Geriausių 2023 m. vaizdo plokščių Pasirinkimas

Vaizdo spartintuvų pažanga tradiciškai lenkia likusios kompiuterinės įrangos plėtrą. Pavyzdžiui, kur dabar galite rasti kompiuterio RAM, kuri gali viršyti 6 GHz slenkstį? O vaizdo plokštėms tai jau „užvakar“. O jų tobulinimą, žinoma, skatina didėjantys šiuolaikinių vaizdo žaidimų reikalavimai: vaizdo greitintuvai turi per save paleisti vis didesnį duomenų kiekį, todėl net sena kortelė, kuri gana patenkina vaizdo pagrindinio sparta, dabar gali „ atskleisti“ vien todėl, kad jame nėra pakankamai vaizdo atminties ir jis turi saugoti duomenis daug lėtesnėje kompiuterio RAM atmintyje. Mūsų reitinge pateikiamos geriausios 2023 m. vaizdo plokštės.

Kaip išsirinkti vaizdo plokštę?

Renkantis geriausią vaizdo plokštę, jei nekalbame apie „pirkimą augimui“, reikia remtis likusia kompiuterio technine įranga: turint „biuro“ lygio procesorių ir RAM, bus galima įkelti vaizdo greitintuvą. paprastai tik kasybos ar kitais specifiniais GPU skaičiavimais. Be to (ir tegul „tikrieji žaidėjai“, matuojami etaloniniais skaičiais 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kovoja su isterija), dažnai vidutinės galios pagal šiuolaikinius standartus yra daugiau nei pakankamai, jei monitorius veikia maksimalia FullHD raiška, o populiarūs internetiniai žaidimai mūšiuose, kurie savaime paprastai yra nereikalūs ir nepalieka laiko grafikos įmantrumui (juolab, kad „profesionalūs“ žaidėjai tiesiog sėdi ant „minimalių“ nustatymų).

Ir pabaigai nepamirškime „kištukų“ segmento – nebrangių, vidutinio našumo vaizdo plokščių, kurių užduotis yra retkarčiais pažaisti nereiklus žaidimus, paleisti vaizdo įrašus ar tiesiog praplėsti vaizdo jungčių komplektą (pavyzdžiui, jei „plug- in“ pagrindinėje plokštėje gali veikti tik su vienu monitoriumi, o reikia prijungti du arba visai nėra „įterpimo“, kaip ypač šio straipsnio autorius).

Kuris grafikos plokščių gamintojas yra geriausias?

Kalbant apie geriausio vaizdo plokštės gamintojo pageidavimus, čia iš esmės galime kalbėti apie asmeninius pageidavimus – net ir praeityje gerai žinomas posakis „Palit jūsų kompiuteris sudegs“ dabartinei žaidėjų kartai mažai žinomas. Tradiciškai dėmesio centre atsiduria įmonės, gaminančios kokybiškas pagrindines plokštes (nes žinant, kaip suprojektuoti ir surinkti „mamą“, bent jau dažniausiai pavyksta pagaminti gerą vaizdo plokštę) – ASUS, Gigabyte, MSI. „Raudonosios“ Force pusės gerbėjai nepamiršta ir Sapphire – ši kompanija tradiciškai orientuojasi į Radeon vaizdo plokštes. Tomis pačiomis rankomis už EVGA balsuos ir „žalieji“, ypač mėgstantys pabarstyti rankomis. Prieš porą metų mūsų rinkoje pasirodžiusios KFA2 vaizdo plokštės apskritai tapo gana populiarios dėl gero kainos ir kokybės santykio.

Geriausios 2023 metų vaizdo plokštės – „Kainų eksperto“ reitinge

Kokią vaizdo plokštę geriausia pirkti?

Ir, deja… Dabartinė reitingo versija buvo sudaryta itin nelaimingu metu perkant naują vaizdo plokštę. Pasaulis ką tik sugebėjo atitolti nuo praeities kriptovaliutų bumo, kai kalnakasiai nušlavė viską, ką galėjo, o vaizdo plokščių kainos išaugo didžiuliais šuoliais dėl jų trūkumo, pasirodė naujos kortelių serijos, kainos išsilygino ir kortelės. su žemu hasrate pagal to meto standartus prarado aktyvią paklausą dėl žemo kasybos pelningumo. Tačiau šiais metais kriptovaliutos pradėjo pereiti prie ASIC atsparių maišos algoritmų, o tai sukėlė dar vieną kainų šuolį (tas pats „Ravencoin“ po pavasario „hard fork“ KawPoW smarkiai pabrango daugiau nei eilės tvarka), ir apskritai kursai pakilo, Ethereum (kuriam jie perka tradiciškai kortelių pakuotes) šį pavasarį pasiekė absoliutų rekordą – ir vėl buvo perkamos net „jaunesnės“ serijos vaizdo plokštės, nes jų kasyba vėl tapo pelninga. Dėl to vaizdo plokščių kainos dar kartą šoktelėjo, o trūkumas jau panašus į Gorbačiovo laikų bakalėjos parduotuves: mielai pirktų bent jau žiaurias kainas, bet tokio nėra!

Net skubotas „nupjautų“ LHR (Low HashRate) vaizdo plokščių išleidimas, kurių efektyvumas buvo dirbtinai sumažintas kasyboje, situacijos nepataisė: net ir ne tik žaidėjai pradėjo jas ardyti, o ypač po to, kai išmoko tai padaryti. apeiti maišos limitą didelio našumo kortelėse .

Kuo mes baigiame? Net „jaunesnės“ serijos vaizdo plokštės per metus pabrango daugiau nei dvigubai, „vidutiniame“ segmente ir aukščiau kainų šuolis jau lėmė tai, kad pastaruoju metu buvo įsigytos „nelabai žaidimų“ …