Ką rinktis – blenderį ar mikserį?

vaizdas

Maišytuvas ir maišytuvas turi panašius pavadinimus ir panašias funkcijas. Tačiau tarp šių įrenginių vis dar yra skirtumų.

Pagrindinė maišytuvo paskirtis – maišyti, o blenderio – smulkinti. Tai atsispindi pavadinimuose – mikseris iš anglų kalbos. veiksmažodis mix – mix, ir blender iš anglų kalbos. sumaišyti – sujungti, daryti mišinį.
Mikseris visada turi du besisukančius plaktuvus, o maišytuve – vieną.

Maišytuvo funkcijos

Maišytuvai puikiai tinka plakti grietinėlę, suflė, kremus ir kitus erdvius patiekalus. Jais galima plakti blynų ir blynų tešlą. Beveik visada juose yra antgaliai tešlai minkyti (tešlos kabliukai). Maišytuvo plaktuvų sukimasis atliekamas sinchroniškai įvairiomis kryptimis. Visgi jie neturėtų minkyti kietos tešlos – ji gali sulūžti.

vaizdas

Blenderio savybės

Blenderis – Tai lengvas ir kompaktiškas įrenginys su vienu ašiniu ratlankiu. Jis skirtas produktams maišyti, malti ar plakti. Gana dažnai tai yra alternatyva virtuvės kombainui, daugumos jo funkcijų pakanka kasdieniam naudojimui. Be to, jis yra kompaktiškesnis ir žymiai pigesnis. Maišytuvas skirtas nedideliam produktų kiekiui. Jame nesunkiai pasigaminsite bulvių košės kūdikiui, tiesa, ne karių kuopai.

vaizdas

Jei šeimoje yra kūdikis, tada maišytuvas taps nepakeičiamais pagalbininkais mamoms. Per 5 sekundes jis sugeba paruošti kūdikiui įvairias tyreles, tuo tarpu jis neatšąla ir nepraranda vitaminų.

Ką rinktis – maišytuvą ar blenderį?

Jei dažnai dirbate su tešla, kepate blynus ir kitus konditerijos gaminius, tuomet jums reikia maišytuvo, jis geriau atliks minkymą.

vaizdas

Tačiau jei kepate ne rimtai, o mėgstate virti įvairias trintas sriubas, pjaustyti sūrį, prieskonines žoleles ir daržoves, tuomet, žinoma, geriau rinkitės trintuvą.

Apskritai virtuvėje reikia turėti ir maišytuvą, ir blenderį. Blenderis naudojamas tyrėms, mėsai ir pan., o plakimui perkamas nebrangus mikseris.
Tačiau jei viena iš funkcijų retai naudojatės, o antroji jums svarbi, tuomet norėdami sutaupyti pinigų ir vietos, turėtumėte rinktis sujungti variantas.

vaizdas

Maišytuvų modeliuose yra maišytuvo priedas, o dauguma maišytuvų yra su plaktuvu. Pavyzdžiui, visuose Bosch MFQ serijos modeliuose yra smulkintuvo priedas. Maišytuvai su trintuvu parduodami Clatronic, Zelmer, Tefal ir kitų gamintojų. Ir beveik visi stacionarūs vidutinės kainų grupės trintuvai yra su plaktuvu plakimui.

Renkantis tiek maišytuvą, tiek maišytuvą, atkreipkite dėmesį į įrenginio galią. Kuo jis didesnis, tuo geriau.