Geriausių dujinių viryklių Hephaestus 2023 Pasirinkimas

Baltarusijos Respublikoje yra tokia legendinė įmonė UAB „Brestgazoapparat“. Savo istoriją veda net 1951 m. Šios konkrečios įmonės gaminiai garsėja GEFEST vardu. Prekės ženklas yra neįtikėtinai populiarus posovietinėje erdvėje ir net už jos ribų. O tikroji „vizitinė kortelė“, nepaisant gana plataus asortimento, neabejotinai yra patikimos ir kokybiškos dujinės viryklės, kurios nėra daug, jei ne prastesnės už geriausius pirmaujančių Europos gamintojų pavyzdžius. Geriausios „Gefest“ dujinės viryklės pateikiamos mūsų reitinge.

Pagrindiniai GEFEST dujinių viryklių privalumai ir galimi trūkumai

Pirmiausia apie gerą:

Prieinamumas. Paprasta – kam mokėti brangiau už buvusį „blizgesį“ praradusią kitų iškilių prekinių ženklų produkciją, jei gali išleisti mažiau, gaudamas praktiškai panašų buitinį prietaisą ar net aukštesnį lygį.

Platus pasirinkimas. Baltarusijos įmonė vartotojui siūlo daugybę pasirinkimo galimybių: kompaktiškos ir pilno dydžio krosnelės, visiškai dujinės ir dujinės elektrinės, emaliuotu, nerūdijančio ar stiklo paviršiumi.

Funkciniai malonumai. GEFEST turi labai įdomių modelių ne tik su įprastais, bet ir su 2 grandinių degikliais, su daugiafunkciniais laikmačiais, kurie turi galimybę automatiškai išjungti net dujinius degiklius ir kaitlentę bei orkaitę. Elektrinis uždegimas paprastai yra dalykų tvarka.

Įranga. Priklausomai nuo liniuotės, Hefaisto dujinės viryklės viduje galima rasti iešmelį, šašlykinę, stiklinę kepimo indą. Beveik visada yra skrudintuvas, aliuminio kepimo skarda, plieninės grotelės.

Įmonės garantinis laikotarpis. Prekės ženklo „Gefest“ dujinėms viryklėms 24 mėnesius nemokama techninė priežiūra įgaliotuose aptarnavimo centruose. Jei staiga kažkur trūksta ACS, pretenzijos dėl gedimo pagal Rusijos Federacijos įstatymą gali būti pateiktos pardavėjui įmonei.

Trūkumai:

Didelis paviršių įkaitimas eksploatacijos metu. Žinoma, šoninės sienos nešviečia raudonai, tačiau, jei krosnelė įrengiama arti virtuvės baldų, pastarieji ilgainiui gali pradėti džiūti ir deformuotis nuo nuolatinio karščio poveikio. Būtina numatyti technologinį spragą arba pagalvoti apie papildomos šilumos izoliacijos panaudojimą. Gefest plokščių durys dažniausiai turi tik dvigubą stiklą. Ne tai, kad buvo baisu, kaip karšta orkaitės veikimo metu, bet geriau griežtai paimti už rankenos. Ir neleiskite vaikų artintis.

Tradiciškai mažo tūrio krosnys. Sunku pasakyti, kodėl taip yra, tačiau tiek „siaurų“ 50 cm pločio, tiek viso dydžio 60 cm modelių spintelių tūris beveik visada plius minus vienodas. Tačiau jei vidinės erdvės pakanka normaliam maisto ruošimui, skųstis nėra prasmės.

Geriausių dujinių viryklių Hephaestus Pasirinkimas – 10 geriausių

Pabaigoje mažas atsisveikinimo žodis: kaip išsirinkti „Gefest“ dujinę viryklę?

Renkantis Hephaestus dujinę viryklę, galite nurodyti prekės ženklą ir jo gimtąją kirilicos abėcėlę, tačiau neturėtumėte vadovautis senovės Romos imperatoriaus principu – Jis atėjo, pamatė, užkariavo (mūsų atveju nupirko). Yra tam tikrų niuansų, į kuriuos reikia atsižvelgti, kad vėliau nenusimintumėte.

Grožis yra gerai, bet, kaip žinote, tam reikia aukų. Taip yra dėl to, kad plokštėms su „madinga“ stiklo apdaila dabar reikia nuolat rūpestinga priežiūra. Skyrybos ant kaitlentės – įprastas dalykas. O susitvarkyti su jais nėra taip paprasta, teks rinktis kokybišką „chemiją“. Natūralu, kad niekas neatbaido jūsų nuo stilingo modelio įsigijimo įprasto emaliuoto modelio naudai, tereikia iš anksto žinoti apie problemą, būti protiškai ir emociškai pasiruošus galimiems nemalonumams.

Šiek tiek apie dujų valdymas. Jis beveik visada būna dujinėse krosnyse. Tačiau ant kitų Hephaestus modelių kepimo stalų to nėra. O čia lazda, kaip sakoma, yra apie du galus. Atrodo, kad sauga yra tai, ko nereikėtų pamiršti. Kita vertus, apsauga nuo dujų nuotėkio labai apsunkina uždegimo procesą. Tam, kad termoporos jutiklis sušiltų iki darbinės temperatūros ir nustotų „avarinį“ nutraukti degalų tiekimą, reikia keleto bandymų, kartais net iki 10 sekundžių. Tai visai ne bėda, tačiau nepatenkintų vartotojų kažkodėl nemažėja. Apskritai kiekvienas pats nusprendžia, kas jam svarbiau – greičiau ar kuo saugiau.

Termostatas ar orkaitės termometras, kuris geresnis? Hephaestus plokštėms šie valdikliai nesuderinami. Pirmas variantas,…