Geriausių 2023 m. vonios svarstyklių Pasirinkimas

Mažai kas žino, kaip išsirinkti tinkamas svarstykles, į ką atkreipti dėmesį, kuriam gamintojui teikti pirmenybę. Mūsų reitinge geriausios 2023 m. populiarios elektroninės ir mechaninės grindų svarstyklės yra kiekvienam skoniui ir biudžetui.

Kaip išsirinkti geras vonios svarstykles?

Tipas

Renkantis geriausias svarstykles svėrimui, pirmiausia reikia pasirinkti tarp elektroninių ir mechaninių svarstyklių. Pirmieji tikslesni, todėl ir populiaresni, antrieji ne tokie tikslūs, bet pigūs. Elektroninės svarstyklės gali turėti daugybę kitų funkcijų, be kūno svorio matavimo, mechaninės svarstyklės tiesiog pasakys apie jūsų svorį. Tikrai nereikėtų imti tų modelių, kurių paklaida didesnė nei 0,5 kg. Iš esmės tai yra kai kurios mechaninės svarstyklės. Laikui bėgant klaida tik didės.

Būsto medžiaga

Populiariausios medžiagos šiandien yra stiklas ir plastikas. Maloniausios liesti medinės svarstyklės, tačiau jų kaina didesnė. Modeliai iš akmens traukia ir savo „natūralumu“, tačiau yra sunkūs ir brangūs. Stiklinės svarstyklės atrodo įspūdingiau ir patikimiau nei plastikiniai modeliai, tačiau jų priežiūra turėtų būti kruopštesnė: daugelis stiklinių paviršių lengvai susitepa, be to, stiklines svarstykles labai lengva sulaužyti ant jų numetus net įprastą puodelį. Jei pasirūpinsite šiomis svarstyklėmis, jos tarnaus ne vienerius metus.

Funkcijos

Funkcijų pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių: yra ir įprastos svarstyklės, ir diagnostinės svarstyklės, leidžiančios sužinoti kūno masės indeksą, riebalinio ir raumeninio audinio kiekį, vandenį organizme ir kt. Natūralu, kad diagnostinės svarstyklės bus tik elektroninės.

Renkantis grindų diagnostines svarstykles reikia atsižvelgti į tai, kad gana daug rodiklių turi įtakos organizmo laidumo savybėms, pavyzdžiui, pėdų drėgnumas matavimo metu (ant svarstyklių reikėtų stovėti visiškai sausomis kojomis), maistas. suvartojimą, fizinę asmens būklę ir net ligų buvimą. Svarstyklės nėra medicininė įranga, jos taikomos tik kasdieniame gyvenime, informacinei informacijai ir indikacijų dinamikai stebėti. Tai taikoma visoms buitinėms diagnostinėms svarstyklėms, pagrįstoms mažų srovių naudojimu.

Geriausių 2023 m. vonios svarstyklių Pasirinkimas

Mūsų geriausių namų grindų svarstyklių reitinge yra įvairių tipų ir kainų kategorijų modeliai, todėl jūsų pasirinkimas bus kuo patogesnis. Kalbėjome apie modelius tiek iš nusistovėjusių pasaulinių gamintojų (pavyzdžiui, Tefal), tiek apie prekės ženklus, kurie specializuojasi tik svarstyklių gamyboje: tokius kaip Tanita. Tanita turi puikių klientų atsiliepimų, tačiau jos gaminiai yra vidutinės ir aukštesnės kainos kategorijos. Grindų svarstykles iš Beurer renkasi vokiškos kokybės gerbėjai. Yra neblogų kitų gamintojų modelių.

Laimingo apsipirkimo!