Geriausių 2023 m. variklinių grąžtų Pasirinkimas

Varikliniai grąžtai plačiai naudojami kasdieniame gyvenime ir statybose. Šiandien išsiaiškinsime, kaip išsirinkti geriausią elektrinį gręžtuvą 2023 m.

Jei, tarkime, poreikis išgręžti kelis nedidelius šulinius tvoros stulpams vis dar yra „vienkartinis“ darbas, kurį galite atlikti išsinuomoję įrankį ar išsikvietę skelbimų meistrą, tada kiekvieną žiemą pradeda nemaža dalis žmonių. nervingai žiūrėti pro langą, mintyse išsiaiškinti storį. ledas ant artimiausios upės ar rezervuaro. Iš tiesų, kieno rankose šiuo metu lengviausia pamatyti grąžtą, jei ne žvejo? Na, o po eilinio nesėkmingo gręžimo skylė po skylės, neišvengiamai kyla mintis, kad gręžiant, žinoma, gerai sušilti, bet kažkaip nesinori patiems valandėlę sukti rankeną.

Na, o atsakymas jau seniai rastas: prie įprasto „sodininkiško“ kompaktiško dujinio variklio pritvirtiname rankenas, pavarų dėžę ir sraigto laikiklį, o dabar rankose turime dujinį grąžtą – nedidelės apimties gręžimo mechanizavimo priemonę. pramonė, kuri, žinoma, bus sunkesnė ir didesnė už rankinį grąžtą, tačiau labai palengvina darbą. Tačiau kalbant apie variklinius grąžtus, neapsiribosime vien jų „žiemos ledo“ pritaikymu: ne veltui parduodami modeliai su keturtakčiais varikliais, turinčiais ryškią „žemės“ specifikaciją, ir dvitakčius. varikliai, labiau tinkantys žiemai, vis dėlto skirti dirbti didesniu mastu nei paprastos skylės virš vandens.

Geriausių variklinių grąžtų Pasirinkimas – 8 geriausi

Kaip išsirinkti gerą motociklo grąžtą?

Dauguma mūsų rinkoje esančių grąžtų yra su dvitakčiais variklius mažas darbinis tūris, kuris turi daug privalumų: mažesnė kaina (jei nekalbame apie Stihl, hehe), mažesnis svoris, lengvesnis užvedimas (šaltuose, dvitakčiuose varikliuose, kurie taip pat „varo“ mišinį per alkūninę kamerą, Suteikite jam daugiau galimybių išgaruoti, neužpildžius žvakės iš karto, „papildomas“ benzinas nusės pakeliui esant minusinei temperatūrai) – tačiau yra ir trūkumų, dėl kurių keturtaktis variklis vis dar yra geresnis tikrai kietam. ir reguliarus darbas. Tai triukšmas, degalų ir tepalų sąnaudos, vibracijos, mažesnis resursas, bet dar kritiškiau – mažesnis sukimo momentas, o tai pirmiausia svarbu esant didelei sraigto apkrovai. Todėl neįmanoma palyginti variklinių grąžtų tik pagal galią: apsvarstykite bent pavaros santykis, kuo jis didesnis, tuo didesnį momentą gręžtuvas galės išlaikyti ant išėjimo veleno, o iš dviejų iš pažiūros identiškų modelių vienas vis tiek gali pasukti sraigtą tokiomis pačiomis sąlygomis, o kitas jau „uždusys“ “. Tačiau gręžiant ledą tai yra mažiau kritiška: ledo sraigtas „graužia“ ir nebando į jį įsukti, todėl reikia mažiau sukimo momento, tačiau greitis gręžimo greičiui netrukdys – tai yra idealiu atveju, „greitesnis“ variklis ir greičių dėžė su mažesniu perdavimo santykiu.

Tiesą sakant standartinis pritaikymas daugumai skirtingos galios modelių, išskyrus sunkiems darbams skirtus „monstrus“ – tai 20 mm. Tačiau skersmuo čia yra „standartinis“: perkant reikia iš karto patikrinti, ar konkretus dujinis grąžtas yra suderinamas su įprastais parduodamais sraigtais, taip pat pagal kamščio angos vietą, per kurią standžiai yra velenas ir sraigtas. prijungtas (dažniausiai banalus varžtas): dažnai pigiems „kiniškiems” tinka „vietiniai” sraigtai ir ilgintuvai, o kiti nesutampa skylėje (tačiau tai nėra didžiausia santechnikos problema).

Labiausiai apkrauta variklio grąžto dalis yra jos reduktorius: tai yra ir didelis sukimo momentas, ir smūginė apkrova, kai varžtas užstrigo. Todėl jo stiprumas niekada nebus perteklinis, net ir svorio ir kainos sąskaita. Naudinga turėti bent užsikimšimą užsikimšimo atveju: tai leis sraigtą „išversti“ iš žemės už sėjamosios rankenų, o ne bandyti traukti į viršų kartu su visu ant jo esančiu dirvožemiu. Idealiu atveju, žinoma, tiesiog įjunkite atbulinę eigą, tačiau tai jau yra kelių didelės galios modelių dalis.

Laimingo apsipirkimo!