2023 metų geriausių ydų Pasirinkimas

Kai tik darbo metu reikia ką nors griežtai taisyti, iškart supranti, kad gyvenimas be ydų yra liūdnas ir sunkus. Geras spaustukas nėra tik gražus, moderniai atrodantis ir tinkama kaina. Užveržimo įrankis turi būti patvarus ir funkcionalus, su juo turi būti patogu dirbti. Mūsų reitinge yra geriausi šaltkalvių, dailidžių, mašinų veržlės, kurios jūsų nenuvils. Nebūtinai kalbėsime apie kelis kilogramus ketaus, tvirtai pritvirtinto ant darbastalio – namų darbams atlikti dažnai pakanka naudoti greitai atjungiamus lengvus modelius ant spaustuko.

Bet bet kuriuo atveju nereikėtų skubėti, perkant ydą pagal principą „kas atsirado po pažastimi“, o čia net masė negali būti geru patarėju – taip, galite užmesti sunkią ir išoriškai įspūdingą ydą, bet per trapaus lydinio naudojimas. Ir tuo labiau, kad dėl liejimo defektų gali atsirasti įtrūkimų net neįdedant didelių pastangų (tačiau aukštos kokybės spaustukai neturėtų būti naudojami kaip presas ar daužyti į juos sunkiu plaktuku dideliu mastu). Žinoma, visada galite susidurti su broku (ypač biudžetiniame segmente) – būtent todėl modeliai, kurie praktiškai demonstravo aukščiausios kokybės stabilumą, yra patrauklesni pirmiausia. Ir kas, o statistikos rinkimas apie Rusijos rinkos pasiūlymus – tai būtent mūsų darbas. Eikime prie to.

Geriausių spaustukų Pasirinkimas – 10 geriausių

Kaip išsirinkti gerą spaustuką?

Nepriklausomai nuo veržlės paskirties, jų pagrindinė savybė yra mechaninis stiprumas. Deja, tarp biudžetinių modelių yra ir tokių, kurie net ir su silpnu spaustuku gali „išsiardyti“ – ir tai ne visada traktuojama taip lengvai ir patikimai kaip „ZUBR Master (32480)“, kuris pateko į reitingą. geriausias spaustukas juk su įspėjimu . Jėga reikalinga ir tvirtinimui, ir pasukamajam mechanizmui, jei toks yra.

Patikrinti kaip priglunda lūpos – jų plokštumos turėtų pradėti užsidaryti tuo pačiu metu, be iškraipymų – kitaip negalima pasiekti patikimos fiksacijos. Ar gali dailidės veržlė šiek tiek susilieti su nuolydžiu žemyn, kai viršutinis kraštas apgaubia užspaustą dalį prieš apatinį.

Idealiu atveju kempinės turėtų būti nuimamos – tai leis prireikus juos pakeisti ir saugiai pritvirtinti specialius įtaisus ant spaustuko (lakštų lankstymo mašiną, kempinėles su angų rinkiniu vamzdeliams valcuoti ir pan.). Žinoma, nuimamus žandikaulius galima pritvirtinti ir prie nenuimamų žandikaulių, tačiau tai sumažins maksimalias sąnaudas – tai yra, bus apribotas detalių, kurias gali prispausti spaustukais, dydžių diapazonas.

At pasukami pagrindai patikrinkite spaustuvų patikimumą ir patogumą. Tai ypač svarbu, jei ketinate naudoti spaustukus, kurių apkrovos nukreiptos į pasukamo mechanizmo sukimosi plokštumą.

Laimingo apsipirkimo!