Geriausių stacionarių maišytuvų Pasirinkimas 2023-2023 m

Keista, pats žodis „blenderis“ šmėžuoja visų lūpose, bet kažkodėl pastaruoju metu vis dažniau asocijuojasi su tokia buitinės technikos rūšimi kaip panardinamieji malūnėliai. Tačiau žanro klasika jokiu būdu nėra jie, o stacionarūs maišytuvai su galingu apatiniu variklio bloku ir viršutiniu ąsočiu. Jų teisėta vieta visada yra ant virtuvės stalo, o ne kur nors dulkėtoje spintoje. Mūsų reitinge pateikiami geriausi stacionarūs 2023 m. – 2023 m. pradžios maišytuvai.

Pagrindinė tokių blenderių paskirtis – ruošti vitamininius kokteilius, kokteilius, kremines sriubas, padažus, ploną tešlą. Galingi modeliai užtikrintai susidoroja su ledo pjaustymu, šlifuodami sušalusias gamtos dovanas. Pažangiausi nepasiduoda sudėtingoms užduotims apdoroti kietus, pluoštinius vaisius, minkyti tirštas pastas, urbechą iš riešutų ar javų.

Apskritai geras stacionarus blenderis – būtinas prietaisas namams, universalus, tam tikra prasme net estetiškas. Puiki pagalba organizuojant PP įvairaus pasirengimo, sveikos gyvensenos sportininkams, veganams, žalio maisto mėgėjams. Ne apie tave? O kaip dėl vaikystės skonio – pieno kokteilio ?! Namų priėmimuose, draugiškuose susibūrimuose gali pasitaisyti kokią nors Margaritą ar ką nors egzotiškesnio.

Kaip išsirinkti gerą stacionarų maišytuvą?

Kriterijų, į kuriuos reikia atsižvelgti, nėra tiek daug, tačiau kiekvienas iš jų gali būti, jei ne lemiamas, tai pats svarbiausias:

Variklio galia ir sukimosi greitis

Norint gauti ne itin tirštus gėrimus iš gaiviųjų vaisių, paprastai pakanka 300-600 vatų variklio galios. Jei planuojate šlifuoti tankius ir kietus gaminius, patartina rinktis modelius, kurių pavaros galia yra 800 ir daugiau. Kuo daugiau, tuo geriau.

Maišytuvai laikomi dideliu greičiu, kurių velenas sukasi greičiau nei 20 000 aps./min. Kuo didesnis rodiklis, tuo greičiau ir mažiau prarandant maistines medžiagas bus pasiektas gatavo mišinio homogeniškumas.

Blenderio matmenys ir ąsočio tūris

Čia viskas aišku. Jei virtuvėje katastrofiškai trūksta vietos, o labai norisi palepinti save subtiliais glotnučiais, kokteiliais, į pagalbą ateis mini maišytuvai su dubeniu iki 1 litro (vienas seansas – viena porcija). Paprastai šeimai tinka klasikiniai vidutinio dydžio modeliai su 1,5–1,8 litro ąsočiu. Masyvūs profesionalūs maišytuvai tinka ne kiekvienam, bet jei be išskirtinių jų galimybių niekaip neapsieinama, galima rasti jiems „kampelį“ (atskiras naktinis staliukas?). Tiesiog reikia suprasti, kad dideli indai nėra skirti mažam ingredientų kiekiui.

dubenėlio medžiaga

Dažniausiai stacionarių maišytuvų stiklainiai gaminami iš ekologiško plastiko arba stiklo. Antrasis variantas laikomas visiškai ekologišku ir higienišku, estetiniu požiūriu jis atrodo patrauklus. Tačiau stiklinės „kolbos“ yra sunkios, reikalauja kruopštaus tvarkymo ir ne visada gali „išgyventi“ nukritus ant grindų. Polimeriniai dubenys yra aktualūs, jei jie pagaminti iš aukštos kokybės tritano. Ši medžiaga yra lengva ir labai tvirta, pagal skaidrumą, atsparumą įbrėžimams artima stiklui, vertinama kaip įmanoma praktiškesnė. Kas geriau? Vieno atsakymo nėra. Kiekvienas nusprendžia pats.

Peiliai

Jie turi būti didelio stiprumo. Dažniausiai iš nerūdijančio plieno, kartais su titano danga. Idealiai nuimamas (kad būtų lengviau valyti). Veiksmingiausi yra tūriniai peiliai su 6 arba 8 ašmenimis, besisukančiomis keliais lygiais.

Kontrolė

Nieko naujo. Mechaninis – maksimalus patikimumas ir paprastumas, elektroninis – patobulintas funkcionalumas. Kartais kartu – penkiasdešimt penkiasdešimt. Bet kokiu atveju iš anksto įdiegtų programų buvimas, impulsinis režimas (dažniausiai rekomenduojamas ledui smulkinti), greičio reguliatorius ir laikmatis yra labai sveikintini.

Geriausių stacionarių maišytuvų Pasirinkimas – TOP 15

Ir paskutinė pastaba

Stacionarūs maišytuvai, kaip ir bet kurie buitiniai prietaisai, tinkamai naudojami, gali ilgą laiką džiuginti jų savininkus patikimu ir efektyviu darbu. Kad ir kokį modelį galiausiai pasirinktumėte, nepatingėkite išstudijuoti naudojimo vadovo. Tiksliau, tie skyreliai, kuriuose aprašoma, ką tiksliai galima padaryti šiame konkrečiame įrenginyje, o ko ne, kokiu režimu reikia ruošti konkretų gėrimą ar patiekalą, ledą, riešutus, kietus vaisius (jei tokios funkcijos išvis palaikomos), kiek. Blenderiui skiriamas laikas nuolatiniam darbui.

Pakanka laikytis paprastų rekomendacijų, kad viskas veiktų kaip laikrodis. Ir man nereikėjo rašyti piktos apžvalgos stiliumi „variklis iš karto perdegė“, „užrūko ir sustojo“. Žinoma, kartais pasitaiko…