Geriausių 2023 metų vasarinių padangų Pasirinkimas

Kurdamas šias asimetrines padangas AC klasių miesto automobiliams (atitinkamai diametrų pasirinkimas nuo 13 iki 16 colių), gamintojas didžiausią dėmesį skyrė degalų taupymui ir ilgam tarnavimui. Na, čia mes visi už, svarbiausia, koks rezultatas praktiškai?

Padangų šoninės sienelės sutvirtintos naudojant MICHELIN Ironflex technologiją, kas, be abejo, malonu (autorius ne kartą įsitikino, kad daugelis „meškiukų“ turi minkštus šonus: malonu užsidėti ratus, kartais net ir plikomis). rankos – „įšoka savaime“, bet į duobes geriau neskristi). Nauja laido konstrukcija išlaiko firminį minkštumą, tačiau guma jaučiasi tvirtesnė. O nulaužtuose keliuose labai atkakliai: už idėją ir jos įgyvendinimą galime skirti penkis balus. Kintamo gylio lamelės teoriškai padidina protektoriaus standumą ir atsparumą dilimui, taip pat plečiasi dėvėdami, taip sulėtindamos jų skerspjūvio mažėjimo greitį: naudojant tradicines lamelės, jis mažėja proporcingai mažėjant protektoriaus aukščiui, tada atsparumas hidroplanavimui išlieka ilgiau.

Padangos gaminamos Kinijoje, o tai, viena vertus, sumažina išlaidas, kita vertus, reikalauja atidžiau pažvelgti į kokybės kontrolės klausimą. Rusijos gamykloje Maskvos srityje jie taip pat buvo gaminami iki sustabdymo 2023 metų kovo mėnesį, tačiau kol kas parduotuvėse galima rasti ir Rusijoje pagamintų „Michelin“. Pagerbkime: pagal daugiau nei šimtą mūsų apdorotų atsiliepimų, nepriklausomai nuo gamybos vietos, padangų kokybe savininkų skundų nėra.

Tačiau manevrų metu jie turi tam tikrą posūkį ir labai nemėgsta nuvažiuoti nuo asfalto. Čia negalima ginčytis su fizika: skersiniai grioveliai, ypač ant naujų padangų, yra siauri, jie iš principo nemoka „kasti“.