti ?

Apskritai įprasta į ausis įstatomas ausines skirstyti į dvi grupes – dinamines ir sustiprinančias, nors daugelyje geriausių modelių taip pat galima pamatyti sustiprinančių ir dinaminių tvarkyklių derinį, kuris savo dažnių juostoje suvokia konkrečios grandinės pranašumus, iškirpdami „nepatogius“ dažnius, neišskirdami trūkumų. Kita vertus, iSINE10 yra sumontuoti ant plokščių magnetinių tvarkyklių – tai gana nauja technologija, iš esmės Amerikos įmonė ir tapo dabartine šios srities lydere.

Surinktos ausinės su 30 mm garsiakalbiais – atsižvelgiant į pusiau atvirą akustinį dizainą, tai žada puikų žemų dažnių kūrimą. Be to, jų varža paprastai yra „telefoninė“, 16 omų, o tai yra 110 dB jautrumo, todėl mikroskopinis telefono stiprintuvas paprastai gali juos „sukratyti“ (žinoma, kvailas terminas, bet kalbant apie žemą dažniai tai šiek tiek pateisinama). Pirmiausia parinksime tinkamas ausų pagalvėles – komplekte yra trys poros skirtingų dydžių, visos, deja, yra paprastos silikoninės, be atminties efekto. Bet yra ir įdėklai, skirti tvirtinti ne klausos landoje, o ausies kaušelyje, ir nuimami už ausų – atsižvelgiant į dėklų matmenis, jų negalima įkišti į kiekvieną ausį kaip įprastus intrakanalus.

Ką galima pasakyti apie garsą? Taip, žemi dažniai čia tikrai puikiai išdirbti, bet ir iškelti į pirmą planą – brangesnis iSINE20 modelis šiuo atžvilgiu yra „sąžiningesnis“ ir linijiškesnis, tačiau net ir jaunesnis nepraranda vidutinių ir aukštų dažnių kokybės. dėl „apačių” tiesiog ausinės turi tokį jau charakterį ir, kas jau yra, daugeliui patiks. Tai nereiškia, kad ausinės yra orientuotos tik į primityvią elektroniką su galinga sintetinio vamzdelio korpusu – priešingai, neblogą bliuzo kolekciją turintis autorius joms duotų solidų penketą. Beje, „Lightning“ versijoje įmontuotas DAC kiek išlygina šį garso charakterį, pakeldamas „vidurį“, o „apačią“ perkeldamas į antruosius vaidmenis.

Ką galėčiau pasakyti apie šias ausines? Taip, jie nėra pigūs ir ekscentriški pradedant nuo dizaino, tačiau turėdami gerą garso takelį į išmanųjį telefoną, kaip į medijos grotuvą, pažvelgsite kitaip.