Geriausių laikysenos korektorių Pasirinkimas – TOP 4

4 geriausi laikysenos korektoriai

Gerai žinomas teiginys „visos ligos yra iš nervų“ gali būti perfrazuotas kaip „visos problemos kyla iš stuburo“. Iš „banalios“ skoliozės gali išsivystyti daugybė vidaus organų (širdies, plaučių, skrandžio, žarnyno ir kt.) ligų. Pasilenkus į „neteisingą“ pusę, stuburas sumažina kūno ertmių apimtį, todėl krūtinės ląstos ir pilvo ertmės organai atsiduria kritinėje padėtyje.

Na, galų gale sulenkta nugara ir nukarę pečiai yra tiesiog negražu. Net modelio figūra taip neatrodo, kol laikysena nepalieka daug norimų rezultatų.

Laimei, išsivystė protingi žmonės, o iniciatyvūs žmonės pradėjo gaminti puikias laikysenos korekcijos priemones – įvairių tipų ir variacijų laikysenos korektorius:

  • Reklinatoriai. Tokie laikysenos korektoriai atrodo kaip dvi kilpos, dėvimos kaip liemenė, ant pečių ir sukryžiuotos tarp menčių. Nors jie nėra skirti jokioms stuburo ligoms gydyti, reklinatoriai yra veiksmingi pirminiam išlinkimo laipsniui, kuris pasireiškia pečių juostos raumenų sulinkimu ir nusilpimu. Šis dizainas skirtas pečius pakelti atgal, o tai leidžia atsikratyti įpročio „gulėti“ krūtine ant stalo, kniūbsčioti einant, dirbant prie kompiuterio ir pan.
  • Krūtinės ląstos, juosmens ir universalūs korektoriai. Tai platus diržas, apvyniojamas aplink krūtinę arba nusileidžiantis iki kryžkaulio, aprūpintas specialiais suvaržymais – standikliais. Tokie korektoriai yra vieni efektyviausių ir naudojami įvairioms stuburo ligoms gydyti.
  • Magnetiniai korektoriai. Jie gali turėti skirtingą dizainą – tiek iškraunant pečių juostą, tiek fiksuojant stuburą per visą ilgį. Tokių korektorių ypatumas slypi specialiose magnetinėse juostelėse, diskuose ir kituose elementuose, kurie, pasak tokių prietaisų gamintojų, sustiprina gydomąjį poveikį.
  • Elektroniniai laikysenos korektoriai geriausiai tinka vaikams, kurie dar nėra tinkamai prigludę prie stalo ir stalo. Jie yra miniatiūrinis jutiklis, kuris skleidžia signalą tuo metu, kai nugara grįžta į netinkamą padėtį. Šis poveikis verčia žmogų sąmoningai kontroliuoti savo laikyseną, o tai formuoja įprotį sėdėti / stovėti / vaikščioti tiesia nugara.

Bet kuris laikysenos korektorius yra geriausias? Bandysime su tuo susitvarkyti.

Trives T-1790
geriausias laikysenos korektorius


Nuotrauka: trives-shop.ru.images.1c-bitrix-cdn.ru

Trives T-1790 laikysenos korektorius kainuoja apie 1600 rublių.

Privalumai. Platūs dirželiai ir galimybė tiksliai reguliuoti jų įtempimą – pagrindiniai šio laikysenos korektorių privalumai. Šis dizainas ne tik pašalina sulenkimą, bet ir mažina skausmą sergant kaklo ir krūtinės ląstos stuburo osteochondroze, o kartu su vaistų terapija ir mankštos terapija pagreitina sveikimo ir reabilitacijos procesą. Raktikaulio sužalojimai, atsigavimo laikotarpis po pečių juostos struktūrų operacijos taip pat yra įtrauktos į Trives T-1790 nešiojimo indikacijas.

Atskiro paminėjimo vertos medžiagos – kvėpuojančios ir lengvos. Jų dėka net ir ilgalaikis reklinatoriaus dėvėjimas nesukelia diskomforto. Šios laikysenos korektorių dirželiai yra lengvai reguliuojami patys – jums nereikia kreiptis į artimųjų ir draugų pagalbą.

Indikacijos. Šis reklinatorius geriausiai tinka kaip pagalbinė priemonė reabilitacijos laikotarpiu (po traumų, pečių juostos struktūrų chirurginių manipuliacijų), taip pat stuburo laikysenai ir kreivumui koreguoti, kurio „epicentras“ ne žemesnis kaip 4 -5 krūtinės ląstos slanksteliai.

Trūkumai. Tos pačios medžiagos, kurios pateko į privalumų sąrašą, jam sukėlė tam tikrų nepatogumų. Visiškai sintetiniai audiniai nėra labai patogūs liesti, o gultuku teks dėvėti po juo pakišus marškinėlius ir marškinėlius. Nelabai malonu, ypač karštyje arba jei reikia vilkėti aptemptus drabužius.

Kitas trūkumas yra maža „nugara“: kilpų sankryžoje yra savotiškas „drugelis“, skirtas tolygesniam spaudimui nugarai. Tačiau daugelis žmonių, kurie jau įvaldė šį ortopedinį prietaisą, mano, kad šiuo atveju „daugiau“ reiškia „geriau“.

išvadas. Nepaisant…