Geriausių veido gruntų Pasirinkimas

Kai lauke vasara, merginų makiažo problema komplikuojasi: karštu oru nekokybiška kosmetika tiesiog „teka“ kartu su prakaito liaukų išskyromis. Taigi laikas kalbėti apie tai, kas tarnauja pagrindas nepriekaištingam makiažuitai yra, apie gruntai veidui. Siūlome TOP 10 makiažo pagrindų dailiosios lyties atstovių požiūriu, atsisakydami reklaminiuose šūkiuose naudojamų superlatyvų.

Veido gruntai yra prieštaringas produktas. Internete apie juos galite rasti tiek entuziastingų, tiek neigiamų atsiliepimų. Iš tiesų, ne visada aišku, ką ši grožio priemonė veikia ir ar ji apskritai veikia? Pabandykime tai išsiaiškinti, o tuo pačiu pristatysime jums tas bazes, kurios tikrai vertos išleistų pinigų.

Kokia makiažo pagrindo esmė ir paskirtis?

Veido gruntas – tai lengva, silikono pagrindo danga, kuri tepama ant odos kaip išankstinis sluoksnis prieš tepant spalvotą kosmetiką. Jis atlieka tris pagrindines funkcijas:

 • vizualiai išlygina odos trūkumus dėl suliejimo efekto (neryškaus fokusavimo efektas);
 • išlygina odos reljefą, išvalo išsiplėtusias poras, pašalina riebalų perteklių, žodžiu, sukuria idealų „lauką“ tonui tepti;
 • pagerina toninių priemonių savybes ir padidina makiažo patvarumą.

Be to, spalviniai pagrindai ištaiso kai kuriuos trūkumus, pavyzdžiui, žalios pašalina paraudimą, o alyvinės – geltonumą. Daugybė bazių veikia kaip šviečiantys elementai, išryškinantys odą dėl mažiausių blizgučių. Azijos gruntuose dažnai yra UV filtrų, kurie suteikia papildomą apsaugą nuo žalingos saulės spinduliuotės.

Pagal savo savybes makiažo pagrindus galima suskirstyti į šias grupes:

 • kilimėliai;
 • drėkinantis;
 • universalus (visiems odos tipams);
 • spalvos koregavimas.

Skirstymas nėra griežtas, o daugelis įrankių vienu metu sujungia kelias savybes.

Kaip matote, gruntas nepakeičia jokių kremų ir serumų, ar toninių priemonių, tai labai ypatingas produktas su siauromis galimybėmis. Moteriškoje kosmetinėje tai tikrai nėra privalomas produktas, tačiau jei kalbėtume apie nepriekaištingą ir tikrai atsparų makiažą, neapsieisite be grunto pagrindo.

Svarbu! Dažnai naudojant, šis silikoninis gaminys gali užkimšti poras ir sukelti plyšių. Kad taip nenutiktų, kiekvieną vakarą kruopščiai nuvalykite odą ir, jei įmanoma, makiažo pagrindą naudokite ne kasdien.

Kuris makiažo pagrindas geresnis: nebrangus ar prabangus?

Amžinas klausimas, kam teikti pirmenybę – už prieinamą kainą ar pirkti ką nors brangesnio, kiekviena moteris sprendžia pati. Jau seniai įrodyta, kad kosmetikoje svarbiausia, kaip ji tiks TAVO odai. Iš čia kilęs reitingų reliatyvumas – kas tapo panacėja tūkstančiams laimingų moterų, kol nepasiseks. Tačiau teigiamų atsiliepimų skaičius rodo kokybę, todėl tyrinėjame moterų forumus, kad įvertintume makiažo bazes.

Remdamiesi keliais rodikliais:

 • kaip efektyviai bazė išlygina veido spalvą, paslepia odos trūkumus,
 • ar ilgai išlaiko idealios būklės makiažą,
 • ar tinka visų tipų odai (jei ne, tai kokios odos savininkai turėtų saugotis pirkimo),
 • žinoma, kaina.

Geriausių veido gruntų Pasirinkimas

Kokį makiažo pagrindą geriausia pirkti?

Žinoma, tą, kuris geriausiai tinka jūsų odai! O į savo reitingą įtraukėme populiariausias ir geriausias makiažo bazes pagal vizažistus ir eilinius klientus.

Ir galiausiai, kai kurie svarbūs makiažo meistrų patarimai:

 • makiažo pagrindą tepti tik po to, kai drėkinamasis kremas ir kremas nuo saulės susigėrė;
 • gruntą galite tepti ne visą veidą, o tik problemines vietas (pavyzdžiui, akių sritį, nosį);
 • Makiažo pagrindą užtepkite kuo ploniau.

Universalūs pagrindai padės sukurti ir išlaikyti gražų makiažą ant normalios ir mišrios odos. Tuo pačiu metu spalvoti pagrindai pašalins nepageidaujamą paraudimą ar geltonumą ir nedidelius defektus. Sausai, plonai, jautriai odai išbandykite drėkinamuosius gruntus – jie palengvins lupimąsi ir stangrumą. Jei oda riebi – tikslingai ieškokite geromis matuojamomis savybėmis pasižyminčių pagrindų ir būsite maloniai nustebinti jų galimybėmis. Smagaus apsipirkimo ir gražaus, ilgai išliekančio makiažo! Būk graži!