Geriausių 2023 m. vamzdžių lenktuvų Pasirinkimas

Į geriausių vamzdžių lenktuvų reitingą turėtų būti įtrauktas SUPER-EGO ROBEND 4000. Ispaniškas elektromechaninis vamzdžių lenktuvas viduje turi ne kažkokią pavarų dėžę, o tikrą pavarų dėžę – tiek pavarų nenuostabu, turint omenyje, kad sukimasis iš aukšto. -greičio 1 kW kolektoriaus variklį reikia sulėtinti dešimt tūkstančių kartų. Bet jūs patys galite įsivaizduoti, kokį sukimo momentą išvysto šis vamzdžių lankstiklis: dirbant su plienu, jis gali apvynioti vamzdžius 180 laipsnių kampu iki trijų ketvirčių.

Vamzdžių lankstiklis siūlomas įvairių konfigūracijų – nuo ​​pliko iki korpuso su kreiptuvų komplektu. Numatytas tvirtinimas ant trikojo, kuris tikrai nepakenks – nepatogu dirbti su 13 kilogramų vamzdžių lankstytuvu ant svorio.

Lenkimo kampą labai lengva nustatyti be jokio įrankio, o nustatymą lengva nustatyti. Jei reikia pagaminti daug to paties tipo dalių, vamzdžių lenktuvas bus išskirtinai patogus: kai tik pasieks tam tikrą kampą, variklio galia automatiškai išsijungs, o atsižvelgiant į didžiulį pavaros santykį. pavarų dėžė, nepaisant rotoriaus inercijos, sustojimas iš esmės bus momentinis. Belieka tik perjungti atbulinės eigos svirtį, kad atlaisvintumėte vamzdį.

Beje, pats modelio pavadinimas jums nieko nepriminė? Ir tai yra vienas vokiečių prekės ženklas, kuris mėgsta visur įterpti savo „Ro“. Taip, tikrai, Super-Ego ilgą laiką buvo Rothenberger AG įmonių grupės dalis – gerai, mums nereikia su ja supažindinti su vamzdžiais susipažinusiems.