Geriausių antakių šešėlių Pasirinkimas

Bet kuri mergina sutiks, kad be gražios formos antakių makiažas atrodys išblukęs ir nebaigtas. Antakių akcentavimas yra bene populiariausia pastarųjų metų tendencija. Stori natūralūs antakiai padaro žvilgsnį išraiškingesnį, o makiažas – išbaigtą ir harmoningą. Tarp šiai veido daliai skirtų kosmetikos gaminių įvairovės šešėliai ir pudra užima ypatingą vietą, nes leidžia sukurti madingą natūralių „dūminių“ antakių efektą.

Norėdami suteikti antakiams norimą atspalvį, galite naudoti įvairias priemones – šiuolaikinė grožio industrija siūlo gausų pieštukų, šešėlių, pudrų, tušų ir net lūpų dažų antakiams asortimentą. Kiekviena moteris pasirenka tai, kas jai labiausiai tinka.

Tačiau būtent dabar itin išpopuliarėję ir paklausūs šešėliai ir pudra, leidžianti šį sezoną pasidaryti plačius dūminius natūralių tonų antakius.

Šešėliai ar pudra? Kalbant apie antakių produktus, esminio skirtumo tarp šių sąvokų nėra. Paprastai abu yra suspausti kompaktiški gaminiai paletėje. Birios ir skystos tekstūros yra išimtis. Abiejų priemonių pigmentacija ir sluoksniuotumas aukštas, tekstūra šilkinė, išvaizda ant antakių vienoda. Todėl savo straipsnyje neskiriame pudros ir šešėlių.

Remdamiesi antakių meistrų ir paprastų merginų nuomonėmis, sudarėme geriausių antakių šešėlių reitingą. Kuriant įvertinimą buvo atsižvelgta į bendrą gaminių kokybę, naudojimo ir šešėliavimo paprastumą, ilgaamžiškumą, atspalvių įvairovę, kainą ir prekės prieinamumą internetinėse ir neinternetinėse parduotuvėse.

Geriausių antakių šešėlių Pasirinkimas – Top 10

Pagrindinės antakių formavimo taisyklės

Vizažistės pataria dažyti antakius maždaug plaukų spalvą atitinkančiu tonu. Kalbant apie blondines, prie medaus blondinės puikiai tiks šviesiai rudi atspalviai, o prie uosio – pilkšvos taupės. Kontrastingi antakiai, kurių spalva smarkiai skiriasi nuo šukuosenos, nebėra madinga.

Jei akys yra arti viena kitos, tai galima vizualiai pakoreguoti, padarant vidinius antakių kraštus šviesesnius už išorinius. Kai, priešingai, akys yra toli, tai galima ištaisyti antakius ties nosies tilteliu nudažydami tamsesne spalva, o arčiau krašto – šviesesne.

Patogiausia ant antakių šešėlius ar pudrą tepti trumpu nuožulniu šepetėliu. O jei iš prigimties antakiai stori ir išdykę, išgelbės specialus gelis ar vaškas – juo nesunkiai formuosite ir išlyginsite plaukelius bei fiksuosite šešėlių efektą.

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Tikimės, kad mūsų reitingo pagalba išsirinksite geriausius antakių šešėlius sau ir jie visada bus madingi! Linkime sėkmės paieškose!