Geriausių 2023 metų kavos aparatų Pasirinkimas

Mūsų šiandieninis Pasirinkimas skirtas geriausiems kavos aparatams. Praėjo tie laikai, kai norint pasikrauti baterijas dienos pradžioje, buvo pasiūlyta sekti namų radijo stočių raginimą – pradėkime rytinę mankštą! O dabar daug aktyvių žmonių praktikuoja, pavyzdžiui, bėgioja anksti ryte, tačiau yra paprastesnis, bet labai efektyvus ir malonus būdas greitai nudžiuginti – išgerti kavos!

Daugeliui tai panašu į nekintantį ritualą – ne visada turiu laiko papusryčiauti, bet būtinai įsipilsiu puodelį gaivinančios „kavos“. Tik spręskime iš karto: tirpus ekstraktas, švelniai tariant, nėra pats geriausias variantas. Na, pakeliui į darbą galite užsukti į kavinę. Bet kam, jei tikrai namuose, kaip sakoma, gamini vėsų gėrimą „neišeidamas iš kasos“ (tiksliau, nepriėjęs maitinimo punkte)? Ir bet kuriuo paros metu.

Kaip tai padaryti? Prisiminkite sovietinio kino dainą apie „protingą likimą“: „Burgundija, Normandija, šampanas ar Provansas …“? Taigi, pagal analogiją: puodelis, cezve, prancūziškas presas, lašinamas kavos virimo aparatas, karobų kavos virimo aparatas yra savaip geri, tačiau tikri gurmanai neturi jiems laiko, kai šiuolaikinėje mažmeninėje prekyboje yra visiškai skirtingo lygio – automatiniai kavos aparatai.

Kas yra šis „žvėris“ kavos aparatas ir su kuo jis valgomas?

Nereikia graužti metalo ir plastiko. Ir „išmanusis“ prietaisas jums padėkos – jis pamalonins savininką, pasirinktinai vartotoją kur nors biure, skaniai kvepiančiu espreso ar išskirtiniu pieno gėrimu jos pagrindu. Tuo pačiu jis viską padarys automatiškai, tereikia pasirinkti esamą receptą, paspausti vieną ar porą mygtukų.

O svarbiausia – kavos kokybė bus puiki. Visai kaip profesionali barista. Net, pavyzdžiui, populiarusis „aparatu“ itališku metodu pagamintas „americano“ (tas pats espresas, atskiestas porcija karšto vandens iki norimo stiprumo ir tūrio) dažniausiai pasirodo geriau nei įprasta JAV versija, gauta m. lašelinis filtras „užvirinti“.

Pirmuoju atveju kava gana karšta, ryškaus skonio ir aromato, antruoju – dažniausiai vos šilta, vandeninga ir neišraiškinga (o kaip ją geria šie Vakarų demokratijos čempionai?).

Kavos aparatų įvairovė

Apskritai jų yra du, iš kurių vienas yra artimesnis kavos virimo aparatams, kitas visiškai atitinka automatinio aparato garbės vardą.

Kapsulė

Paprasta, paprasta naudoti ir paprastai kompaktiška. Didžioji dauguma veikia tik su tam tikro tipo kapsulėmis – Dolce Gusto, Nespresso, Tassimo, Cremesso, Lavazza. Mažiau paplitę universalūs modeliai, optimizuojantys gaminimo procesą keičiant purkštukus arba reguliuojant darbo režimą pagal informaciją, esančią brūkšniniame kode ant „stiklainio“ dangtelio.

Gatavo gėrimo receptas priklauso nuo pasirinktos kapsulės versijos, o paties kavos aparato užduotis yra virti jo turinį optimaliu 15-19 barų slėgiu (Tassimo užtenka 3) ir tinkamomis proporcijomis ( kartais su galimybe šiek tiek pakoreguoti vandens dalį).

Be to, yra pažangių kapsulių aparatų su automatiniu kapučinatoriumi. Žinoma, gėrimai su pieno milteliais yra daug natūralesni, nereikia naudoti papildomos pieno kapsulės.

Automatinis

Tikri kavos aparatai be jokių abejonių. Pažangiausi pagal funkcionalumą kombainai, kurie patys sumala kavos pupeles reikiamu kiekiu, su reikiamu malimo laipsniu, dėl ko suformuotos kavos tabletės žaliava visada yra šviežia, o tai natūraliai teigiamai veikia skonį. ir paruoštos kavos aromatą.

Tokie prietaisai aprūpinti itin efektyviais virimo įrenginiais, palaiko 15-20 barų darbinį slėgį. Vartotojas turi prieigą prie kavos stiprumo, porcijos dydžio, kavos temperatūros reguliavimo funkcijų. Išeiga yra espresso. Jo pagrindu galite gaminti Americano ir (arba) pieno turinčius gėrimus naudodami rankinį panarello arba specialią programą su automatiniu kapučinatoriumi.

Geriausi kavos aparatai pateikiami atskiroje apžvalgoje.

Geriausi aukštos kokybės kavos aparatų gamintojai

Pagrindinė konkurencija dėl lyderystės jau seniai vyksta tarp 2 kompanijų – italų „De’Longhi“ ir olandų „Philips“. Pastarasis šiandien labiau turėtų būti laikomas tarptautiniu. Būtent jai dabar priklauso vienas pagrindinių kavos aparatų rinkos žaidėjų – italų prekės ženklas „Saeco“. O kartu su juo ir jo nuosavybė – garsusis „valstietis“ Gaggia, kuris anksčiau daugiausia specializavosi karobų kavos aparatų gamyboje, bet …