Geriausių lūpų blizgių Pasirinkimas

Lūpų blizgesys yra bene greičiausias būdas padaryti lūpas seksualias ir lygias, suteikti joms apimties ir paslėpti trūkumus. Kai kurioms mergaitėms šis gaminys nepatinka, turint omenyje praeities kartų blizgių lipnumą ir nestabilumą, ir visiškai veltui. Madingi produktai padaro lūpas gerai prižiūrimas, švelnias ir patrauklias, neperkrauna ir nesausina odos. Pristatome jums 12 geriausių lūpų blizgių, kurie yra populiariausi visose kosmetikos parduotuvėse, įvertinimą. Šie blizgesiai susilaukė daug teigiamų atsiliepimų iš grožio tinklaraštininkų, ekspertų ir paprastų klientų.

Šiuolaikinis lūpų blizgis – kas tai?

Blizgučiai turi spindėti! – pasakys nepasiruošęs vartotojas, o pasirodo… ne visai teisingai. Šiandien lūpų blizgiai yra įspūdingas kosmetikos rinkos segmentas, apimantis daugybę produktų. Lūpų blizgesį galime lengvai atpažinti:

  • dėl būdingos pailgos buteliuko formos ir aplikatoriaus buvimo;
  • ant švelnios gelio, kremo ar aliejaus tekstūros;
  • ant plonos, natūralios, permatomos dangos.

Bet su blizgus verta pasidomėti plačiau. Faktas yra tas, kad šiuolaikinis lūpų blizgis gali turėti ne tik šlapią permatomą, bet ir lako, veidrodžio, satino, matinį, blizgantį, perlamutrinį, blizgantį ir net holografinį apdailą! Įvairios apdailos galimybės leidžia naudoti blizgesį ne tik atskirai, bet ir kartu su lūpų dažais, sukuriant daugybę makiažo variantų – nuo ​​subtilaus ir natūralaus iki patrauklaus ir išraiškingo.

Pagrindinis dalykas skirtumas tarp blizgių ir skystų lūpų dažų – pigmento tankis ir sodrumas. Blizgesyje nėra daug pigmento, jis nepersidengia su natūralia lūpų odos spalva, suteikdamas tik nedidelį atspalvį. Tačiau yra šios taisyklės išimčių – kai kurie matiniai ir lakiniai blizgiai gali suteikti ryškią ir sodrią spalvą, išlikdami visiškai nesvarūs!

Pagrindinių makiažo meistrų patarimai, kurie įspėja pasirinkimo klaidų. Taigi jūs neturėtumėte…

  • … atrodykite, kaip jums patinka modelis blizgančiame žurnale arba tiesiog jūsų draugas. Lūpų pigmentacija ir reljefas yra individualūs, todėl, greičiausiai, efekto tikrai nesitikėsite.
  • … laimingos putlių lūpų savininkės turėtų rinktis ryškias, sodrias spalvas, kurios gali vizualiai padidinti jų apimtį.
  • … pirkti blizgučius požeminėse perėjose, nepaisant jų viliojančio pigumo. Šiuo atveju niekas negarantuoja produktų kokybės, o jo sudėtis tikrai bus toli gražu ne natūrali.

Geriausių lūpų blizgių Pasirinkimas

Lūpų blizgio pasirinkimas visų pirma priklauso nuo pirkimo tikslo. Lengvam kasdieniam makiažui tiks klasikiniai permatomi blizgiai su lengvu atspalviu, o tik nuo jūsų priklauso, kokią apdailą pasirinkti iš daugybės pasiūlymų. Juos patogu tepti ant lūpų dažų viršaus, todėl tokio blizgesio įsigijimas bus dvigubai naudingas.

Įvertinkite lūpų būklę – jei jos linkusios luptis ir sausėti, reikėtų dairytis į puoselėjančius blizgius, skysčius ir aliejus su turtinga maitinančia ir drėkinančia kompozicija. O jei norite, kad lūpos būtų putlesnės ir apimties, atkreipkite dėmesį į putlesnes ir kokybišką šviesą atspindinčius gaminius.

Laimingo apsipirkimo!