5 geriausių elektrinių suktukų Pasirinkimas – TOP 5

vaizdas

Jei plaukus teks garbanoti gana dažnai, elektriniai suktukai jums bus nepamainomas pirkinys. Galbūt jie jums patiks labiau nei garbanojimo lygintuvas ar plaukų džiovintuvas ir apvalios šukos, be to, jie yra gana ergonomiški naudoti.

Kuri įmonė gamina geriausius elektrinius suktukus?

Grožio prekių rinkoje pasitvirtino prancūzų kompanija „BaByliss“, gaminanti suktukus įvairaus tipo ir ilgio plaukams. Prekės ženklo gaminiai patiks tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams, be to, kainų diapazonas labai platus. Taip pat verta atkreipti dėmesį į elektrinius suktukus iš Remington (JAV), Valera (Šveicarija), Vitek (Rusija) ir Philips (Olandija).

„Expert Price” sudarė geriausių elektrinių suktukų modelių reitingą, remdamasis jų charakteristikomis ir klientų atsiliepimais.

Geriausių elektrinių suktukų Pasirinkimas – TOP 5

Vieta

Modelio vardas

Numatoma kaina, rub.

Nominacija

Mūsų Pasirinkimas

5

Philips HP-4611

1890 m

Prabangiam tūriui

8,8 iš 10

keturi

Vitek VT-2231

1970 m

Geriausi suktukai ploniems plaukams

9,0 iš 10

3

Valera 605.01 Quick 24

2850

Puikioms garbanoms be raukšlių

9,4 iš 10

2

Remington KF-40E

1860 m

Geriausi suktukai ilgiems plaukams

9,7 iš 10

vienas

Babyliss 3021E

2990 m

Geriausias modelis trumpiems ir vidutiniams plaukams

10 iš 10

Apsvarstykite laimėjusių modelių privalumus ir trūkumus:

5 vieta. Philips HP-4611 – sukurkite prašmatnų garsumą

vaizdas


Nuotrauka: www.a-shop.ru

Vidutinė kaina Rusijoje: 1890 rub.

Privalumai:

Philips HP-4611 rinkinį sudaro 4 dideli keramine danga padengti suktukai, 6 vidutiniai ir 6 maži veliūru dengti suktukai, 12 metalinių plaukų segtukų, krabų segtukai ir minkštos pirštinės, apsaugančios nuo nudegimų. Maksimali šildymo temperatūra 135°C (keraminiai suktukai), dėl ko gaunamas greitas ir patikimas rezultatas. Yra šildymo indikatorius ir laido laikymo skyrius.

Trūkumai:

  • rinkinyje yra tik 4 „krabai” – dideliems suktukams;
  • plaukų segtukai yra per dideli ir nepatogu naudoti su vidutiniais ir mažais suktukais.

Atsiliepimai:

„Susuktukai geri, greitai įkaista. Minusas tik spaustukuose – jie vos laiko plaukus. Galima tiesiog nusipirkti „krabų“, ir problemų nebelieka.

„Davo tokius suktukus. Aš tiesiog džiaugiuosi! Labai greitai įšyla, gražios garbanos. Smeigės nėra patogios, tačiau visi pliusai slepia vieną trūkumą!

4 vieta. Vitek VT-2231 – geriausi elektriniai suktukai ploniems plaukams

vaizdas


Nuotrauka: i2.rozetka.ua

Vidutinė kaina Rusijoje: 1970 rub.

Privalumai:

Metaliniai suktukai su veliūrine danga ir parafinu viduje nepažeidžia plaukų ir sukuria natūralias garbanas. Rinkinį sudaro 6 dideli (30 mm), 6 vidutiniai (25 mm) ir 8 maži suktukai (20 mm), metaliniai plaukų segtukai ir „krabai“. Plastikinis dėklas komplektuojamas su gumuotomis kojelėmis, yra skyrius laidui susidėti. Suktukai įšyla per 10-15 minučių, yra temperatūros indikatorius. Komplekto svoris 1,5 kg. Geriausia, kad Vitek suktukai tinka vidutinio ilgio plonų plaukų savininkėms.

Trūkumai:

  • netinka visų tipų plaukams;
  • greitai atvėsinkite.

Atsiliepimai:

„Mano plaukai ploni, šviesūs, bet stori. Dažniausiai salone mane susukdavo ant garbanojimo žnyplių arba ant žnyplių, labai lėlių garbanos pasirodė. Tačiau šių suktukų dėka garbanos pasirodė natūralios, vidutiniškai riestos ir didelės.

„Geras dalykas! Tačiau yra nedidelis minusas: instrukcijose sakoma, kad kol jie įkaista, negalite atidaryti dangčio. Bet kai jau sušilę, išjungi iš lizdo, greitai atšąla. Apvynioju pusę galvos, tada vėl kaitinu.

3 vieta. Valera 605.01 Quick 24 – karšti voleliai puikioms garbanoms be raukšlių

vaizdas


Nuotrauka: www.treko-hair.pl

Vidutinė kaina Rusijoje: 2850 rub.

Privalumai:

Keraminiai elektriniai plaukų suktukai su veliūrine danga tinka bet kokio tipo plaukams. Rinkinį sudaro 8 dideli, 8 vidutiniai ir 8 maži suktukai, kurių skersmuo atitinkamai 27, 22 ir 18 mm, 24 krabų segtukai ir 24 plaukų segtukai. Yra šildymo indikatorius, suktukai gali būti naudojami praėjus 10 minučių po prisijungimo prie tinklo. Kabeliui yra specialios tvirtinimo detalės įrenginio apačioje.

Trūkumai: Nudegina rankas ir galvą, kai prisegta labai arti odos.

Atsiliepimai:

„Poveikis įspūdingas. Dideli suktukai sukuria apimtį, o viršuje guli tvarkingas vertikalus garbanų serpantinas. Danga veliūrinė, labai švelni plaukams, o tai svarbu jų sveikatai palaikyti.

„Su jais galite greitai pagaminti įvairius …